[To nie błąd] Senat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19924

Guest
Odp: Senat

U mnie pojawił się dzisiaj "na chwilę". Odświeżyłem przeglądarkę jednak ze dwa-trzy razy i wszystko od tego czasu ok...a zarządce mam i korzystam z Chrome.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

Pracujemy nad powtórzeniem tego błędu.

Czy możecie określić, czy błąd z tą kolejką występuje tylko u graczy co grają bez zarządcy, czy również występuje u graczy którzy korzystają z niego?

Brak pomagiera. w sumie to na chrome i mozilli takie coś jest.
Dodam że świat Maraton - może to ma jakieś znaczenie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Senat

No właśnie dlatego pytałam. Też korzystam z zarządcy i ten problem u mnie nie występuje.
Czyli możemy zgłosić, że błąd występuje tylko o osób, które nie korzystają z premki?
Czy jeszcze ma ktoś coś do dodania?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Senat

U mnie błąd się pojawił na chwilę, jakieś 2 minuty trwał i przy którymś odświeżeniu...trzecim bodajże, zniknął i już się to nie powtarza. A zarządce mam.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Senat

Sprawdzałam na Chrome, FF i Operze, z zarządcą oraz bez, nie jestem w stanie powtórzyć błędu. Czy moglibyście spróbować wyłączyć rozszerzenia w przeglądarce, w szczególności skrypty do Grepolis, wyczyścić pliki tymczasowe i jeszcze raz sprawdzić czy problem nadal występuje? Jeśli tak, to prosiłabym o podanie numeru wersji przeglądarki.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

Zrobie to jak wroce n akomputer,wersje jak sprawdzic?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Senat

4t7rx0.jpg


U mnie takie coś się właśnie pojawiło. Tak zupełnie z niczego :) Miałem pięć budynków w kolejce. Dodałem dwa poziomy jaskini i gra nie załapała...dodatkowo sam wygląd kolejki się zmienił. Odświeżyłem stronę i jak się skończyła ta pierwsza budowa, dałem kolejną do kolejki i błąd się powtórzył.

Muszę dodać, że przez cały dzień, oprócz jednego epizodu z samego rana nie spotkałem się z tym błędem, a budowałem trochę budynków w międzyczasie i błąd nie występował.

Także zupełnie nie mam pojęcia, z czym to jest związane, bo nic nie wyłączałem i nie czyściłem dzisiaj, a błąd jak się pojawiał przypadkowo, w najmniej spodziewanym momencie, tak się pojawia...bez żadnej reguły. Raz jest, a innym razem go nie ma.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A teraz jeszcze większy hit:) Kliknąłem na ikonkę zakończonej budowy z prawego, dolnego rogu i wszystko się w senacie odświeżyło i jest ok...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Senat

Mam DIO. Problem polega na tym, że nie jest to błąd występujący cały czas. Pojawia się na kilka minut, a później przez kilka godzin go nie obserwuje podczas zlecenia kolejnych budów. Aż znowu się pojawi ni z tego, ni z owego...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

heh tak więc ja nie mam pojęcia o co chodzi. u mnie jak już się zorientowalam występuje to razem z DIOnem z tym że nie wiadomo czy to wina skryptu czy gry po połączeniu ze skryptem
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

czyli błąd gry z tym ze jakoś się on chowa przed adminami hehe chyba się ich boi:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Senat

U mnie błędu już nie ma...a przynajmniej aktualnie. Pewnie się znowu pojawi przy jakiejś okazji, tak sam z siebie...pewnie czymś on jest spowodowany, ale co go powoduje ciężko mi stwierdzić. Tym bardziej, że nie jest to błąd permanentny, tylko pojawiający się okresowo na kilka minut, przynajmniej u mnie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

hmm a u mnie w sumie nadal to samo się poakzuje.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Senat

U mnie ostatnio coraz częściej występuje ten błąd. Wcześniej było to sporadyczne, raz dziennie góra. Aktualnie pojawia się kilka razy dziennie...a przed chwilą kolejka mi się wręcz zawinęła do następnej linii
smiley_emoticons_hust.gif


28by1c1.jpg
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

wychodzi na to jakbyś miał 8 budynkow w kolejce co nie jest możlwe nawet z pomagierem.
U mnie natomiast to co było zgłoszone przeze mnie wciąż trwa i mnie nie opuszcza :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Senat

U mnie ostatnio coraz częściej występuje ten błąd. Wcześniej było to sporadyczne, raz dziennie góra. Aktualnie pojawia się kilka razy dziennie...a przed chwilą kolejka mi się wręcz zawinęła do następnej linii
smiley_emoticons_hust.gif


28by1c1.jpg

A takie coś to miałam, ale po zmianie miasta i powrocie już znikło.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

Hmm po tym moze zniklo ale chyba wcale sie pojawiac nie powinno?:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry