Sens tej gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2612
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
hehehe...

wlasnie odkrylem dlaczego niektorzy sa zadowoleni z istniejacego stanu rzeczy , otoz graja na swiatach x2

a co to robi za różnicę? to tylko 2x szybsza rozbudowa u wszystkich. ja gram (i tu i na niemieckim) na x1 i jestem z gry zadowolony
 

DeletedUser

Guest
porownanie z ogame

ja gram dopiero od kilku dni w Grepolis i jestem miło zaskoczony.w ogame po tygodniu byłem juz kilka razy ograbiony ze wszystkiego a tutaj naprawde trzeba najpierw porządnie sie rozwinąc zeby móc cokolwiek komuś zrobić :D
 

DeletedUser

Guest
Trafiła ci się kiepska okolica. Tu po nie całym tygodniu zaczynałam farmić sąsiadów, a po 2 tygodniach miałam wyspę szczyszczoną.
 

DeletedUser

Guest
Trafiła ci się kiepska okolica. Tu po nie całym tygodniu zaczynałam farmić sąsiadów, a po 2 tygodniach miałam wyspę szczyszczoną.
jakim cudem po nie całym tygodniu zaczęłaś farmić sąsiadów jak okres ochronny jest 7 dni :D, sam próbowałem i musiałem czekać aż im się okres ochronny skończy :) (2 dni oczekiwania).
Sorrki już wiem grasz na świecie z szybkością 2 :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja się wypowiem inaczej:
Grepolis to nie ogame ani żadna z innych gier tego typu. Masz jakieś wątpliwości - pisz to Inno :)
 

DeletedUser

Guest
jakim cudem po nie całym tygodniu zaczęłaś farmić sąsiadów jak okres ochronny jest 7 dni :D, sam próbowałem i musiałem czekać aż im się okres ochronny skończy :) (2 dni oczekiwania).
Sorrki już wiem grasz na świecie z szybkością 2 :p

Na becie jest 5 dni okresu ochronnego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry