Seria Assassin's Creed

  • Rozpoczynający wątek Auditoree
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co sądzicie o serii gry Assassin's Creed? A mianowicie:
-Assassin's Creed
-Assassin's Creed II
-Assassin's Creed Brotherhood
-Assassin's Creed Revelations
-Assassin's Creed III
No i oczywiście co myślicie o nowej części Assassin's Creed IV Black Flag.
Wszystkie gry mi się strasznie podobały, oprócz pierwszej, bo troszkę monotonna była i nic ciekawego się nie działo. Dalej zostało już fajnie urozmaicone wszyściutko ;d Lepsze misje, bronie itd. "Trójka" mnie strasznie zaskoczyła, co chwilę pogoda się zmieniała, a to śnieg, a to słońce ;P
Teraz czekam na "czwórkę" ^^ Zamierzam kupić kolekcjonerkę, ale jeszcze nie wiem co w niej będzie. Ale zapowiada się bardzo ciekawie. Bitwy na morzu, a w "trójce" bardzo mi się podobały.
Dzielcie się opiniami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Mi najbardziej spodobała się pierwsza część, wątek z Altairem był dla mnie najciekawszy, i postać bardziej mi się podobała niż Ezio bądź Conor. Najbardziej rozczarowałem się częścią III, chodź grafika jest naprawdę dobra, to strasznie nudziło mnie przemieszczanie się z jednego miasta do drugiego, co zajmowało dosyć sporo czasu. Nudne były też większość z misji, tak więc każda kolejna część podoba mi się coraz mniej, no ale pozostaje mieć nadzieję że część IV będzie lepsza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Dla mnie pierwsza część była straaaaasznie monotonna, że było można dosłownie zasnąć ;d Ciągle to samo.
Jak ty nie nudziłeś się przy tym to szacun ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Grałem tylko w pierwszą część ale dziwnym trafem jakoś zachciało mi sie grać w inne części :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Jak zacząłeś grać, to nic ci nie powiem co się działo ;P
A kolekcjonerkę Black Flag kupiłem preordera :D Jeszcze tylko 5 miesięcy ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Jak dla mnie AC odniosło sukces w większej części dzięki reklamie niż rozgrywce, szczególnie sequele. Jedynka jeszcze reprezentowała sobą speyficzny klimat (nie nowatorski, ale nieczęsto spotykany), później gra moim zdaniem dostała aplauz na jaki nie zasłużyła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Dla mnie szokiem bylo Brotherbood. W innej (lub tej) serii musialem 2 godziny sluchac lekarzy. Ktora to seria gdzie zlamalem kodeks Asassinow?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Złamanie kodeksu asasynów? To na pewno ACIVBF, chociaż Edward został asasynem dopiero na końcu, a wszedł z nimi w konflikt ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Huh, ostatnio jakas czesc reklamowali nawet w telewizji. Po twoim skrocie moge wiedziec, ze to w Black Flag?? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Tak w Black Flag :)
Jakiś czas?
Może być kilka miechów temu, czyli część czwarta ;P Albo Liberation HD, bo teraz wyszło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Ciekawe czy juz masz Liberation? Fajnie! Dzis jade do Olsztyna zakupic czesc iii. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Nie kupuje Liberation HD, bo w wersji angielskiej tylko jest. A nie oszukujmy się, że nie będę wydawać 70-80zł za grę po angielsku. Ja płacę, ja wymagam ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Masz racje, po co wersja angielska?

Wlasnie, wiesz kiedy bedzie wersja polska? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Prawdopodobnie nie będzie wersji polskiej, ale niektórzy ludzie już nad tym pracują. Czyli będzie to nieoficjalne spolszczenie.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Prawdopodobnie nie będzie wersji polskiej, ale niektórzy ludzie już nad tym pracują. Czyli będzie to nieoficjalne spolszczenie.

Boli jak nie ma gier w twoim języku:/
Tak samo jest z grą TWD, ale na szczęście powstało nieoficjalne spolszczenie^^

Choć niektórzy i tak powiedzą, że "mogłeś uczyć się angielskiego-_-"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Nie wiem ropap. Mam tylko takie info, że pracują. Ale co i kiedy to nie wiem.
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Ja grałem w całą serię AC dość niedawno, jakoś nie miałem okazji wcześniej przebić się przez monotonność rozgrywki (bo fabuła bardzo dobra) jedynki. Każda część jest unikalna i ma swoje plusy jak i minusy, ale za każdym razem gra była świetnie dopracowana i porywała na wiele mile spędzonych godzin rozgrywki. Fabuła jest mega, muszę kiedyś przeczytać książki, bo ostatnio mało która gra potrafiła mnie tak zafascynować fabularnie.

Swoją drogą jeszcze napiszę, że mimo wszystko moim ulubionych bohaterem z różnych serii był akurat Ezio Auditoree, jakoś najlepszy klimat i charakter miała ta postać;)

Polecam wszystkim tym którzy jeszcze nie grali, bo na prawdę warto i pamiętajcie:
"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..."

Swoją drogą zastanawiam się, dlaczego Auditoree nie masz tego jako podpis:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

Bo po angielsku lepiej brzmi :D
Nothing is true, Everythink is permitted. No a regulamin zabrania używania obcego języka, więc żeby nie było to daję tłumaczenie tego :D
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
A polecam książki :) Porzuceni jak na razie najlepsza. Wciągnęła mnie tak, że 500 stron przeczytane w 5 dni ;P A 5 marca kolejna część wychodzi, a muszę jeszcze przeczytać Objawienia, bo dostałam ją jako ostatnią dopiero :(
Ale dzięki za pomysł w podpisie, może go wykorzystam :)
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Seria Assassin's Creed

kocham assasina przeszłem assasin creed 2, brotherhood i zostaje mi 3
 
Status
Zamknięty.
Do góry