Seria Poradników Variego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29689
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29689

Guest
Jakby ktoś miał pytania lub by chciał się czegoś dowiedzieć to można rzucać pomysły a ja postaram się o tym nagrać poradniczek. Aktualnie w planach są poradniki jak wybudować poprawnie miasto pod daną preferencje: Deff Ląd, Offówka, Kolonówka, Biremówka, Ogniówka i miasto mityczne według szkoły której ja używam i uważam że jest najlepsza, niestety wymaga to ode mnie czasu w rozbudowaniu miast.
 
Jakby ktoś miał pytania lub by chciał się czegoś dowiedzieć to można rzucać pomysły a ja postaram się o tym nagrać poradniczek. Aktualnie w planach są poradniki jak wybudować poprawnie miasto pod daną preferencje: Deff Ląd, Offówka, Kolonówka, Biremówka, Ogniówka i miasto mityczne według szkoły której ja używam i uważam że jest najlepsza, niestety wymaga to ode mnie czasu w rozbudowaniu miast.
Daj coś o spowalniaczach bo nie którzy uważaj to za czarną magię i muszą dzielić po 20 bierm jak Marta żeby mieć chociaż kilka prób więcej
 

DeletedUser11447

Guest
Daj coś o spowalniaczach bo nie którzy uważaj to za czarną magię i muszą dzielić po 20 bierm jak Marta żeby mieć chociaż kilka prób więcej
Nigdy nie dzieliłam po 20 biremek, więc nie wymyślaj. I wreszcie odczep się ode mnie. Oczywiście, że są sytuacje, gdy np. wiem czym może być zablokowane lub sklinowane, a zależy mi bardzo, aby jednak skutecznie ulokować swojego klocka, zaś nie postarałam się wcześniej o spowalniacze. W takiej sytuacji, to i owszem potrafię podzielić 300 biremek po 150 sztuk; zwłaszcza gdy wiem, że te 150 dobrze ustawionych powinno wystarczyć. Runcajsie i jak na razie troszkę daleko za mną jesteś punktowo; wielkich umiejętności mi nie pokazałeś na nagidosie wiec sądzę, że nie bardzo masz prawo do dyskusji na temat mojej gry. Raczej staraj się swoją podszlifować, aby kiedyś móc mi realnie zagrozić, a masz realne szanse bo mi się zwyczajnie już nie chce za bardzo. Zdradzę tajemnicę: nie chce mi się trenować z takim czy innym spowalniaczem, bo jestem zmęczona grepo zwłaszcza po nagidosie gdzie się porządnie nie spało czasami tygodniami. Zwykle staram się miec sporo miasr w okolicy i na powiedzmy 30 miast są wsparcia, które wejdą dorze. Jak część nie wejdzie to cofam i ślę już bez synchro, aby doszło i broniło. Mi się po prostu nie chce już bawić w takie rzeczy, ale oczywiście lepiej by było uskuteczniać takie działania. Lepiej dla efewktów gry oczywiście.
A co do Variego - piękna inicjatywa chłopaku. Podziwiam Twoje chęci i zapał. Widać, że sprawia Ci to przyjemność i ze swojej strony, życzę Ci samych tylko przyjemności i satysfakcji :) działaj dalej
 

DeletedUser11447

Guest
dodaj, że z własnej winy, bo to jest istotne, jeżeli poruszasz już temat nocnego latania:)
masz rację Kacperku, przyznaję się bez zbędnego bicia, że jak już zostałam obudzona, albo zmuszona do pozostania przy kompie na noc - to latałam tu i tam :)
a czasami nawet z czystej złośliwości sobie latałam
a czasami z tego powodu, że nie dało rady inaczej
a czasami, bo tak chciałam

ale pokaż mi zupełnie niewinnego w tej materii i niech ów rzuci za winowajczynią przysłowiowy kamień :) i nie wciskaj, że Ty nie latałeś, bo będziesz ściemniał :)
 
Do góry