Seria Poradników Variego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29689
  • Data rozpoczęcia
Daj coś o spowalniaczach bo nie którzy uważaj to za czarną magię i muszą dzielić po 20 bierm jak Marta żeby mieć chociaż kilka prób więcej
nieironicznie polecam paczkę ogni dzielić na 4/5 części i słać na pałę, spojrzeć czy siądzie, cofnąć to co zostało rozrzucone przez AT i już z syrenkami robić zwykłe synchro z cofaniem i wysyłaniem ponownie. Zwykle trafi się dzięki temu dobry antyklin, a potem za sprawą syrenek to co zostało (a zwykle będzie to 300+ ogni) udaje się dokleić z dość dużą precyzją. Testuję to na nowym systemie i się sprawdza. Przy gorszym Internecie miód malina.
 

DeletedUser32261

Guest
nieironicznie polecam paczkę ogni dzielić na 4/5 części i słać na pałę, spojrzeć czy siądzie, cofnąć to co zostało rozrzucone przez AT i już z syrenkami robić zwykłe synchro z cofaniem i wysyłaniem ponownie. Zwykle trafi się dzięki temu dobry antyklin, a potem za sprawą syrenek to co zostało (a zwykle będzie to 300+ ogni) udaje się dokleić z dość dużą precyzją. Testuję to na nowym systemie i się sprawdza. Przy gorszym Internecie miód malina.
XDDD a potem taką "paczką" 70 ogni bijesz po 30 birem amatorka i tyle, albo cała paczka albo wgl. Zwierzyniec znowego systemu
 
XDDD a potem taką "paczką" 70 ogni bijesz po 30 birem amatorka i tyle, albo cała paczka albo wgl. Zwierzyniec znowego systemu
I potem tym "albo cała paczka albo w ogóle" odbijasz się od kilkunastu birem.

EDIT: nie mówię, że jest to najlepszy sposób, ale jest na to miejsce i czas. Zdarzają się gracze, którzy klinują kolony właśnie takimi okruchami.
 

DeletedUser32517

Guest
Nie wiem mi te Wasze kliny w ogóle nie imponują na przykład. Jak widzę że starosystemowiec wszedł na nowy i klinuje to poprawiam drugi raz z większa ilością zapałek i koniec historii szympansa ze starego :p
Kliny to podstawa gry i na starym i na nowym. Choć chcąc być obiektywnym to coś w tym jest że nowosystemowcy ciężko ogarniają te kliny i z natury stylu gry raczej są rzadkim sposobem obrony na nowym. My chyba bardziej wolimy bunkrować. Gra na nowym systemie jest wyjątkowo schematyczna :rolleyes:
 
1617172019095.png
Halo panie Vari Kruger, leci na mnie kolon proszę o pomoc i rady co robić!!oneone! o_Oo_O:oops::oops:o_Oo_O
Koledzy polecili mi wejść w ustawienia i wpisać hasło w opcji "ponowny start", aby odblokować u moich wojsk możliwość ponownego wystartowania do walki, jeśli przegapię normalne okienko czasowe do wysłania wsparcia. Czy to wystarczy? Podobno da się to zrobić tylko raz na jakiś czas, a bardzo nie chcę zużyć tego bonusu na marne. Co robić?
 
Do góry