[Nowość] Serwer 1 na 1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34371
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz?

  • za

  • przeciw

  • obojętne


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser34371

Guest
Jak sama nazwa wskazuje gra polegałaby na pojedynkach 1 na 1. To znaczy:
a) najpierw serwer musiałby się w jakimś stopniu wypełnić, np. minimalna ilość graczy to 600, a maksymalna to 1200,
b) następnie, po zalogowaniu, mielibyśmy:
- najpierw dostęp do wyspy, na której byłoby nasze i wrogie (jedno) miasto (wojna lądowa),
- w rewanżu dostęp uzyskalibyśmy do miasta na wyspie, a obok byłaby wyspa przeciwnika (wojna morska),
c) jeżeli wynik walk wyniósłby 1 do 1, wtedy system losowałby trzecią mapę,
d) po każdej rundzie można by zawiązać Sojusz (składający się z 16 graczy), lub do jakiegoś dołączyć (sojusznicy nie trafialiby na siebie),
e) moglibyśmy dodać jedno miasto "plus", które można by skolonizować (aby zmienić strategię z szybszego podbicia - przy jednym mieście - które mogłoby się nam nie udać, na dłuższe dwu miastowe granie),
f) wygrywa ostatnie 16 osób - nagrody do podziału, według tego jak szybko gracze wygrywali (to znaczy stosunek gier 2:0 do 2:1).

Co o tym myślicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser34411

Guest
... to tak jak mój sąsiad z reala
palacz.gif
 

dorocia

Zespół Grepolis
Przy 300 graczach na świecie włączana jest opcja jego zamykania, zastanawiam się kto będzie utrzymywał serwer dla mniejszej liczby graczy...?
 
Mi pasuje,taka opcja pojedynku
Jak sama nazwa wskazuje gra polegałaby na pojedynkach 1 na 1. To znaczy:
a) najpierw serwer musiałby się w jakimś stopniu wypełnić, np. minimalna ilość graczy to 600, a maksymalna to 1200,
b) następnie, po zalogowaniu, mielibyśmy:
- najpierw dostęp do wyspy, na której byłoby nasze i wrogie (jedno) miasto (wojna lądowa),
- w rewanżu dostęp uzyskalibyśmy do miasta na wyspie, a obok byłaby wyspa przeciwnika (wojna morska),
c) jeżeli wynik walk wyniósłby 1 do 1, wtedy system losowałby trzecią mapę,
d) po każdej rundzie można by zawiązać Sojusz (składający się z 16 graczy), lub do jakiegoś dołączyć (sojusznicy nie trafialiby na siebie),
e) moglibyśmy dodać jedno miasto "plus", które można by skolonizować (aby zmienić strategię z szybszego podbicia - przy jednym mieście - które mogłoby się nam nie udać, na dłuższe dwu miastowe granie),
f) wygrywa ostatnie 16 osób - nagrody do podziału, według tego jak szybko gracze wygrywali (to znaczy stosunek gier 2:0 do 2:1).

Co o tym myślicie?
Pojedynek jeden na jeden a zbieramy sojusz 16 osobowy:D
nie wiem czy wiesz wszystko co opisałeś to masz normalnie w gierce :D
nie ogarniam tej propozycji.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Propozycja zawiera
f) wygrywa ostatnie 16 osób - nagrody do podziału, według tego jak szybko gracze wygrywali (to znaczy stosunek gier 2:0 do 2:1).

Czyli serwer będzie utrzymywany przez bądź ile czasu dla, na przykład, 17 osób? o_O
Sorry, ale pomysł z gatunku nie-do-zrealizowania
 

DeletedUser32517

Guest
No chyba że te 17 osób będzie kupowało astronomiczne ilości złota. Wtedy będą chętni do utrzymywania serwera xd
 
Właśnie zaglądnąłem do propozycji i widzę, że ktoś się uparł by mnie przegonić w pomysłowości i spamowaniu forum xD.

Co do serwera jeden na jeden to pomysł ciekawy, ale niedopracowany, i mega ciężki do zrealizowania, bo wymagał by sporo zmian w mechanice pewnie.
Lepiej by było chyba pójść w coś bez sojuszy i bez możliwości wspierania cudzych miast.
 
Status
Zamknięty.
Do góry