[Nowość] Serwer na Abonament

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24708
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś/chciałabyś aby taki świat wystartował?

  • Tak

    Głosy: 37 86,0%
  • Nie

    Głosy: 4 9,3%
  • Nie interesuje mnie taki swiat

    Głosy: 2 4,7%

  • W sumie głosujących
    43

DeletedUser24708

Guest
Witam.. nie wiem czy byla taka propozycja... jesli tak to przepraszam :)

Proponuje stworzenie swiata na ABONAMENT czyli logując sie na serwer gracze musieli by wpłacić określoną sumę złota by móc grac i tak co miesiac... Gdy jakis gracz by nie miał złota pod koniec miesiąca konto ulegało by zablokowaniu (cos jak ban) i jesli gracz w ciągu np. 3 tygodni nie doładuje złota konto ulega kasacji..
Na tym swiecie nie bylo by skracania jednostek za złoto, brak handlowania za złoto... jedynie premka.. zarządca, Handlarz, Arcykaplanka itp...


Gracze mogliby zagrac jak za starych czasów.. napewno była by ogromna ilość chetnych...
Inno i tak by zarabiało kase z tego serwa... mieli by stały dochód...
 

DeletedUser27137

Guest
Odp: Serwer na Abonament

jestem za, w końcu liczyły by sie umiejętność a nie portfel.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Serwer na Abonament

Pomysł już parę razy widziałem że ktoś proponował.
Na pewno liczba graczy, jak i atmosfera nie była by podobna do obecnych światów.
Skoro grali by tam tylko osoby których stać na płacenie to klimat byłby na pewno inny.
Z ciekawości zagłosuję na TAK, ale raczej wątpię by Inno ciekawiła taka "oferta".
 

DeletedUser26685

Guest
Odp: Serwer na Abonament

Mało realne, ale głos na tak. Kultowy powrót Grepolis 1.0 przyciągnął by tłumy ;) ... o ile cena by ich nie odsraszyła ;)
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Serwer na Abonament

a po co handlarz, arcykapłanka i dowódca, jeżeli każdy gracz by to posiadał? Zarządca i kapitan ok, reszta zbędna.

Nie każdy by musiał sobie to wykupywać... A napewno Inno wiecej by zarobiło jak by była premka +abonament

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Płacić abonament za pół roku gry?
nie pół roku co miesiąc z Konta automatycznie pobierano by określoną sume złota...
 
Odp: Serwer na Abonament

Nie każdy by musiał sobie to wykupywać... A napewno Inno wiecej by zarobiło jak by była premka +abonament

- - - Automatycznie połączono posty - - -


nie pół roku co miesiąc z Konta automatycznie pobierano by określoną sume złota...

Chodzi mi o to że serwery trwają teraz średnio pół roku do cudów, a wątpię czy ktoś będzie płacił abonament co miesiąc po cudach:)
Po za tym wg mnie gra powinna oferować coś więcej żeby płacić za nią abonament, m.in jedna z podstawowych rzeczy czyli stabilne serwery i dobrze dopracowana rozgrywka:)
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Serwer na Abonament

Chodzi mi o to że serwery trwają teraz średnio pół roku do cudów, a wątpię czy ktoś będzie płacił abonament co miesiąc po cudach:)
Po za tym wg mnie gra powinna oferować coś więcej żeby płacić za nią abonament, m.in jedna z podstawowych rzeczy czyli stabilne serwery i dobrze dopracowana rozgrywka:)

Wszystkiego nie da sie zmienić :p
A Inno chyba i tak bedzie złe że ktoś im w butach wchodzi do salonu ;)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Serwer na Abonament

A co z eventami na takim świecie?
 

DeletedUser5

Guest
Na ten moment nie wiemy czy taki świat zostanie wprowadzony, ale przypomnimy o tym pomyśle projektantom gry ;) Przenoszę do zaakceptowanych, ale zachęcam do dalszego głosowania w ankiecie, im więcej głosów na tak, tym większa szansa.
 
Do góry