Serwer

  • Rozpoczynający wątek Dominiusz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy ktos moze mi powiedziec czy ta gra bedzie kiedys chodzic jak powinna, bo przy kazdym kliknieciu musze czekac parenascie sekund, lub wyskakuje blad serwera. Jesli ktos cos wie na ten temat, niech sie podzieli, bo moja cierpliwosc sie konczy, wiec prawdopodobnie zrezygnuje na dniach.
 

DeletedUser

Guest
Na forum jest już sporo tego typu tematów. Problem wynika z tego, że bardzo dużo osób się rejestruje (nie oczekiwano takiego zainteresowania) i serwer nie wytrzymuje. Za parę dni powinno wszystko wrócić do normy.
 

DeletedUser

Guest
W nocy nie ma tego problemu, późno w nocy.
Teraz serwery są przeciążone.
Jak opadnie gorączka rejestracji to powinno się uspokoić.
Dokładniej jest opisane w innym wątku.
 

DeletedUser

Guest
Na forum jest już sporo tego typu tematów. Problem wynika z tego, że bardzo dużo osób się rejestruje (nie oczekiwano takiego zainteresowania) i serwer nie wytrzymuje. Za parę dni powinno wszystko wrócić do normy.

Niestety jesteś w błędzie. W grach via Innogames tego typu "problemy" są niemal codziennością - jeśli nie na serwerze x, to na serwerze y. Prawie zawsze występują tzw. "godziny szczytu", gdzie ilość graczy można liczyć w wielu setkach bądź tysiącach. No i oczywiście ta sama sytuacja występuje do kilku dni po starcie świata. Niczym w NK, gdy portal ten działał jeszcze na serwerach domowych.
 

DeletedUser

Guest
Można się spodziewać, że jeśli team nieoczekiwał tylu graczy i w innogames serwy padają, to albo podkręcą te, które są wykorzystywane lub je zastąpią, to jest tylko kwestia czasu
 

DeletedUser

Guest
@Sprouse:
Nie oszukujmy się, gdy jest wszystko ustabilizowane praktycznie cały czas wszystko chodzi płynnie. Racja zdarzają się momenty przeciążeń serwera, ale nie tak często i notorycznie jak w chwili obecnej.
 

DeletedUser

Guest
@Sprouse:
Nie oszukujmy się, gdy jest wszystko ustabilizowane praktycznie cały czas wszystko chodzi płynnie. Racja zdarzają się momenty przeciążeń serwera, ale nie tak często i notorycznie jak w chwili obecnej.

powtarzam, Serwery przygotowane była na mniejszą ilość graczy, zapewne innogames zamieni je ale to nie jest jak podłączenie nowego kompa
 

DeletedUser

Guest
@andrev1: To samo napisałem w pierwszym poście w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
@andrev1: To samo napisałem w pierwszym poście w tym temacie.

ale widocznie nie rozumie. ja to już dziś chyba 10 raz piszę

Ale za chwilkę House leci więc być może będzie chwilka odciążenia hehe :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie ma się co denerwować, jest to typowe dla nowych serwerów. Poza tym troszkę wyrozumiałości potrzeba, ponieważ jest to pierwszy "świat" w tej grze, a w przeciągu 2 niecałcych dni 18tys użytkowników się zarejestrowało...
 

DeletedUser

Guest
Niestety jesteś w błędzie. W grach via Innogames tego typu "problemy" są niemal codziennością - jeśli nie na serwerze x, to na serwerze y. Prawie zawsze występują tzw. "godziny szczytu", gdzie ilość graczy można liczyć w wielu setkach bądź tysiącach. No i oczywiście ta sama sytuacja występuje do kilku dni po starcie świata. Niczym w NK, gdy portal ten działał jeszcze na serwerach domowych.



To nie wiem w jakie gry Ty grywasz bo ja gram we wszystkie 3 i jak narazie to tylko na grepo jest problem a to z takich względów jakie w pewnym temacie opiekun projektu przedstawił.

Ani na The West ani na Plemionach nie ma żadnych lagów, jako że mam taką prace jaką mam to klikam w różnych porach dnia i nie zauważyłem jakichś "godzin szczytu"

Może wypadało by posprzątać komputerek lub szybsze łącze zakupić?
 

DeletedUser

Guest
Ani na The West ani na Plemionach nie ma żadnych lagów, jako że mam taką prace jaką mam to klikam w różnych porach dnia i nie zauważyłem jakichś "godzin szczytu"

Może wypadało by posprzątać komputerek lub szybsze łącze zakupić?



to chyba nie grałeś w plemiona zaraz po stracie nowego świata, tam lagi związane z dodawaniem punktów trwają do kilku godzin nawet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry