[Omawiane] Sesja QA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15166

Guest
Czy w tym nowym dziale na forum jak się domyślam można zadać pytanie do innogames na które mają odpowiedzieć za tydzień?
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Sesja QA

Pewnie tak, bo chyba inaczej by zamknęli temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Sesja QA

pytań to mam około 10 :) jeszcze jedno po dodaniu postu w tym temacie pytania przesłane są od razu do inno w niezmienionej formie czy po jakimś czasie przez team pl? tłumaczeniem pytań zajmuje się innogames czy polski team? czy jeśli zamieszczę pytania po polsku mogą zostać nie wzięte pod uwagę?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sesja QA

Jeśli pytanie jest zgodne z regulaminem oraz zawiera tematykę napisaną w >> tym poście << to nie jest przewidziana ingerencja w niego.
Pytania są przesyłane przez nasz Team. W wersji angielskiej liczy się czas wejścia odpowiedniej osoby i przesłania. Gdy tekst jest napisany po polsku, wtedy support postara się je przetłumaczyć na język angielski w najszybszym możliwym czasie, ale to trwa.

Pytania po polsku mogą nie zostać wzięte pod uwagę z powodu, iż ktoś wrzuci je w ostatniej chwili i nie zostaną przetłumaczone.
Team musi mieć czas na przetłumaczenie.
Trzeba też pamiętać, że pytań może być tyle, że zabranie czasu na odpowiedzenie na wszystkie pytania.

Nie polecam translatora google, ponieważ robi wiele błędów i zmienia sens pytań. Pamiętajmy o tym.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Sesja QA

Jeśli pytanie jest zgodne z regulaminem oraz zawiera tematykę napisaną w >> tym poście << to nie jest przewidziana ingerencja w niego.
Pytania są przesyłane przez nasz Team. W wersji angielskiej liczy się czas wejścia odpowiedniej osoby i przesłania. Gdy tekst jest napisany po polsku, wtedy support postara się je przetłumaczyć na język angielski w najszybszym możliwym czasie, ale to trwa.

Pytania po polsku mogą nie zostać wzięte pod uwagę z powodu, iż ktoś wrzuci je w ostatniej chwili i nie zostaną przetłumaczone.
Team musi mieć czas na przetłumaczenie.
Trzeba też pamiętać, że pytań może być tyle, że zabranie czasu na odpowiedzenie na wszystkie pytania.

Nie polecam translatora google, ponieważ robi wiele błędów i zmienia sens pytań. Pamiętajmy o tym.

Nie wiem jak taka firma jak innogames może nie mieć czasu na odpowiedzenie na pytania, dużych zmian od jakiegoś czasu nie wprowadzają, skoro już coś organizują powinni odpowiedzieć na wszystkie przecież nie pracują 24h na dobę. Napisane jest że będą od 17 ale do której, będzie to zaledwie 10, 20minut czy może godzinę albo dwie? a może wybiorą sobie pytania które im odpowiadają, zostawią same pozytywne, a niewygodne odrzucą?

Czy pojawi się po jakimś czasie film z polskimi napisami? bo to że pytania zostaną opublikowane tydzień później wiemy, ja już swoje pytania zadałem wcześnie więc czas na przetłumaczenie macie :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Sesja QA

Zmieniłem pytania, ale w końcu "Odpowiedzi udzielane będą przez zespół Grepolis zajmujący się na co dzień rozwojem gry", zajmują się rozwojem gry a będą gadać tylko o nudnym evencie... czyli chcą się dowiedzieć jak wyciągnąć więcej kasy od graczy w kolejnych eventach...
Bez nazwy 1.png
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sesja QA

Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Dostałem informacje, że jednak jest szansa na odpowiedz na wszystkie pytania.
Jeszcze raz przepraszam.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Sesja QA

w takim razie znowu zmieniam pytania, jest ich 22, dużo ale myślę że zdążycie przetłumaczyć :)
 
Do góry