Sguni

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser803
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser803

Guest
Stargate Universum.

<ciach>

Gra przeglądarkowo w klimacie ogame, lecz dużo bardziej rozbudowana i niestety dużo mniej popularna. W grę gra może koło 1000 aktywnych graczy, więc wszystko odbywa się tam dość kameralnie:) Na tą chwilę są tylko 2 universa.
Oto opis:

W SGUni tysiące planet czeka na swojego przywódcę

· 27 jednostek floty bojowej, ponad 20 jednostek naziemnych (czołgi, piechota, machiny kroczące) i obrony przeciwlotniczej (działa, armaty, 12 rodzajów rakiet)
· Mnóstwo technologii, które pozwolą Ci rozbudować się i dowodzić całym swoim imperium
· Szeroko rozbudowany system polityczny i sojuszniczy
· Wiele planet możliwych do przejęcia. Wszystko zależy od Ciebie


Plusy:
Te wymienione powyżej oraz
-Gra ciągle aktualizowana przez twórców
-Częste wprowadzanie propozycji graczy
-Własny kanał IRC, gdzie można porozmawiać ze 'starymi wyjadaczami'
-Tanie konto premium - 'Imperator' tylko 5zł na miesiąc, może się to wydawać niektórym nieuczciwe, ale w późniejszym etapie gry wybicie się bez konta premium jest praktycznie niemożliwe. Jak już wspomniałem gra liczy może 1000aktywnych graczy, a administracja musi na czymś zarabiać.
-Możliwość wygrywania konta 'Imperator' w quizie na kanale IRC. Jestem jednym z administratorów tej zabawy, jak na razie niepokonanym:)
-Pomijając to, że jest to gra siecne-fiction, administracja stale dąży do tego, by stała się jak najbardziej 'realistyczna':)

Minusy:
-Mała ilość graczy

Osobiście gram na universum1, mój nick Cosmo85. Na IRCu możecie mnie spotkać jako Gods.

!UWAGA!
Gra może się wydawać skomplikowana nowym graczom, więc proszę przed rozpoczęciem grania zapoznać się z tutorialem i FAQ.

Miłej zabawy życzę:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
I tak nic nie zastąpi starego dobrego Ogame. Choć już odchodzi w niepamięć :(
 
Do góry