Shakes & Fidget

  • Rozpoczynający wątek XxHannibalxX
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Ja na 3, ale mam inny nick - BlaguOo :) I cala rodzina zgodzila sie na granie w to! Super! Dwadziescia osob w gildii to powod do radosci ...
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Shakes & Fidget

grałem wojownikiem doszedłem do 127 lvl i zrezygnowałem znudziła mi się, s27 chyba już nie pamiętam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Jaka wedlug was jest najlepsza rasa, poniewaz wg mnie Demon :)
 
Odp: Shakes & Fidget

grałem wojownikiem doszedłem do 127 lvl i zrezygnowałem znudziła mi się, s27 chyba już nie pamiętam

Mało prawdopodobne jest na chwilę obecną 26 serwerów :)


Rasa nie ma znaczenia dodatkowe profity (1 punkt umiejętności bodajże) daje np. elf magowi albo ork (??) wojowi.
Dzisiaj zacząłem pykać chwilę na s26 dla odprężenia między jednym atakiem ,a drugim.
Jak zwykle s&f pełno dzieci po 10 lat nie mających co robić w przerwę...
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Ja pykam na s8, mag 93 poziom, gdybym grał regularnie byłby pewnie z 250 ale mi sie nie chce :D
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Polecam fajną gierkę przeglądarkową Shakes & Fidget.Mamy do wyboru 8 ras (człowiek,elf,krasnolud,gnom,ork,mroczny elf,goblin,demon),które mają różne bonusy do atrybutów co powoduje że trzeba odpowiednio ją dobrać do klasy(wojownik,mag,zwiadowca).W grze możemy założyć lub dołączyć do gildii która może prowadzić wojny z innymi,by wpinać się na szczyt rankingu i zdobywać łupy.Są tam dostępne lochy(można znaleźć tam różne ciekawe przedmioty oraz bardzo silne potwory które niełatwo pokonać,oraz bossa) które odblokowują się po odnalezieniu klucza w misji.Mamy do wyboru również 4 rodzaje wierzchowców,które im są droższe tym lepsze.
Jakby ktoś miał jakieś pytanie to mój nick w Shakes & Fidget to Blood Hunter.

Akurat znam tą grę
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeśli ktoś chcę usunąć konto to mam prośbę.Nie usuwajcie ja akurat chciałbym w to zagrać i chcę przejąć konto kogoś kto już nie chcę w to grać.Szukam konta min.40lvl i 35 grzybków (Jeśli ktoś ma trochę niższy poziom to możemy negocjować:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry