Shinobi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4784
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4784

Guest
SHINOBI_S_BACK_by_Pertheseus.jpg


Shinobi

*Sojusz stworzony z myślą o graczach doświadczonych i agresywnych*

*W którym ceni się talent i doświadczenie swoich członków*

*W którym prace zespołową ceni się ponad wszystko. Lecz docenia się także indywidualności*

*Który nie boi się walczyć. Ale i umie się bronić*

*Który wyznaje zasadą SEMPER FIDELIS- zawsze wierni: sobie i sojuszowi*

*U nas nie ranking top graczy lecz top agresorów świadczy o wartości gracza !!*

*U nas nie leci się w pkt lecz w WOJSKO !!*


*Jeśli nie boisz się wyzwań to sprawdź się w naszych szeregach* !!



Rekrutacja: Otwarta

Wymagania: wysoka aktywność, agresywny styl gry, doświadczenie z innych światów.

Wszelkie pytania kierować do: Matus87




*"Citius venit id,quod times,quam id,quod speras" - "Szybciej nadchodzi to,czego się obawiasz,niż to, z czym wiążesz nadzieję"*




To nie jest kolejny masowy sojusz dla noobków !!!





.................................................................................................................................................​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co to za czcionka? Mam wrażenie że znowu gram w mario. Aby w ogóle to czytać muszę wychylić się na pół metra, tak duże litery. Estetyczność zerowa, prezentacja odpychająca. Jako że to początek servera, raczej nie oceniam sojuszu... Chociaż zastanawiam się, jak już zdobywacie te swoje pkt walki :)
 

DeletedUser

Guest
Zmienicie czcionkę na łatwiejszą dla oka. Ta za bardzo taka .... (mario i giana sisters) Źle się czyta. Odpycha, nie zachęca. :p Masło maślane - poprostu zmieńcie. Narazie nie ocenię.
 

DeletedUser4784

Guest
Nie jestem mistrzem grafiki, zdecydowanie lepiej czuję się w walce niż w twórczości artystycznej :) ale zmieniłem czcionki- mam nadzieje że że przypadnie do gustu i będzie milszy dla oka :) A co do informacji... zawiera to co chciałem przekazać :)
 

DeletedUser

Guest
Czerwony kolor jest strasznie nieczytelny i razi po oczach.... zmienić go i będzie całkiem przyzwoita prezentacja. Drugi obrazek wydaje mi się być zbędny. Jedne co robi to niepotrzebnie wydłuża prezentację.

(co sie stało że Matus nie w Wicherkach albo Zefirkach, hm? :p:p)
 

DeletedUser

Guest
Jest lepiej. Mniej razi, prawie wcale. Poprzednio dawało ładnie po oczach.

7/10 Moja ocena całości. Wiem że nie każdy jest wstanie nawet to osiągnąć przygotowując prezentacje sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
wszystko by było okej gdyby nie ta beznadziejna czcionka! ona wszystko popsuła! poprostu się przeczytać tego nie da... no może jak się postaram, daje 4/10 :p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Na początek daję 10/10.
ale minus za beznadziejną czcionkę 9/10.
minus za brak estetyki 8/10
minus za obrazek, który mi się wgl nie podoba 7/10
minus za kolory, źle dobrane 6/10
minus (znów) za obrazek. to zwykły plagiat. nie zrobiliście go sami. 5/10

Więc w mojej ocenie macie 5/10 :)
 

DeletedUser4784

Guest
Co do minusów za estetykę i czcionkę to się zgodzę :) Nie mam do tego super zdolności :) Co do obrazka cóż- mi się podoba i pasuje do nazwy sojuszu- co do tego że nie zrobiłem go sam to hmmm... większość nie robi sama a nie każdy jest grafikiem komputerowym z takimi zdolnościami :)
 

DeletedUser

Guest
Mi tam się podoba,co prawda obrazek dziwny ale nie najgorszy. 7/10
 

DeletedUser5716

Guest
A ja szczerze powiem , że bardzo mi się podoba.

Czcionka (Ta obecna nie ta co przedtem była) 8,5/10
Obrazek 10/10 (co z tego że sam go nie zrobiłeś, oceniamy prezentacje a nie artystę dnia)
Info 9/10 Mało ale na temat
Kolory dobrze dobrane. Jak na moje oko ten niebieski zbyt jaskrawy... Ale i tak nie jest jak w cyrku ;p 9/10

Najlepsza prezentacja jaką tutaj na Lambdzie widziałem :)
9/10
 

DeletedUser

Guest
No ależ "Shinobi" oznacza japońskiego ninje. a ten na obrazku na takowego nie wygląda
 

DeletedUser4784

Guest
Shinobi to byli zabójcy którzy wyłonili się z ninja i walczących mnichów Yamabushi którzy według legend znali tajniki magii :) Stąd taka nieprawdopodobna wizja Shinobi :) Poza tym kto oglądał 'Naruto' to wie o co chodzi :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry