[Nowość] Siła hasła

  • Rozpoczynający wątek norbert-omega
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz , żeby ta propozycja weszła w życie?

  • Tak.

    Głosy: 69 75,0%
  • Nie.

    Głosy: 5 5,4%
  • Dla mnie jest to obojętne.

    Głosy: 14 15,2%
  • Tak , ale poprawki mogą być.

    Głosy: 4 4,3%

  • W sumie głosujących
    92

DeletedUser

Guest
Moja nowa propozycja to jeśli by ktoś zmieniał hasło i się rejestrował.
Siła hasła by miała nazwę
siła hasła : słaba , średnia lub dobra.
Siła hasła to coś , żeby ułatwić nowym i zmieniającym hasło użytkownikom bezpieczność , żeby nikt się nie włamał na nasze konta i nic z nimi nie zrobił.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Siła hasła

Biorąc pod uwagę ilość włamań na konta dlatego, że hasła są banalnie proste, jak najbardziej jestem za. Jeśli ktoś wybierze słabe hasło, powinien otrzymać komunikat, by zmienił je na mocniejsze.
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Siła hasła

Zdecydowanie opcja na "Tak"
Hasło powinno składać się dodatkowo z małych i wielkich liter oraz znaków specjalnych.
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Siła hasła

Propozycja bardzo słuszna, może w końcu gracze przestaną dawać hasła typu 1234 lub takie jak swój nick i pozwoli to na uniknięcie wielu włamań na konta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Jestem za włamania na konta byłyby trudniejsze ;P
Ja osobiscie mam trudne hasło więc nie mam z tym problemu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Mój głos szczery to za, na pewno uda się to, bo dużo osób ma hasła typu:
1.1234 lub swój nick (tak jak mówił tomaszek79),
2.11adam - to też łatwe.
Moja ważna informacja:
Ta gra nie powinna mieć łatwych haseł, bo później dla Was są problemy innego typu włamanie się na moje konto itd.
Dobre będą komunikaty o zmianie hasła.

Moje propozycje hasła:
Korzystajcie z : liter , liczb i znaków takich jak np: ),( i $. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Moim zdaniem jest to zbędne, choć nie jestem przeciwko. Jak ktoś jest dysmózgiem to i to mu nie pomoże, tylko wymyśli np hasło: 123abC
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Siła hasła

Według mnie to nie wielka zmiana, ale przynajmniej trochę zmniejszy ilość włamań na konta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

włamania nie sa zbyt częste, ale wielu graczy ma własnie słabe hasła, dlatego blokowanie zbyt słabych haseł to ciekawa opcja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Oczywiście, że na Tak. Na pewno nikt już się nie włamie na żadne konto i będzie mniej problemu. :D
Złe hasła: -
twój nick
123456
abcdef
Dobre hasła: -
różne literki i znaki specjalne. :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Pod warunkiem, że wybranie "słabego" hasła nie ZMUSI do zbędnego wymyślania dodatkowych znaków jeżeli ktoś nie chce.
Raz, że automaty od tego działają na dosyć prostej zasadzie (która wcale nie jest taka skuteczna jak się zdaje), a dwa, że użytkownik powinien mieć pełną swobodę w wyborze hasła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

@up, jak dla mnie gracze nadal będą mieć pełną swobodę w wyborze swojego hasła ale nawet zmiana pierwszej litery swojego aktualnego hasła na dużą literę (z małej) czy dodanie "@" na końcu już znacznie utrudnia odgadnięcie hasła potencjalnemu złodziejowi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Wydaje mi się, że dobra by była taka opcja, że gra wyskakuje z powiadomieniem, że hasło jest słabe, ale wcale nie zmusza do jego zmiany. Jak ktoś chce takie hasło mimo ostrzeżenia, nie będzie mu nic w tym przeszkadzało.
 

DeletedUser11280

Guest
Odp: Siła hasła

Jestem na tak ponieważ ta opcja już znajduje się w wielu grach a nawet forach Myślę że dodanie takiej opcji nie stanowi dużego wyzwania
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Popieram! Decyzja musi być, gdyż kto będzie ułatwiać to dla nowych graczy?
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Siła hasła

popieram propozycje może będzie mniej włamań na konta

// edit: poprawiłem błąd, Red Slayer
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Pod warunkiem, że wybranie "słabego" hasła nie ZMUSI do zbędnego wymyślania dodatkowych znaków jeżeli ktoś nie chce.
Raz, że automaty od tego działają na dosyć prostej zasadzie (która wcale nie jest taka skuteczna jak się zdaje), a dwa, że użytkownik powinien mieć pełną swobodę w wyborze hasła.
tylko że potem są krzyki, że Team zawodzi, że wolno reaguje (wolę mieć mniej takich przypadków). poza tym gdyby nie wymagało to zmiany hasła, propozycja byłaby bez sensu.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Siła hasła

Jestem za!
Zmniejszy to ilość włamań na konta!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Na tak, sam mam jakies smieszne haslo + specjalny znak.

Najprosciej wpisac 1234 i po sprawie :(
 
Do góry