[Sport] Siatkówka Polskie rozdanie

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

Heheheh no w sumie chyba masz rację:d Zaraz jak powiedział "piłkarze" wiedziałam, że będą się go czepiać:D I w sumie prawidłowo:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

O matulu... Widzieliście, że w necie krążą linki, w których "super rzetelne" portale informują, że Polacy nie zdobyli MŚ, bo Brazylijczycy doszukali się jakiegoś błędu? Parodia. Najlepsze jest to, że są to zazwyczaj wirusy, ale ludzie w to wchodzą..
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

Że co? Gdzie takie info podają?!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

Zasłużone zwycięstwo a oni wymyślają nei wiadomo co... Nie umieją się pogodzić z tym, że pokonaliśmy wszystkich(poza USA) i jesteśmy Mistrzami Świata.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

No ja wbiłem na facebooka i zobaczyłem że niby brazylia wygrała 3:1 dla nich, ale się zdziwiłem .. i wbiłem na forum :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

Tak, wygrali ale chyba w ich snach. Dodatkowo już w pierwszym meczu pokazali na co ich stać:D My przerwaliśmy im serię 3 winów z rzędu, byli niepokonani ale my ich zwyciężyliśmy.
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

A wiecie,że w 2009 roku w finale ME wygraliśmy po tym jak S.Antiga z drużyny Francji nie przyjął piłki?;)A trenerem Francji był P.Blain
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

heheh nie gadaj jeszcze, że serwował Mariusz?:D
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

Nie!!Ale to co napisałem to prawda
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

A wiecie,że w 2009 roku w finale ME wygraliśmy po tym jak S.Antiga z drużyny Francji nie przyjął piłki?;)A trenerem Francji był P.Blain

To byla liga swiatowa o ile dobrze pamietam na ME mielismy 2 miejsce porazka z brazylia w 2006roku a w 2009 byla liga swiatowa chyba mniejsza juz o rok xd ale jesli o to chodzi to kurek 2 pkt z zagrywki chyba albo jeden i potem usa w aut serwisem i zloto w lidze hehe ale tez mozliwe ze z francja gralissmy hehe nie pamietam juz w sumie
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

To żeś tak zamieszał, że to jest koniec świata:) A jeśli mamy stwierdzać fakty, to Mistrzostwo Europy zdobyliśmy w 2009 roku, po raz pierwszy w historii. Oczywiście pokonując w finale Francję, także nie mieszaj za bardzo McMiro...
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

McMiro,zobacz końcówkę finału ME 2009
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

Ciekawe czy teraz Bartman i Kurek wrócą do kadry ^^

Tak trochę odchodząc od siatkówki (choć zostając przy sporcie) mamy kolejne złoto na MŚ- tym razem Kwiatkowski w kolarstwie! ^^
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

Polski sport się odradza!!!!:D:D:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

Szkoda tylko, że nadal tkwimy w narodowym kopaniu piłki:D

Kurek i Bartman hm... w sumie oni cay czas są w kadrze narodowej z tym, ze nie zostali powołani na MŚ:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

Ale dlaczego "szkoda, że nadal tkwimy w narodowym kopaniu piłki"? Co jest dla Ciebie wyznacznikiem "sportu narodowego"? Jak dla mnie głównym wyznacznikiem jest tutaj liczba osób uprawiających daną dyscyplinę sportową w kraju...a w Polsce jest około 7000 klubów zrzeszających około miliona zawodników. A gdzie się jeszcze nie spojrzy w miastach i wsiach, to nadal na boiskach gra się w piłkę nożną...


A jak już tak chcesz robić z siatkarzy nie wiadomo "kogo", po ostatnich sukcesach, to chyba prędzej jako sport narodowy należy uznać szybownictwo, a niestety Sebastian Kawa jest u nas w kraju praktycznie anonimową postacią :/
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Siatkówka Polskie rozdanie

Według mnie wyznacznikiem sportu narodowego są sukcesy reprezentantów,a nie liczba osób uprawiających sport.
 
Do góry