Sid portfolia

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
kopiakopiafabregas.png

milar.png

ad1k.png

stary.png

xavid.png

cbbez.png

maloudag.png

elsharraly.png

villayp.png

neymarh.png

fabe.png

gery.png



kolejność nie ma znaczenia ogólnie to są pracki wklejone które znalazłem jest ich więcej ale nie mam czasu ich szukać :D
grafiką zainteresowałem się dla zabawy skończyło się że dla kasy :p ale dla rozrywki robię sigi tak jak tutaj widzicie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Ojejej, to ja z moimi mogę się schować :) Patrząc na Twoje efekty mówie WOW i nic więcej :)
Brawo, brawo!
A próbowałeś innej tematyki od piłki noznej ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Podobna była moja reakcja :p Jednak widać różnicę w poziomie między kimś kto zajmuje się grafiką profesjonalnie i hobbystą po długiej przerwie jak ja :D Chociaż nie jest tak źle ze mną kilka efektów, jakichś clipping mask, fractali, C4D, itp. chyba rozpoznaję
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Idealne zastosowanie C4D widać na pierwszy rzut oka :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

No i patrząc po filtrach zastosowanych obstawiałbym, że prace robione w photoshopie, chociaż mogę się mylić, podobne filtry są w wielu programach.
 

DeletedUser

Guest
Co do pytania czy robię inne prace oprócz piłkarzy ?

To tak różne zespoły muzyczne mniej znane czy wokaliści jak hayley williams

kobietac.png


spider man

spidermanee.png


pełno tego było moze jeszcze deuce metalica linkin park i wiele innych ale tak jak piszę nie mogę wszystkiego znaleźć wybrałem piłkarzy bo z piłkarzami efekty tego typu pracy wychodzą najlepiej min pozy jakie mają :)

w tej chwili będę starał się wzorować na tej pracy z chesterem ale pod inną postacią i efektami :)
chester.png


głównie żeby być dobrym grafikem to trzema mieć dobry materiał i pomysł wykonanie to pikuś :)
zaczynajcie od zwykłych tekstur z dodatkiem fractali przeróżnych zmieniajcie ich ułożenie za pomocą filtrów a co do tych filtrów to nie pchajcie ich dużo ja w każdej pracy ograniczam się do 15 max ale to max :) kolory czy różne efekty robię na nowych warstwach :) no i teraz robię wektory fajna rzecz potem będzie smudg'e :)

pozdro od czasu do czasu wpadnę :)

torres_by_darthu-d63trpo.png

Nowy tag :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Sid portfolia

Niesamowite prace, jestem pod wrażeniem! Bardzo podoba mi się to, że są tak kolorowe i bajkowe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Następna praca
alves_by_darthu-d64nf3z.png

dzięki shan :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

suarez_by_darthu-d65ct8i.png

Następna :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

dobra 20 min i gotowe :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

o takie coś chodziło ?
18954893.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Co do pytania jak ja an to czas znajduję :D?

Wcale go prawie nie mam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

patrzyłem za zeusem z maczugą :) ciężko takie coś z najść :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry