Side - rozmowy o świecie i nie tylko

nie no deffówki to już od paru serwów zawsze teatry, są oczywiście tacy co w prawie każdym mieście teatry stawiają (pozdro diabeloos), jednak ja ogniówki lubię większe, walce też jak nie mają 3,5k luda+ to nie walce :p

Ale reszta to jedno wielkie xD
Krzychu pisze o starym systemie, gdzie synchro to codzienność i wspomniana przez niego topka inaczej jak na synchro nie podbija... no może ja z inną topką miałam do czynienia po prostu, taką top-pro-elo, a takiej pewnie nie widział jeszcze w akcji
Teatry w ogniówkach i offach mobilnych to podstawa. W walcach nawet ja nie robię teatrów tylko łaźnie
 
no niestety z rozmówców tylko Ty wypowiadasz się jak praktyk. Inne osoby przedstawiają tylko swój wyidealizowany obraz jak akcje powinny wyglądać. Ale nie wyglądają. Piszemy na forum świata Side, proszę bardzo, dzisiaj sojusz The Guardians robił akcje. Zdecydowanie najlepszy sojusz poza top1 tego świata. W evencie pokazali klasę i wywalczyli np bonus 30 procent do punktów walki i (2 miejsce) i wygrali w ostatniej konkurencji. Ale w akcji zgodnie z moimi oczekiwaniami zaledwie kilkanaście osób brało udział i zaledwie kilka starało się robić synchro. Jakoś nie wierzę by w top1 na tym świecie wyglądało to lepiej.
Mistrzu, a jak się bronić jak na starym systemie kolon nałożony jest na 3 paczki ogni+pakę mita. Kolon na 2k hopkow. Jaka strategia??
 
no niestety z rozmówców tylko Ty wypowiadasz się jak praktyk. Inne osoby przedstawiają tylko swój wyidealizowany obraz jak akcje powinny wyglądać. Ale nie wyglądają. Piszemy na forum świata Side, proszę bardzo, dzisiaj sojusz The Guardians robił akcje. Zdecydowanie najlepszy sojusz poza top1 tego świata. W evencie pokazali klasę i wywalczyli np bonus 30 procent do punktów walki i (2 miejsce) i wygrali w ostatniej konkurencji. Ale w akcji zgodnie z moimi oczekiwaniami zaledwie kilkanaście osób brało udział i zaledwie kilka starało się robić synchro. Jakoś nie wierzę by w top1 na tym świecie wyglądało to lepiej.
Ci ludzie nie przedstawiają obrazka jak powinny akcje wyglądać tylko takie akcje stosują ,liczę że kiedyś się przekonasz jak to naprawdę wygląda bo widać że masz jeszcze zapał to tej gry a takich ludzi trzeba
 
Mistrzu, a jak się bronić jak na starym systemie kolon nałożony jest na 3 paczki ogni+pakę mita. Kolon na 2k hopkow. Jaka strategia??
2 k hopków i paka mityków? Wiadomo, tak z 8 k deffa ląd to zatrzyma na murku 20 cia. Tylko kto atakuje pakami mityków na mur 20? I ja przecież nie pisze, ze wybronię każde miasto ale zadam bardzo duże straty. Stracę miasto ale w zamian zrobię dwa razy więcej slotów niż atakujący gracz.
Tak poza tym gram na nowym świecie zatem...z tego co widzę to tam raczej nie spodziewam się grać deffem.
 
zawsze obrońca miał więcej pkt walki niż agresor i utrata miasta wiązała się z tym, że potem ktoś mógł podbić 2-3 wioski w zamian i nie konieczny był do tego mur bo i bez muru na paczce birem można topić
 
Pamiętam jak raz grała w nie top soju i od tak straciła startówke, czyli jednak greposzrot
zgadza się - pierwszy świat, pierwsze miasto xD nie wiedziałam co to bunt wtedy :p na szczęście pod skrzydłami wielkiej masówki Gmarta nauczyłam się klinować, obroniłam wtedy swoje miasto (i kilka innych) przed wstrętnym SiHem jak zrobili na nas akcję. es :cool: szroty gurom
 
zgadza się - pierwszy świat, pierwsze miasto xD nie wiedziałam co to bunt wtedy :p na szczęście pod skrzydłami wielkiej masówki Gmarta nauczyłam się klinować, obroniłam wtedy swoje miasto (i kilka innych) przed wstrętnym SiHem jak zrobili na nas akcję. es :cool: szroty gurom
A ile padło? Bo chyba u nas był płacz, że slotów brak na trzycyfrowy wynik akcji XD
 
Do góry