Sigma Fighter

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Fighter

Hehe gratki dla wszystkich co Cię obstawiali :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Fighter

Pierwsza próba wywołania buntu prawie 1 k lądu w dwóch atakach :)

Czyżby nastał pokój na Sigmie nikt nie ma ciekawych raportów ?

jak już pokazałeś nasze kolego to i swoje pokazac mogłeś a na pewno jest na co popatrzeć. Oczywiście gratuluje przeciwnikowi i dziękuje sojusznikom. Piękną akcja jak na początek rozgrywek oby tak dalej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Fighter

wystarczy jeszcze tylko rozbić kilka offów i LA jest do tyłu 2 tyg w podbojach, sztuczka z Omikrona wam się nie uda ;-)
a w tym czasie licho ni śpi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Fighter

wystarczy jeszcze tylko rozbić kilka offów i LA jest do tyłu 2 tyg w podbojach, sztuczka z Omikrona wam się nie uda ;-)
a w tym czasie licho ni śpi...

A Ty wracasz jak zły omen, Ciebie banują to wraca pod innym nickiem. Dziwie się że ten L.E.G.I.O.N. trzyma Ciebie robiąc im taki obciach.

No ale może rzucą nam Ciebie na pożarcie hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Fighter

że tak powiem:
nie wiem o co Ci chodzi i kto mnie banuje kiedy ja tu pierwszy raz zaglądam ;-)

edit:
poczytałem trochę forum i już wiem o co Ci chodzi...
jak widać człowiek sam się wam rzucił na pożarcie, ale ze spróchniałymi zębami to się nie porywajcie he he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Fighter

Ciekawe czy ktoś tu pilnuję multi na forum i innych dziwnych rzeczy:D
Ammon skończ już te dziecinadę:D Chcesz porozmawiać to wejdź na wyższy poziom konwersacji, bo ja do niższego nie będę schodziła:D A jak masz problemy to udaj sie do odpowiedniego specjalisty.:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Fighter

Ciekawe czy ktoś tu pilnuję multi na forum i innych dziwnych rzeczy
Ammon skończ już te dziecinadę Chcesz porozmawiać to wejdź na wyższy poziom konwersacji, bo ja do niższego nie będę schodziła A jak masz problemy to udaj sie do odpowiedniego specjalisty.
Nie no teraz to przeginasz
To jest pomówienie karalne wyrokiem sądowym, a z całą pewnością łamie zasady regulaminu i kwalifikuje się do bana
W dodatku chciałem zacząc grę na Sigma, ale niestety obraziłaś moje dobre imię podejrzewając że jestem jakimś tam chłystkiem na którego rzuci się pół świata. Dziękuję za dobry start!
Mam nadzieję że moderator zareaguje na te bezpodstawne oskarżenia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Fighter

Nie no teraz to przeginasz
To jest pomówienie karalne wyrokiem sądowym, a z całą pewnością łamie zasady regulaminu i kwalifikuje się do bana
W dodatku chciałem zacząc grę na Sigma, ale niestety obraziłaś moje dobre imię podejrzewając że jestem jakimś tam chłystkiem na którego rzuci się pół świata. Dziękuję za dobry start!
Mam nadzieję że moderator zareaguje na te bezpodstawne oskarżenia


Uderz w stół, a nożyce sie odezwą.:D
W którym to niby momencie .V6. pisałam to do Ciebie? Bo nie przypominam sobie, żebym coś do Ciebie pisała. Pisałam to do Ammona, bo chyba pierwszy ban jest 3 dniowy prawda, to zaraz wróci :p, a to o multi było ogólnie napisane i na nikogo nie wskazywałam:D Przy okazji nie wypada chyba wyzywać graczy od chłystków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Fighter

Nie wiem czy wiesz ale w pomówieniu nie musisz wskazać palcem, wystarczy że z mowy czy tekstu wynika ze dotyczy to konkretnej osoby, a niewątpliwie Twój post dotyczy mnie.
Co do "chłystka" to poczekajmy na powrót osoby której sie to tyczyło i niech się wypowie czy to go obraża. Nieraz mówiłem do swoich kolegów np. bambusie i to nie było obraźliwe. Za to Ty obraziłaś mnie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Fighter

Nie wiem czy wiesz ale w pomówieniu nie musisz wskazać palcem, wystarczy że z mowy czy tekstu wynika ze dotyczy to konkretnej osoby, a niewątpliwie Twój post dotyczy mnie.
Co do "chłystka" to poczekajmy na powrót osoby której sie to tyczyło i niech się wypowie czy to go obraża. Nieraz mówiłem do swoich kolegów np. bambusie i to nie było obraźliwe. Za to Ty obraziłaś mnie...

Och przepraszam bardzo, nie wiedziałam, ze wszystko co się pisze na tym forum jest kierowane do Ciebie.:D Wydawało mi się, ze trochę więcej ludzi tu zagląda:p
No ale wiesz baba jestem mogę się mylić:rolleyes: Idę wsadzić nos w garnek i ugotować mężowi kolację:D
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Sigma Fighter

no widze jakis obrazalski sie trafil i chcial tu z nami pogadac no ale jak kolegow od bambusow wyzywa to znaczy ze cos z nich ma ale dobrze ze sie przynajmniej za to nie obrazi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Fighter

hehe, cięta riposta, ale dalszą konwersację "na wyższym" poziomie proszę prowadzić w sigma party:D
Jak tam idą ataki na sigmie?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Fighter

no dziś widziałem piękny raport z ataku w postaci 1 ogniowego i 15 birem to było w ataku a obrona to 3 biremki i chyba ze 2 ogniowe :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Fighter

Grzesiu ja widziałam jeszcze jeden. Potem ten pan 5 biremami atakował :D
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Sigma Fighter

jak wiecie kochani to sa ataki rozpaczy bo ma poprostu wszystko wyciete w pien hehehe
 
Do góry