Sigma Party

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

A za ciocię mogę się podać? ;)

Zaraz złożę podanie :D


PS - do kogo mam napisać? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Ogólnie patrząc po Twoich warnach i banach to wątpię xD
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

Ogólnie patrząc po Twoich warnach i banach to wątpię xD

ejj no nie skreślaj chłopaka badz wyrozumiały i daj mu szanse może chce się nawrócić hehe

nie wiesz co zrobic z największymi chuliganami zrób z nich policjantów - wtedy będzie chaos
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Ogólnie patrząc po Twoich warnach i banach to wątpię xD

No to bądź tak miły powiedz ile tych banów miałem ;) Więcej niż jeden nie naliczę :D


A tak właściwie to kto będzie sprawdzał podanie? Bo nie wiem w jakim stylu pisać... ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

max co tu widzę to dadzą Ci koszt do sprzątania. Albo jakieś archiwum ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

No to bądź tak miły powiedz ile tych banów miałem ;) Więcej niż jeden nie naliczę :D


A tak właściwie to kto będzie sprawdzał podanie? Bo nie wiem w jakim stylu pisać... ;)


Wejdź na swój profil i zakładka infractions, tam wszystko jest jasno opisane :p
Ale masz szczęście, bo nie dostałeś jeszcze nic ode mnie :p

A podania sprawdzają wszyscy w teamie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

No wszystko wszystko, dokładnie jeden banik :)

Wszyscy w teamie? Hoho... muszę pochwalić włosy Shannqi, kurczaka... hmmm... Kurczaka, zwrócić krzyżakowi dwa nagie miecze... maniek, weź no pomóż z podaniem :D Dam ci cząstkę władzy! :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

RailGun wprawdzie nie przypadłeś mi do gustu po Twoich ostatnich wypowiedziach na temat sytuacji na naszym świecie, jednak muszę przyznać, że ostatnie obrazowe przedstawienie sytuacji tyczące się do środowiska modków jest interesujące.
Myślę, że coś w tym jest. Może tim odstrasza kobietki, nie koniecznie zapachem, ale jednak...? :confused: Coś musi być na rzeczy

;)ależ skąd.. jeśli o mnie chodzi to raczej.. wygoda ... nie uśmiecha mi się "łapać przestępców" którzy udzielają niekonwencjonalnych i niecenzuralnych wypowiedzi.. dlatego nie składałam "podania" choć wymagania spełniam.. .. teraz mogę pisać co chcę .. ewentualnie mnie z soja wywalą albo bana dostane.. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Rail modkiem :cool:

Miejcie was wszystkich w opiece wszyscy Bogowie Grepoils :D:D:D:D
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sigma Party

Matko i córko :eek:
Teściu i teściowo :eek:

Toż to koniec świata:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Hmmmm...

Jakie wymogi musi spełniać część podania pt "doświadczenie" - pisze mi, że muszę napisać o wcześniejszych doświadczeniach jako admin bądź modek - napisałem to i nic... :(

Buuuu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Musi być napisana przez kogos innego niż Railgun

(lub jego multi :D)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Ech...

Zaraz jakiś temat otworzę i tam podanie umieszczę, skoro normalna droga jest niedostępna dla tak wybitnej jednostki jak ja ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

luzik, jakby co masz moje błogosławieństwo i rekomendację, aye!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Długa i mozolna droga do zostania modkiem :p

Dodatkowe informacje:

1.Podania są rozpatrywane w ciągu 7 dni. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.
2.Po pomyślnym przejściu przez pierwszy etap rekrutacji, zostanie wysłane zaproszenie na skrzynkę na Forum Grepolis.pl, dlatego ważne jest regularne logowanie się na forum.
3.Zaproszenie dotyczyć będzie rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzonej na Skype, dlatego ważne jest aby zaopatrzyć się w mikrofon i słuchawki.

http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?t=3420
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

No wszystko wszystko, dokładnie jeden banik :)

Wszyscy w teamie? Hoho... muszę pochwalić włosy Shannqi, kurczaka... hmmm... Kurczaka, zwrócić krzyżakowi dwa nagie miecze... maniek, weź no pomóż z podaniem :D Dam ci cząstkę władzy! :D

a o jakiej włądzi mi tu piszesz??

Będę mógł czasami sobie przeklnąc?? :)) będę mógł wyzwac modka??

jeśli tak to jestem cały Twój :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Rail lepiej nie startuj na modka, zrobisz sobie więcej wrogów.
Nikt Cię nie będzie szanował, ba nawet nikt Cię nie polubi jako moderatora :)
Nie piszę tego żeby obrazić, wiem po sobie.
Nawet pod własnym nickiem nie zagrasz na nowym świecie..
 
Do góry