Sigma Party

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Lecąc kolonem 30 h na aktywnego to bez sensu
Jestem ciekaw czy joanici coś jeszcze powojuja
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Nooby takie jak ja są wszystkiego ciekawi.
A najbardziej kiedy ten świat.zamkną .;)
 

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sigma Party

spartaker bez ciebie bylo caly czas, a jednak bardzo autorytatywnie sie wypowiadasz na temat, na ktory w sumie masz niewielkie pojecie, powtorze za kogutem - gratuluje fantazji :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

spartaker bez ciebie bylo caly czas, a jednak bardzo autorytatywnie sie wypowiadasz na temat, na ktory w sumie masz niewielkie pojecie, powtorze za kogutem - gratuluje fantazji :)

zawsze ciekawili mnie tacy ludzie,gostek ma mgliste pojecie nie tylko o sytuacji na sigmie ale wogole o grze(w akademi mial porobiony jakis badziew a brak najwazniejszych badan) a dyskutuje ze znawstwem kloszarda o jakosci rocznika alpagi

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Słabi nie byli, a cuda wybudowali bo inteligentnie sie połączyli z 3-4 miesiące przed EC, zabezpieczając sobie tyły. Potem z tego co pamietam jakis sojusz córka (Joannici) oddał im Kolosa i tak zdobyli 4 z 7 cudów świata. Potem, kiedy już większość z nas przestawała grać były z 3 akcje na nasz cudak (RM) i chyba za 3 razem Wichry przejęły nam miasto na ogrodach i wsio się posypało wtedy. Co jak co to świat wygrali (chyba wybudowali 7 cudów?):confused: Jak odszedłem jakoś w styczniu/lutym/marcu tamtego roku to nie wiem jak to się dalej toczyło. A co obecnie się dzieje Wichry dostają? Są jakieś nowe pakty sojusze?

dobrze napisales,widac dobra wiedze o sytuacji na grze,
a co jest teraz? sytuacje na sigmie mozna porownac do rozgrywek w pilce,po wybudowaniu wszystkich cudow rozgrywki zostaly zakonczone,dyplomy rozdane,zawodnicy z pierwszego skladu odeszli z boiska(dotyczy to wszystkich glownych sojuszy na sigmie) a wbiegli rezerwowi i chlopcy do podawania pilek,rezerwowi pykaja sobie bez emocji,tylko dla przyjemnosci a chlopcy lataja z krzykiem po boisku,udaja doroslych i jak trafia do pustej bramki to uwazaja sie za zwyciezcow wszechswiata
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Jak bym grał i nie miał obleganych innych miast to byś nie podbił . Badań od przejęcia tego miasta nie zmieniałem i w innych miastach mam takie badania jakie zastałem bo mi nie zależy na grze na sigmie .

A skoro zostali tylko chłopcy to Ty jesteś jednym z nich
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sigma Party

Duzo czasu uplynie zanim dorownasz do poziomu gry pl12356 :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Przecież nie pisze że jestem w to wyśmienity
 

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sigma Party

Ja tylko nie rozumiem dlaczego zawsze chce sie umniejszyc zwyciestwo kogos innego, skoro tacy gracze jak my (nie umiejacy walczyc) wygrali ten swiat to co mozna powiedziec o reszcie, ktora przegrala ten wyscig???

A my faktycznie nie walczylismy, zaslonieci paktami ze wszystkich stron podbijalismy szaraki i nieaktywnych, tylko calkiem sporo ich bylo patrzac na punkty wojownika naszego sojuszu :)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sigma Party

No masz rację duża część graczy nie toleruje niestety EC i wielu odeszło przed jej rozpoczęciem lub po wybudowaniu 2-3 cudów;/ potem cóż z tego co pamiętam to tylko my (RM) jakkolwiek wam zagrażaliśmy i tworzyliśmy próby akcji na wasze cudaki niestety nieudane:( Wygraliście okazlaiście się wytrwalsi, lepsi, lepiej zorganizowaliście sobie miejsca na cuda i tyle. Nie ma co tutaj zwodzić nikogo za nos bo fakty mówia same za siebie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

No masz rację duża część graczy nie toleruje niestety EC i wielu odeszło przed jej rozpoczęciem lub po wybudowaniu 2-3 cudów;/ potem cóż z tego co pamiętam to tylko my (RM) jakkolwiek wam zagrażaliśmy i tworzyliśmy próby akcji na wasze cudaki niestety nieudane:( Wygraliście okazlaiście się wytrwalsi, lepsi, lepiej zorganizowaliście sobie miejsca na cuda i tyle. Nie ma co tutaj zwodzić nikogo za nos bo fakty mówia same za siebie...

nie ma co tez ukrywac ze wasz dyplomata byl genialny,potrafil w najbardziej goracym okresie przekonac glowne sojusze do ataku na nas,nawet Gwardie ktora deklarowala sie naszym sojusznikiem
jesliby sie ten plan powiodl to mielibyscie zwyciestwo w kieszeni,nasz cud bylby rozbity a pozostale sojusze bylyby bez woja,co daloby wam czas na dokonczenie waszego cudu

a co do odchodzenia najlepszych z gry to chyba sie zaczelo na wieksza skale po zmasowanym ataku Kozakow na miasto (chyba) Gwardii i zwiazanych z tym klopotow serwerowych,troche wtedy ludzi sie zniechecilo do grepo
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sigma Party

No to chyba był nawet atak na nasze miasto;) kolona przesunęło do tyłu a potem przy naszej akcji stało sie podobnie i kolona też cofnęło nam o minute... Wtedy też jak pisałem część graczy zniechęcona EC i błędami serwera odeszła:(

Co do dyplomatów to faktycznie byli oni genialni, tyle że i oni zaczeli odchodzić:( Ale nie ma co gdybać jak by to było, tylko przyznać że to Wy wygraliście:D obecnie jak już ktoś napisał gra się tam już dla sportu bo EC skutecznie znichęca większą część graczy do gry...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

no mamy nieaktywnych ktorych umiecie przejmowac ale poki co nie pokazaliscie nic poza tym :p

No tak Ty wiesz coś o pokazywaniu skoro przejmujesz tylko miasta od swoich sojuszników ^^ więc nie ośmieszaj się takimi wypowiedziami :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

zawsze ciekawili mnie tacy ludzie,gostek ma mgliste pojecie nie tylko o sytuacji na sigmie ale wogole o grze(w akademi mial porobiony jakis badziew a brak najwazniejszych badan) a dyskutuje ze znawstwem kloszarda o jakosci rocznika alpagi

- - - Automatycznie połączono posty - - -



dobrze napisales,widac dobra wiedze o sytuacji na grze,
a co jest teraz? sytuacje na sigmie mozna porownac do rozgrywek w pilce,po wybudowaniu wszystkich cudow rozgrywki zostaly zakonczone,dyplomy rozdane,zawodnicy z pierwszego skladu odeszli z boiska(dotyczy to wszystkich glownych sojuszy na sigmie) a wbiegli rezerwowi i chlopcy do podawania pilek,rezerwowi pykaja sobie bez emocji,tylko dla przyjemnosci a chlopcy lataja z krzykiem po boisku,udaja doroslych i jak trafia do pustej bramki to uwazaja sie za zwyciezcow wszechswiata

Spartakers trochę jedzie po bandzie, CW dobrze rozegrało EC dlatego je wybudowali i wygrali. Z tego co ja sobie przypominam grube akcje się zaczęły dopiero po zbudowaniu 4-5 cudów nie od początku ery cudów.

A co do tego piłkarskiego porównania to nie wydaje mi się, jak ktoś gra taki szmat czasu a potem doczeka końca serwera grając ze swoimi sojusznikami to pokazuje klasę. Chociaż są i tacy którzy odwalili kawał dobrej gry i odeszli po cudach i są wymiataczami ale nie wszyscy do jednego wora. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

A co do tego piłkarskiego porównania to nie wydaje mi się, jak ktoś gra taki szmat czasu a potem doczeka końca serwera grając ze swoimi sojusznikami to pokazuje klasę. Chociaż są i tacy którzy odwalili kawał dobrej gry i odeszli po cudach i są wymiataczami ale nie wszyscy do jednego wora. :)

zasady sa proste,po wybudowaniu cudow jest zakonczeniu rozgrywek na danym swiecie,wiec ciezko oczekiwac zeby aktywni gracze,wojownicy z charakteru,dalej tutaj siedzieli.No bo po co? Co tu jeszcze moga zdobyc? Tytul wielkiego budowniczego?
Popatrz na mnie,jestem w pierwszej dziesiatce jako atakujacy i jako wojownik na dzien dzisiejszy,i niby co to znaczy? ze jestem bardzo dobry? nic nie znaczy,bo do kogo mam sie porownywac? takie porownania prowadzi sie tuz po zakonczeniu rozgrywek
Ja bylem sredniakiem w sojuszu to pomyslcie gdzie w statystykach byliby najlepsi od nas gdyby gra toczyla sie dalej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Byliby tam gdzie byli i przed zakończeniem, topkę pw zawsze i tak dominowało RPCJ z Kleopatrusem na czele. Z ehm "komnaty chwały" widzę 4-5 nicków którzy naparzali ostro i trzymali się w topce, pewnie gdyby grali byli by w okolicy Theressa. A Kleopatrus i tak by miał 10mln i więcej :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Byliby tam gdzie byli i przed zakończeniem, topkę pw zawsze i tak dominowało RPCJ z Kleopatrusem na czele. Z ehm "komnaty chwały" widzę 4-5 nicków którzy naparzali ostro i trzymali się w topce, pewnie gdyby grali byli by w okolicy Theressa. A Kleopatrus i tak by miał 10mln i więcej :D

to fakt ze ciezko teraz powiedziec gdzie by kto byl indywidualnie,bo to i kasa sie liczy,z kim sie gra w soju no i kogo sie ma za przeciwnika,
natomiast jesli bierzesz za przyklad Theressa to cie informuje ze ona juz od roku nie gra aktywnie,teraz tylko pilnuje cudow
a co do Kleopatrusa to mielismy przyjemnosc rozegrac pare bitew zanim sie pozegnal,ale obawiam sie ze na koncowce to ktos inny gral na jego koncie
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sigma Party

to fakt ze ciezko teraz powiedziec gdzie by kto byl indywidualnie,bo to i kasa sie liczy,z kim sie gra w soju no i kogo sie ma za przeciwnika,
natomiast jesli bierzesz za przyklad Theressa to cie informuje ze ona juz od roku nie gra aktywnie,teraz tylko pilnuje cudow
a co do Kleopatrusa to mielismy przyjemnosc rozegrac pare bitew zanim sie pozegnal,ale obawiam sie ze na koncowce to ktos inny gral na jego koncie


Artur - Kleo zawsze grał na swoim koncie. Po świecie gythium (koniec za 2-3 dni) odchodzi na grepolisową emeryture i niestety już się go nie spotka na żadnym świecie:(:( Co do wojaków to dodałbym jeszcze takie nicki jak Erhamion, harnasm, exdeus, osfaldo i kilku innych:)
 
Do góry