Sigma

  • Rozpoczynający wątek Kaliszaneczka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Założyliśmy dzisiaj karczmę światową. Służy ona do luźnych rozmów dla graczy z różnych sojuszy. Na takim forum można spokojnie porozmawiać i pospamować, w odróżnieniu od forum ogólnego brak warnów za spam :D Jeśli kogoś zapomniałam dodać wystarczy PW (Matherick). Zapraszamy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma

no to moze mi ktos wyjasni ( bo swierzak jestem) ile mozna podbic wiosek na wyspie max. ? mam 3 i nic wiecej sie nieda zrobic - nie niemoge podbic kolejnej wioski :)
to chyba dobre miejsce na spam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma

Masz za malo wojska musisz miec wiecej do kolejnej wioski
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma

Jak można skrócic czas budowy nie wliczając złotych monet są jeszcze jakies sposoby ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma

Budując senat im wyższy poziom tym niby szybciej buduje się reszta aha i w akademii jak poznasz budowniczych też będzie szybciej ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma

senatem nie skrócisz czasu budowy budynków tylko bdaniem w akademi możesz skrócić o 10 procent
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma

senatem nie skrócisz czasu budowy budynków tylko bdaniem w akademi możesz skrócić o 10 procent

Ogarnij sie nubku

Podnoszenie senatu jak najbardziej skraca czas potrzebny na budowę.
Na najwyższym poziomie senatu na postawienie budynku potrzeba tylko 44,1% wyjściowego czasu budowy (takiego jaki by był na teoretycznie zerowym poziomie senatu)

Klik
 

DeletedUser9318

Guest
Odp: Sigma

no to moze mi ktos wyjasni ( bo swierzak jestem) ile mozna podbic wiosek na wyspie max. ? mam 3 i nic wiecej sie nieda zrobic - nie niemoge podbic kolejnej wioski
moze najpierw sprawdz poziom kulturki w agorze...podbic mozesz ile tylko dusza zapragnie ,zdolasz i kultury (slota) wystarczy...
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sigma

Na kolejne wioski nie potrzeba slota. Musisz mieć dość dużo wojska, musi być też dość silne. Ja sam mam wszystkie wioski, oprócz ostatniej, bo niej się nie opłaca podbijać. 20 poziom muru!!
 
Do góry