Silent Hunter 5

  • Rozpoczynający wątek Sprouse
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Są jacyś fani tej gry? Ja oczekuje jej z niecierpliwością - premiera 4 marca.

Zdjęcia i informacje można znaleźć na gry-online, albo na stronie gry lub też można wpisać w Google... klik!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no chcialbym ja sobie kupic
ja mam czworke i mam nadziejje ze piatka bedzie miala wiecej statkow i porty beda bardzej rozbudowane okopy itp i tez aby statki tankowce wybuhaly od razu a nie po kilku minutach i jeszcze wiecej statkow handlowych na morzu
(zawsze zamiast handlowego spotykam niszczyciela a potem na dno dlatego mam nadzieje ze bedzie to zmiana)
 

DeletedUser

Guest
no chcialbym ja sobie kupic
ja mam czworke i mam nadziejje ze piatka bedzie miala wiecej statkow i porty beda bardzej rozbudowane okopy itp i tez aby statki tankowce wybuhaly od razu a nie po kilku minutach i jeszcze wiecej statkow handlowych na morzu
(zawsze zamiast handlowego spotykam niszczyciela a potem na dno dlatego mam nadzieje ze bedzie to zmiana)

Rozumiem o co Ci chodzi. Nadal nie mogę zrozumieć, dlaczego w trójce na 100% realizmu frachtowiec C2 i C3 przełamie się od razu, jeżeli torpeda wybuchnie pod nadbudówką, a tankowiec (T2 lub T3) już nie - ostatnio wstrzeliłem w bydlaka :D 8 torped, a zatonął po godzinie :/
 

DeletedUser

Guest
Eh, ja mam SH5, ale coś mi nie idzie :) jestem w pierwszej misji przy angielskim wybrzeżu, a jak ją wykonałem to jak wpłynąłem do portu, to nie mogłem zacumować - nie było opcji.:mad:
 

DeletedUser6708

Guest
grałem i myślałem ze szlak mnie trafi... to nie dla mnie a trafić torpeda coś to prawie nie możliwe z dużej odległosci.
 
Do góry