1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 12. Lip 2011.

1. jekop

jekop

gratuluję, kolejne do bani wprowadzenie. PRZECIEŻ JEST PRZYROST MIESZKAŃCÓW do jasnej anielki..

2. jekop

jekop

stolic nie chcą wprowadzić a jakieś szybkie wojo tak..

3. Sebizzz

Sebizzz Guest

Nie ma pożytku? Ciekawe kogo będziesz podbijać jak gracze bez premki nie będą grać ;)

4. jekop

jekop

wiadomo chociaż o ile szybciej?

5. Sebizzz

Sebizzz Guest

Ja tam im odpływam :) Dziękuję bardzo za takie udogodnienia ;P

6. Squnqs

Squnqs Guest

W opisie jest wyraźnie napisane.

7. Logiczne

Wiadomo, że o kase chodzi. Jeśli będą zmiejszać też w koszarach i portach o polowę to szybciej bd zloto schodzic. Wieć pomysleli.

8. Sebizzz

Sebizzz Guest

Wiadomo że z tego nie zrezygnują, więc muszę na Ksi wbić się do TOPki zanim to wejdzie bo następnej okazji już mieć nie będę xD No niestety, ciekawe kiedy przyspieszą port ;)

9. jekop

jekop

taa dla mnie mogą jeszcze przyśpieszyć budowę cudu za złoto ha

10. donny4

donny4 Guest

Miała być twórcza dyskusja, a jest katowanie i obrzucanie błotem xD
    ale też się przyłączę ;P
    po prostu jeden z gorszych dla nas, tj. GRACZY bez premki, pomysł (a bdb dla InnoGames)...
    No i to jest ... Jej... (powstrzymałem się) kurcze kolejny powalony pomysł :/
    z jednej strony ŻADNYCH LOGICZNYCH POMYSŁÓW nie akceptują, a dają badziewne opcje premium tylko komplikując sprawa... Może jeszcze nazwiemy to "podkoloryzowanie gry poprzez utrudnioną rozgrywkę no-fair"??? :'(

11. no mi osobiście też się opcja nie podoba... czyścisz gracza bez sojuszu, za chwile wchodzisz kolonem a tu zaskoczenie bo nagle w pare minut odbudował sporą armię...

pomysł chyba się nie przyjmie ale gra na pi będzie hardcorowa... :D

12. donny4

donny4 Guest

Hardcorowa to mało powiedziane...to będzie masakra graczy bez premki...
    Z drugiej strony ta propozycja nie ma sensu - no dobra, ustawisz kolejkę budowy na 23 katapulty (pełny max magazyn, sporo m-ca), to wtedy takie coś się przyda...ale jak dla mnie, to nawet budowy 30 kawalerzystów się nie opłaca skracać :-D

13. HaseeIkar

HaseeIkar Guest

Znając życie będzie to podobnie jak, w przypadku z wprowadzeniem grepolis 2.0 na starych światach.. :cool:

Ps. Jeśli ktoś lubi tę grę, lubi atakować - to ta opcja rozwinie mu skrzydła bardziej. Premium, a mianowicie zarządca <- tylko i wyłącznie bardzo ułatwia poruszanie się po koncie, gdzie miast jest powyżej 50-100. :)

14. JaboL1992

JaboL1992 Guest

Nooo :D Teraz czuje sie jak w Polskim urzedzie :)
    Znajomosci, kasa, stanowiska :D
    Kto je posiada, zdobedzie wladze na swiecie ^.^

Olbrzymi gratulacje dla tworce tej idei ;] Znakomicie podkresliliscie, ze nie dla psa kielbasa ;] To typowo Polska propozycja czy moze Grepolis w UK i w Niemczech rowniez takie 'udogodnienie' dla biednych wprowadzilo ?. .. A nie !. Przeciez Niemcy i UK to kraje na tyle rozwiniete, ze bieda u nich nie wystepuje praktycznie ^.^

Dziekuje bardzo za gre, jednak jestem zmuszony zlikwidowac wszelkie konta ... nie lubie gdy ktos za wszelka cene zaglada do mego portfela ;]

Z partyjnym pozdrowieniem ;)

15. Squnqs

Squnqs Guest

Ja byłbym za zmniejszeniem ceny z 20 do 10 sztuk złota.
    Zawsze kupuje się określoną ilość złota, tak jak teraz, 270 więc tak czy tak złoto będzie wykorzystane. Nie ważne czy za tydzień czy miesiąc.
    Zysk będzie tak czy tak.

Dla takiej firmy raczej nie zależy, żeby się jak najszybciej wzbogacić, tylko, żeby dochód był regularny prawda?

16. jozio

jozio Guest

Propozycja dla Inno - za 10 złota 1 wolny mieszkaniec więcej w gospodarstwie, za 500 złota budynek lotnisko, a tam jednostki latające będące poza zasięgiem innych, prócz samolotów. Żenujące, ją tam nie korzystam z KP, chyba, że za darmo dostanę złoto, mógłbym kupować, ale po co?

17. dzemol

dzemol Guest

a wg mnie nie ma obawy o to, ze osoby bez premki od razu przegraja gre ... Przyspieszysz sobie budowe, ale surowce Ci nie przybeda. Nie uda sie zbudowac pelnych zagrod wojska, bo i tak nie bedziesz mial na to surowcow.

Oczywiscie pomoze to, ale nie bedzie stosowane nagminnie.

18. fallout152

fallout152 Guest

Choć z KP nie korzystam jestem za. Gra będzie na siebie lepiej zarabiać i powstaną kolejne światy, podejrzewam że na niektórych tej opcji nie będzie i jej przeciwnicy też powinni się cieszyć. Poza tym od gracza z premium można dostać zarówno atak jak i wsparcie.

19. jozio

jozio Guest

Czysto teoretycznie - niech wszyscy wyobraża sobie siebie, jako kogoś, kto chodź wiąże koniec z końcem nie ma nadwyżki pieniędzy i gra w Grepolis, oczywiście bez KP, bo gdyby wydał na KP nie starczyłoby mu na jedzenie. nagle 3 zarabiających 10000 zł miesięcznie, mający więcej miast optymalnie rozbudowanych, posiadający wszystkie funkcje KP się na niego skrzykuje, z zamiarem rozjechania na zero. Jak się czujecie na jego miejscu? I co to za zabawa, z tak szybko budującą się armią?

20. kubownik9

kubownik9 Guest

Nom Skrócenie rekrutacji jednostek ...... (na pewno za darmo hahah)
    To ludzie będą płacili ale my którzy byśmy nie płacili trzeba by było mniej więcej 20 h spędzać na 1 dzień a 4 spać?? :)
    Fajnie by było jakby za darmo ... albo za dodatkową opłatą surowców .:confused:

Do góry