Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

kubownik9

Guest
Od kiedy ta dyskusja powstała z mojego świata (Ksi) i osunęło sobie 4osoby kont ( na wysepce )

kubownik9

Guest
Propozycja dla Inno - za 10 złota 1 wolny mieszkaniec więcej w gospodarstwie, za 500 złota budynek lotnisko, a tam jednostki latające będące poza zasięgiem innych, prócz samolotów. Żenujące, ją tam nie korzystam z KP, chyba, że za darmo dostanę złoto, mógłbym kupować, ale po co?
Nie musisz złota kupować ja mam Hera i bez premium gram biorę zadowolenia 6h o 50% surowców więcej po prostu boga odpowiedniego trzeba wybrać i proszę :D

Pozdro600

Guest
Ludzie żalicie się, że to dla kasiastych a prawda jest taka, że wystarczy poświęcić godzinke czasu i można mieć KP za darmo. A po za tym myślicie, ze ktoś zrobi Wam taką grę, zapłaci za serwery i będziecie mieć wszystko za darmo ? Muszą mieć jakieś zyski. I jeszcze zakładacie, że wszyscy z KP będą korzystać z tej opcji, a to też nie jest prawda. Na późniejszym poziomie gry ma się taki przyrost łask, że taka opcja nie będzie potrzebna. Po za tym ja sam mam KP(zarządca) i nigdy nie korzystałem z opcji przyspieszania budynków i nie robiłbym tego z wojskiem gdyby na moim świecie była taka możliwość.

Sebizzz

Guest
Ludzie żalicie się, że to dla kasiastych a prawda jest taka, że wystarczy poświęcić godzinke czasu i można mieć KP za darmo. A po za tym myślicie, ze ktoś zrobi Wam taką grę, zapłaci za serwery i będziecie mieć wszystko za darmo ? Muszą mieć jakieś zyski. I jeszcze zakładacie, że wszyscy z KP będą korzystać z tej opcji, a to też nie jest prawda. Na późniejszym poziomie gry ma się taki przyrost łask, że taka opcja nie będzie potrzebna. Po za tym ja sam mam KP(zarządca) i nigdy nie korzystałem z opcji przyspieszania budynków i nie robiłbym tego z wojskiem gdyby na moim świecie była taka możliwość.
Ja tylko już czuję to kombo z herą + tym złotem ;) Może nie będzie to używane nagminnie ale jednak potrafi dać naprawdę straszne wyniki ;P

Pozdro600

Guest
Ja tylko już czuję to kombo z herą + tym złotem ;) Może nie będzie to używane nagminnie ale jednak potrafi dać naprawdę straszne wyniki ;P
Ale zwróć uwage, że to będzie naprawdę kasożerne bo takie skrócenie czasu nie będzie trwało przez 6 godzin jak czar u hery więc nie wydaje mi się, żeby to często było używane. Jedynie może w sytuacjach kryzysowych np. przy obronie przed kolonem.

Makaron11

Guest
Pozdro600 obawiam się, że się mylisz.
Kto ma armię ten ma władze i wielu graczy o tym wie.

Sebizzz

Guest
Przy największych i najważniejszych walkach stawiam że będzie to używane często i da straszny efekt ;)

kubownik9

Guest
Nie no ... tak powaga opcja fajna tylko ,że maniacy ,.,,,,,(jakby banki L:)
to sobie mogą a tej opcji nie wprowadzili ... a Pi powstało :)

Wszystkie gry które są niby za darmo mają reklamy i oni na tych reklamach zarabiają:). Gdyby nie reklamy i premium to by ta gra w mgnieniu oka zbankrutowała a tak to wprowadza się nowe rzeczy jak bogowie i nowe ulepszenia, budynki, badania i takie tam. ( A tak po za tym gra ktoś w Minecraft wyszła prelise 3 Beta 1.9 ):D:D:)

--------------------------------------------

Nie musisz złota kupować ja mam Hera i bez premium gram biorę zadowolenia 6h o 50% surowców więcej po prostu boga odpowiedniego trzeba wybrać i proszę :D
Dobrze powiedziane płaci się zawsze więcej.:(

Ostatnio edytowane przez moderatora:
;)

Rozumiem was ja też tak mysle ale ludzie bez przesady to ich praca a co do samego pomysłu to może być ale jak ktoś już się wykosztuje na to kąto premium niech to będzie czas skrucony o np 75% a nie 50%

Kaliszaneczka

Guest
Ładne zmiany zastałam po powrocie. Wszystko jest dla ludzi premium też ale co za dużo to nie zdrowo. Nie tylko nie będę korzystać z tej opcji ale w związku z jej wprowadzeniem w początkowej fazie gry rezygnuję z używania zarządcy. Bo chełmik nie działa już tak jak kiedyś, a głównie dla niego go kupowałam :D

Odp: Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

Raczej nie ja może ktoś inny. Ale cóż możemy na to poradzić my jesteśmy tylko graczami i mamy przyjemność z tego że gramy. Te wszystkie bonusy po 10% i tak niewiele zmieniają więc nie wiem po co one tak właściwie są:confused::D to jest aż śmieszne. gdyby było od razu po 100% to by ludzie walili drzwiami i oknami:D. ( fajnie by było )

*Expetro*

Guest

A mi to nie przeszkadza.
Każdy z SP może te 20 bryłek wyciągnąc ostatnio 235 wyciągnołem w 1 min :D

Desiderata

Guest

Wyłudzanie,komercjalizacja.Ciekawe jaki będzie wasz następny ruch;) bo oczywiście jakiś będzie i oczywiście również ułatwiający grę posiadaczom premium.

Dno.

*Expetro*

Guest

Nie przadzaj...