Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

Jestem graczem starym, gram all time bez ulepszaczy i jakos zyje nie rozpoczynam walk poprostu mam zajebista armijke do obrony i bije sobie pkt w miescie potem buduje kolona (nieprzejmuje innych graczy bo jest duzo opuszczonych miast po 10k pkt) i lece od nowa w miescie wojo armia nastepny kolon itd itd
Osobiscie nie widze przewagi miedzy premium a zwyklym kontem a poza tym ja mysle ze premium jest dla graczy slabych ktorzy bez bonusow nie daja poprostu rady
POZDRAWIAM :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

No jak walczysz z szarakami to nie oczekuj ze ci czyjes premium bedzie przeszkadzac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

Mam nadzieje ze t6o nie byla kasliwa uwaga bo jesli tak to powiem ci ze mozesz naskoczyc :D pozdrawiam
 

DeletedUser11570

Guest
Odp: Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

Bez przesady. Te wszystkie skracania to są do kitu. po rozbudowie każdego budynku w grepolis, wydajność pracy zwiększa się też o 10 czy 20 % i za dużo się z tego nie ma. Grepolis powinno wymyślić coś lepszego od 10% bo to jest denne inaczej. Muszą po prostu nad tym popracować bo to niewiele zmienia.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

Skracanie budowy za premium? Czy to nie przesada trochę? :eek:
 

DeletedUser11570

Guest
Odp: Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

No właśnie o to chodzi. bez sensu i jest to przegięcie no nie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

Wiadomo.

Pozostaje to zaakceptować albo rzucić grepo w cholerę, jak np ja i wielu innych :p
 
Do góry