Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat najnowszej funkcji premium. Szczegóły znajdują się tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Mnie tam, takie "dopalacze" nie interesują :p :D

Ale dobrze kombinujecie :p
 

DeletedUser

Guest
Jak zwykle ci co płacą mają lepiej ;/ To unowocześnienie spowoduje rosnące różnice między graczami biedniejszymi i bogatszymi.
 

DeletedUser

Guest
akurat to 'ulepszenie' całkowicie mi się nie podoba...
mimo że używam niektórych funkcji KP.
zresztą swego czasu była na forum dyskusja na temat ewentualnego powstania takiej funkcji jak przyśpieszenie produkcji wojska za złoto i z tego co pamiętam to większość była przeciw takiemu pomysłowi.
dobrze że na starych światach tego (na razie) nie będzie
 

DeletedUser

Guest
Jak zwykle ci co płacą mają lepiej ;/ To unowocześnienie spowoduje rosnące różnice między graczami biedniejszymi i bogatszymi.

Oj tam... Wystarczy tylko zawód - syn. ^^ :D

A tak serio to...

no fun without money :p:)
 

DeletedUser

Guest
Dziękujemy, teraz osoby bogate będą w stanie budować wszystko 2x szybciej dzięki czemu, doświadczony gracz z KP i masą złota będzie w stanie zrobić co chce, gracz bez KP będzie zdany na farta i/lub grania 24/7 żeby móc wymijać ataki i usuwać tylko kolonizatory...
Bo w końcu jeżeli przeciwnik może sobie wojsko odbudować dwa razy szybciej to trudno by było mu utrzymać się długo blokując wszystkie ataki...
 

DeletedUser

Guest
skrócenie czasu rekrutacji jednostek... ale jaja... aż się boję pomyśleć na jaki jeszcze "genialny pomysł" wpadnie GF w najbliższym czasie, by powiększyć profity... pływające czołgi za 500 szt. złota? myśliwce? :eek: niestety, zamiast śmieszne, robi się to już żenujące... :(
 

DeletedUser

Guest
Lipa jak nic ;/
Wprowadzajcie nowych bogów i wgl coś w tym kierunku jak Zeus Pan Olimpu gra np ...
A nie jakieś śmieszne bonusiki za złoto ;/
 

DeletedUser3480

Guest
ludzie przecież oni tego nie robią charytatywnie - oni to robią dla kasy i jak jest możliwości zwiększenia przychodów to właśnie to robią.

Cała wersja 2.0 to cel na zwiększenie przychodów i świetnie im się to udało, brakował właśnie tylko skracania rekrutacji - ale tylko głupek będzie z tego korzystał bo jak doświadczeni gracze wiedzą można w inny sposób rekrutować bardzo szybko i to dużo taniej.

dla mnie to porażka i cel gry już dawno miną się z uczciwą rywalizacją a z kasą i mnogością czasu jaki można poświęcic - strategi tu nie wiele
 

DeletedUser

Guest
Ale bez przesady... wydawać setki pln miesięcznie w błoto, a to właśnie dla mnie znaczy całe to premium... (a znam takich co w jednej gierce browserowej, w jeden miesiąc potrafili przeznaczyć grubo ponad 3k pln, nołlajfy z krwi i kości ^^). No cóż... naprawdę taki ktoś musi mieć w główce niezłą jajecznicę :D

No ale Grepo musi tu z czegoś żyć ^^
Ogólnie to prosta zasada... Co by tu zrobić, by zarobić i się nie narobić :p:D
 

DeletedUser

Guest
Tylko pieniądze chcą zbijać.

To jest beznadziejne. Jak ma dać sobie radę gracz, który gra bez premium i nie kupuje złota z kimś kto ma full wykupione konto Premium, skraca budowę złotem (ile szybszy rozwój), a teraz może jeszcze w bardzo krótkim czasie szkolić armię. Kiedy on ma się odbudować jak i tak ten na Premium ma silniejsze wojsko? Czy ta gra jest dla ludzi i dla pieniędzy czy tylko dla pieniędzy? :mad:
 

DeletedUser

Guest
Nie no ludzie co będzie następne, badania za złoto, ja tylko raz w tej grze wydałem kasę i doszedłem do wniosku że nie opłaca się ale teraz, nawet nie wiem czy będę grał na tym świecie
 

DeletedUser

Guest
Logiczne:D Inno Games musi jakoś na siebie zarobić:D
Jednego stać na to drugiego nie, lecz ta funkcja zmusi nie których ludzi by ,,jakoś'' wykombinować kasę na premium
 

DeletedUser10706

Guest
Serio bez premium to nic nie osiągniemy na pi a jeszcze mają to wprowadzić na innych światach w grepolis. :mad:
 

DeletedUser5

Guest
Póki co ta opcja zostanie wprowadzona tylko na Pi i światach po jego starcie. Nie możemy wykluczyć, że w przyszłości pojawi się również na innych serwerach, jednak będzie to zależeć między innymi od reakcji graczy.
 

DeletedUser

Guest
Logiczne:D Inno Games musi jakoś na siebie zarobić:D
Jednego stać na to drugiego nie, lecz ta funkcja zmusi nie których ludzi by ,,jakoś'' wykombinować kasę na premium

Oni zarabiają na 1000x siebie. Po prostu mało im kasy :X
 
Do góry