Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7672

Guest
gratuluję, kolejne do bani wprowadzenie. PRZECIEŻ JEST PRZYROST MIESZKAŃCÓW do jasnej anielki..
 

DeletedUser7672

Guest
stolic nie chcą wprowadzić a jakieś szybkie wojo tak..
 

DeletedUser

Guest
ale z tego kasy nie ma;)

zostanie wprowadzone, będzie czas poużywać sobie, a potem zrobi się bilans strat i zysków i ewentualnie usunie
ale skoro gracze masowo wydają złoto na przyspieszanie budowy, to i na przyspieszanie rekrutacji będą wydawać złoto, a odpływ niepremiumowych grajków firmy nie zaboli, gdyż i tak firma nie ma z nich pożytku :)

Nie ma pożytku? Ciekawe kogo będziesz podbijać jak gracze bez premki nie będą grać ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja tam im odpływam :) Dziękuję bardzo za takie udogodnienia ;P
 

DeletedUser

Guest
Wykorzystując 20 złota będziecie mieć możliwość skrócenia o połowę okresu rekrutacji jednostek w koszarach oraz w porcie - analogicznie do skrócenia budowy w senacie.

W opisie jest wyraźnie napisane.
 

DeletedUser

Guest
Logiczne

Wiadomo, że o kase chodzi. Jeśli będą zmiejszać też w koszarach i portach o polowę to szybciej bd zloto schodzic. Wieć pomysleli.
 

DeletedUser

Guest
Wiadomo że z tego nie zrezygnują, więc muszę na Ksi wbić się do TOPki zanim to wejdzie bo następnej okazji już mieć nie będę xD No niestety, ciekawe kiedy przyspieszą port ;)
 

DeletedUser7672

Guest
taa dla mnie mogą jeszcze przyśpieszyć budowę cudu za złoto ha
 

DeletedUser

Guest
Miała być twórcza dyskusja, a jest katowanie i obrzucanie błotem xD
ale też się przyłączę ;P
po prostu jeden z gorszych dla nas, tj. GRACZY bez premki, pomysł (a bdb dla InnoGames)...
No i to jest ... Jej... (powstrzymałem się) kurcze kolejny powalony pomysł :/
z jednej strony ŻADNYCH LOGICZNYCH POMYSŁÓW nie akceptują, a dają badziewne opcje premium tylko komplikując sprawa... Może jeszcze nazwiemy to "podkoloryzowanie gry poprzez utrudnioną rozgrywkę no-fair"??? :'(
 

DeletedUser

Guest
no mi osobiście też się opcja nie podoba... czyścisz gracza bez sojuszu, za chwile wchodzisz kolonem a tu zaskoczenie bo nagle w pare minut odbudował sporą armię...

pomysł chyba się nie przyjmie ale gra na pi będzie hardcorowa... :D
 

DeletedUser

Guest
Hardcorowa to mało powiedziane...to będzie masakra graczy bez premki...
Z drugiej strony ta propozycja nie ma sensu - no dobra, ustawisz kolejkę budowy na 23 katapulty (pełny max magazyn, sporo m-ca), to wtedy takie coś się przyda...ale jak dla mnie, to nawet budowy 30 kawalerzystów się nie opłaca skracać :-D
 

DeletedUser

Guest
Póki co ta opcja zostanie wprowadzona tylko na Pi i światach po jego starcie. Nie możemy wykluczyć, że w przyszłości pojawi się również na innych serwerach, jednak będzie to zależeć między innymi od reakcji graczy.

Znając życie będzie to podobnie jak, w przypadku z wprowadzeniem grepolis 2.0 na starych światach.. :cool:

Ps. Jeśli ktoś lubi tę grę, lubi atakować - to ta opcja rozwinie mu skrzydła bardziej. Premium, a mianowicie zarządca <- tylko i wyłącznie bardzo ułatwia poruszanie się po koncie, gdzie miast jest powyżej 50-100. :)
 

DeletedUser

Guest
Nooo :D Teraz czuje sie jak w Polskim urzedzie :)
Znajomosci, kasa, stanowiska :D
Kto je posiada, zdobedzie wladze na swiecie ^.^

Olbrzymi gratulacje dla tworce tej idei ;] Znakomicie podkresliliscie, ze nie dla psa kielbasa ;] To typowo Polska propozycja czy moze Grepolis w UK i w Niemczech rowniez takie 'udogodnienie' dla biednych wprowadzilo ?. .. A nie !. Przeciez Niemcy i UK to kraje na tyle rozwiniete, ze bieda u nich nie wystepuje praktycznie ^.^

Dziekuje bardzo za gre, jednak jestem zmuszony zlikwidowac wszelkie konta ... nie lubie gdy ktos za wszelka cene zaglada do mego portfela ;]

Z partyjnym pozdrowieniem ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja byłbym za zmniejszeniem ceny z 20 do 10 sztuk złota.
Zawsze kupuje się określoną ilość złota, tak jak teraz, 270 więc tak czy tak złoto będzie wykorzystane. Nie ważne czy za tydzień czy miesiąc.
Zysk będzie tak czy tak.

Dla takiej firmy raczej nie zależy, żeby się jak najszybciej wzbogacić, tylko, żeby dochód był regularny prawda?
 

DeletedUser

Guest
Propozycja dla Inno - za 10 złota 1 wolny mieszkaniec więcej w gospodarstwie, za 500 złota budynek lotnisko, a tam jednostki latające będące poza zasięgiem innych, prócz samolotów. Żenujące, ją tam nie korzystam z KP, chyba, że za darmo dostanę złoto, mógłbym kupować, ale po co?
 

DeletedUser

Guest
a wg mnie nie ma obawy o to, ze osoby bez premki od razu przegraja gre ... Przyspieszysz sobie budowe, ale surowce Ci nie przybeda. Nie uda sie zbudowac pelnych zagrod wojska, bo i tak nie bedziesz mial na to surowcow.

Oczywiscie pomoze to, ale nie bedzie stosowane nagminnie.
 

DeletedUser

Guest
Choć z KP nie korzystam jestem za. Gra będzie na siebie lepiej zarabiać i powstaną kolejne światy, podejrzewam że na niektórych tej opcji nie będzie i jej przeciwnicy też powinni się cieszyć. Poza tym od gracza z premium można dostać zarówno atak jak i wsparcie.
 

DeletedUser

Guest
Czysto teoretycznie - niech wszyscy wyobraża sobie siebie, jako kogoś, kto chodź wiąże koniec z końcem nie ma nadwyżki pieniędzy i gra w Grepolis, oczywiście bez KP, bo gdyby wydał na KP nie starczyłoby mu na jedzenie. nagle 3 zarabiających 10000 zł miesięcznie, mający więcej miast optymalnie rozbudowanych, posiadający wszystkie funkcje KP się na niego skrzykuje, z zamiarem rozjechania na zero. Jak się czujecie na jego miejscu? I co to za zabawa, z tak szybko budującą się armią?
 

DeletedUser

Guest
Nom Skrócenie rekrutacji jednostek ...... (na pewno za darmo hahah)
To ludzie będą płacili ale my którzy byśmy nie płacili trzeba by było mniej więcej 20 h spędzać na 1 dzień a 4 spać?? :)
Fajnie by było jakby za darmo ... albo za dodatkową opłatą surowców .:confused:
 
Do góry