Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Od kiedy ta dyskusja powstała z mojego świata (Ksi) i osunęło sobie 4osoby kont ( na wysepce )
 

DeletedUser

Guest
Propozycja dla Inno - za 10 złota 1 wolny mieszkaniec więcej w gospodarstwie, za 500 złota budynek lotnisko, a tam jednostki latające będące poza zasięgiem innych, prócz samolotów. Żenujące, ją tam nie korzystam z KP, chyba, że za darmo dostanę złoto, mógłbym kupować, ale po co?

Nie musisz złota kupować ja mam Hera i bez premium gram biorę zadowolenia 6h o 50% surowców więcej po prostu boga odpowiedniego trzeba wybrać i proszę :D
 

DeletedUser

Guest
Ludzie żalicie się, że to dla kasiastych a prawda jest taka, że wystarczy poświęcić godzinke czasu i można mieć KP za darmo. A po za tym myślicie, ze ktoś zrobi Wam taką grę, zapłaci za serwery i będziecie mieć wszystko za darmo ? Muszą mieć jakieś zyski. I jeszcze zakładacie, że wszyscy z KP będą korzystać z tej opcji, a to też nie jest prawda. Na późniejszym poziomie gry ma się taki przyrost łask, że taka opcja nie będzie potrzebna. Po za tym ja sam mam KP(zarządca) i nigdy nie korzystałem z opcji przyspieszania budynków i nie robiłbym tego z wojskiem gdyby na moim świecie była taka możliwość.
 

DeletedUser

Guest
Ludzie żalicie się, że to dla kasiastych a prawda jest taka, że wystarczy poświęcić godzinke czasu i można mieć KP za darmo. A po za tym myślicie, ze ktoś zrobi Wam taką grę, zapłaci za serwery i będziecie mieć wszystko za darmo ? Muszą mieć jakieś zyski. I jeszcze zakładacie, że wszyscy z KP będą korzystać z tej opcji, a to też nie jest prawda. Na późniejszym poziomie gry ma się taki przyrost łask, że taka opcja nie będzie potrzebna. Po za tym ja sam mam KP(zarządca) i nigdy nie korzystałem z opcji przyspieszania budynków i nie robiłbym tego z wojskiem gdyby na moim świecie była taka możliwość.

Ja tylko już czuję to kombo z herą + tym złotem ;) Może nie będzie to używane nagminnie ale jednak potrafi dać naprawdę straszne wyniki ;P
 

DeletedUser

Guest
Ja tylko już czuję to kombo z herą + tym złotem ;) Może nie będzie to używane nagminnie ale jednak potrafi dać naprawdę straszne wyniki ;P

Ale zwróć uwage, że to będzie naprawdę kasożerne bo takie skrócenie czasu nie będzie trwało przez 6 godzin jak czar u hery więc nie wydaje mi się, żeby to często było używane. Jedynie może w sytuacjach kryzysowych np. przy obronie przed kolonem.
 

DeletedUser

Guest
Pozdro600 obawiam się, że się mylisz.
Kto ma armię ten ma władze i wielu graczy o tym wie.
 

DeletedUser

Guest
Przy największych i najważniejszych walkach stawiam że będzie to używane często i da straszny efekt ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie no ... tak powaga opcja fajna tylko ,że maniacy ,.,,,,,(jakby banki L:)
to sobie mogą a tej opcji nie wprowadzili ... a Pi powstało :)
 

DeletedUser11570

Guest
Wszystkie gry które są niby za darmo mają reklamy i oni na tych reklamach zarabiają:). Gdyby nie reklamy i premium to by ta gra w mgnieniu oka zbankrutowała a tak to wprowadza się nowe rzeczy jak bogowie i nowe ulepszenia, budynki, badania i takie tam. ( A tak po za tym gra ktoś w Minecraft wyszła prelise 3 Beta 1.9 ):D:D:)

--------------------------------------------


Nie musisz złota kupować ja mam Hera i bez premium gram biorę zadowolenia 6h o 50% surowców więcej po prostu boga odpowiedniego trzeba wybrać i proszę :D
Dobrze powiedziane płaci się zawsze więcej.:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8332

Guest
Z Grepolis robi się drugie ogame. Ale prawda jest taka że noob zawsze będzie noobem i żadne premium mu nie pomoże ;)
 

DeletedUser11544

Guest
;)

Rozumiem was ja też tak mysle ale ludzie bez przesady to ich praca a co do samego pomysłu to może być ale jak ktoś już się wykosztuje na to kąto premium niech to będzie czas skrucony o np 75% a nie 50%
 

DeletedUser11570

Guest
Tak najleoiej

taa. fajnie tylko ciekawe czy oni to rzeczywiście zmienią
 

DeletedUser

Guest
Ładne zmiany zastałam po powrocie. Wszystko jest dla ludzi premium też ale co za dużo to nie zdrowo. Nie tylko nie będę korzystać z tej opcji ale w związku z jej wprowadzeniem w początkowej fazie gry rezygnuję z używania zarządcy. Bo chełmik nie działa już tak jak kiedyś, a głównie dla niego go kupowałam :D
 

DeletedUser11570

Guest
Odp: Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

Raczej nie ja może ktoś inny. Ale cóż możemy na to poradzić my jesteśmy tylko graczami i mamy przyjemność z tego że gramy. Te wszystkie bonusy po 10% i tak niewiele zmieniają więc nie wiem po co one tak właściwie są:confused::D to jest aż śmieszne. gdyby było od razu po 100% to by ludzie walili drzwiami i oknami:D. ( fajnie by było )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

A mi to nie przeszkadza.
Każdy z SP może te 20 bryłek wyciągnąc ostatnio 235 wyciągnołem w 1 min :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

Wyłudzanie,komercjalizacja.Ciekawe jaki będzie wasz następny ruch;) bo oczywiście jakiś będzie i oczywiście również ułatwiający grę posiadaczom premium.

Dno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrócenie czasu rekrutacji jednostek - dyskusja

Nie przadzaj...
 
Do góry