[Omawiane] skracanie-baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12059
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: skracanie-baris

Formułę, to samemu można sobie stworzyć, jak się zbierze dane...przecież to nic trudnego, stworzyć wykres z dwóch zmiennych. Do tego wyznaczyć równanie powstałem prostej i mniej więcej powinniśmy poznać formułę.

A przy okazji, to nie wiem na jakiej zasadzie określałeś trudność tego przedsięwzięcia? Przecież to jest proste do ogarnięcia jak budowa cepa...trzeba tylko przysiąść przed grą, zapodać jakąś najdłuższą budowę/rekrutacje/cokolwiek i obserwować zmiany wartości ilości potrzebne złota na natychmiastowe skrócenie. Jedynym wyzwaniem w tej sytuacji jest walka z nudą:)

... przyjacielu ale ja się chcę cieszyć grą w Grepolis i działać na maxa , a nie siedzieć i ogarniać temat równaniem tak żeby coś rozwiązać - od tego raczej są ludzie , którzy siedzą na górze w Grepolis ...:cool: ja gram tak jak mi to umożliwiają Ci ludzie i nie robię z tego problemu. Jezeli komuś nie pasuje system , który obowiazuje w Grepolis to niech zacznie grać w Farming 2015...:cool:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: skracanie-baris

A ktoś Ci zabrania i czy ja w ogóle kierowałem ten post do Ciebie? Zastanów się w ogóle nad tym, co piszesz, bo szkoda słów na te bzdury.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: skracanie-baris

Czy ktoś wie jak to jest z tym skracaniem na baris?
chodzi mi o to czy ma ktoś rozpisane ile zlota na ile czasu skrocenia potrzeba?

25 sztuk złota=skrócenie czasu szkolenia w koszarach lub budowy o połowę
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: skracanie-baris

25 sztuk złota=skrócenie czasu szkolenia w koszarach lub budowy o połowę



Nie, baris to pierwszy świat z skracaniem natychmiastowym. Płacisz raz, a szkolenie, budowa, badanie kończy się natychmiast.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: skracanie-baris

szkoda że dedłem na tamtym świecie :(
 
Do góry