Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

  • Rozpoczynający wątek xgerry
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem ograniczenia do skracania czasu produkcji jednostek

  • Tak, jestem za wprowadzeniem takiej zmiany

    Głosy: 115 85,2%
  • Nie, Jestem przeciwny

    Głosy: 15 11,1%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 5 3,7%

  • W sumie głosujących
    135
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

To że opcja jest dostępna dla każdego nie oznacza że jest zbalansowana.

W grach, nie tylko strategiach, najwazniejsze powinny byc umiejętnosci, spryt i aktywnosc gracza a nie grubość portfela. To nie ma nic wspólnego ze strategią, gdy wykupujesz sobie tak kolosalną przewagę za prawdziwe pieniądze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

ta...., i tutaj juz przeginacie..:p, to gra dla aktywnych, ja pracuje zeby nie bylo...:p, ale jeszcze troche i dla bilansu stwierdzicie ze nie wolno nikogo atakowac, no w kazdym razie mniejszego, albo w 2 graczy na raz..:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

joanno skoro ja nie kozystam wogle z premiumi pomimo zmasowanuch atakow duzego i silnego sojuszu, zapewniam ze z ludzmi swietnie grajacymi i myslacymi potrafilem obronic samodzielnie 5 wiosek na raz, w jednej chwili praktycznie, to pomysl , jakie mielby szanse taki sojusz, kiedy bym w tych miastach w 10 sekund postawil 1000 szermiezy, na sekunde przed kolonem?, to dziala w obie strony, nie chodzi wylacznie o obrone tych biedakuw, majacych pechai farmionych przez taka osobe, ale rowniez o ta osobe, jak trafi na nastepnego zlotego stratega, to przepraszam , ale nawet calym sojuszem, moga zrobic...kupe, bo wioski zadnej nie przejma, a w koncu poto jest ta gra, zeby lepszy mial wiecej, lepszy nie bogatrzy..
mnie osobiscie stac na premium, wczoraj nawet wykupilem, po raz drugi od poczatku mojej tutaj gry, czyli od maja, zrobilem to zeby aktywowac zarzadce, bo przy duzej ilosci wiosek, jest to naprawde przydatne narzedzie, ulatwiajace gre, ale chyba ta opcja, nie pomniejszam, szans calej reszty graczy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

A jeżeli gracze będą odchodzić to zostanie Hase i paru innych Panów Pieniążków a reszta pójdzie do konkurencji.

Jak już wspomniałeś moją osobę, to wiedź jedno.. jeszcze ani razu nie skróciłem jednostek. Bo nie posiadam aż tyle kasy by w to inwestować.

Następna sprawa.. nawet jeśli ktoś skraca jednostki, i atakuje co np. 4h - to musi mieć też surowce na to( i tu liczy się zgranie sojuszu) :) z tego co pamiętam byli REBELSI (też u nich znajdowały się takowe osoby, które skracały).

Ps. Pamiętajcie, że każdy wydaje swe pieniądze na co tylko chce... po to, to wprowadzili by Inno się bogaciło na takowych osobach.

Ps2. Na mnie się nie wzbogacą.. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Grać z głową, a grać z kasą - to dwie różne rzeczy.
Gratuluje zgrania sojuszu, który nic innego nie robi tylko wysyła surkę do "Pana Pieniążka" - tak go nazwijmy, żeby się nie czepiać pseudonimów w grze.

Jako Rebels wytrzymaliśmy nie jednego i podejrzewam że też damy radę, ale nie o tym tu ta dyskusja.
 

DeletedUser12226

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Na tym te gry polegają i z tego się utrzymują - z takich łosiów którzy całą kasę z premium władują w skracanie czasu rekrutacji,
wiem jak i większość większość osób które tu się wypowiadają
więc nie sądzę żeby cokolwiek się zmieniło.
wiem, ale czy to oznacza, że mam siedzieć cicho jak strzyżenie łosiów przekroczyło w 2.0 poziom absurdu
INNO ma rezygnować z żyły złota dlatego że Wasz wróg ma za szybko wojsko?
żyły złota mają to do siebie, że się kiedyś kończą i co wtedy?
nie wróg a przeciwnik to gra nie życie, choć jak przypomnę sobie Twoje ataki na Ewę to... Monika u was gra jeszcze w sojuszu? jeśli tak pozdrów ją ode mnie, mnie nie wkurza że ktoś ma więcej woja ode mnie, wkurza mnie nachalność premium zbyt duża różnica między premium a brak premium, pokaż inną grę sieciową z taką dysproporcją, dla ułatwienia Ci pracy nie znajdziesz takiej, o ile w 1.0 można było jeszcze zaakceptować o tyle w 2.0 przekroczyło to wszelkie granice
Jeżeli chcecie wyrównania warunków gry to trzeba zaprotestować całą opcje premium. Tak samo niesprawiedliwe jest to że czyjeś wojska są o 20% silniejsze niż tego co nie płaci. Czemu to Wam nie przeszkadza? A no pewnie dlatego że większość z Was gra na premium... i skoro sami jesteście lepsi to już wszystko jest ok.
serwery muszą z czegoś utrzymać, więc reklamy lub premium, wole premium, premium ma ułatwiać życie osobie która to kupuje a nie sprawiać że bez premium nie masz po co siadać do gry, w 1.0 jakoś nie przeszkadzało że woja 20% silniejsze ale jak je głupio straciłaś to sporo czasu minęło zanim znowu je miałaś, a tu chwila moment i walisz znowu gdzie tu sens?
grałem na premium tylko z zarządcą które dostałem od IG za darmoche - jakaś promocja do korzystania z premium i świąteczne coś tam
W takim razie ja bym jeszcze chciała dla zbilansowania gry, aby dostęp do konta był ograniczony do max 8 -10h dziennie, bo są tacy co przesiadują prawie 24h i wtedy trudno z nimi walczyć.

to przegięcie w drugą stronę, niech każdy siedzi ile chce i niech wydaje na premke ilu mu się żywnie podoba byle był balans zachowany, a od wprowadzenia 2.0 polityka jest taka - gracz bez premium max utrudnienia, gracz z premium max ułatwienia, i jak myślisz jakie będą tego konsekwencje?
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

hehe no tak opcje premium były i będą to akurat nie robi mi różnicy , skracanie czasu budowy hmm... jak dla mnie w ogóle nie powinno go być no ale jak to się mówi brak umiejętność nadrabiamy kasą . Ja nawet jestem skory na pomysł ze światem bez żadnego premium nawet swój świat dla takiego mogę zostawić i chcę zobaczyć tam tych wszystkich którym to nie przeszkadza ;) jeżeli mamy sprawdzać umiejętności to na równych zasadach . Osobiście w okolicy nie mam nikogo kto bawi się w skracanie, dla mnie ośmiesza tylko tego gracza po coś są te czary chyba prawda ? no ale inni się dowartościują normalną grą a inni tym ze zapłacą i coś tam zdziałają . ^^ ile ludzi tyle opinii. jak to się mówi donatorzy i Ci którzy się z nimi trzymają a raczej w ich Cieniu będą przeciw a cala reszta będzie za tak już jest i nic tego nie zmieni. wiec lepiej zostawić te 5 opcji co były i już więcej nie mieszać ^^
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

wkurza mnie nachalność premium zbyt duża różnica między premium a brak premium, pokaż inną grę sieciową z taką dysproporcją, dla ułatwienia Ci pracy nie znajdziesz takiej,


jest taka ^^ nie wiem czy mogę pisać nazwę KW tam liczy się tylko kasa co daje tam 200 osób na cały server w 1 tyg kiesy są free monety i free premium i później może 30 aktywnych XD to raczej gra ze znajomymi już jest niż normalna. istotę premium każdy zna no musi być za co grę utrzymać ale przeginanie sprawi ze ludzie pójdą gdzie indziej i tu jest sek jak chcesz więcej możesz więcej stracić ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

nie wróg a przeciwnik to gra nie życie, choć jak przypomnę sobie Twoje ataki na Ewę to... Monika u was gra jeszcze w sojuszu?

jeżeli chodzi Tobie o Monikus to nie- nie gra. Moje ataki na Ewę? ataki jak ataki...

od wprowadzenia 2.0 polityka jest taka - gracz bez premium max utrudnienia, gracz z premium max ułatwienia, i jak myślisz jakie będą tego konsekwencje?

ci co chcą grać i tak zostaną, niektórzy odejdą ale na ich miejsce znajdą się nowi gracze i tak w kółko
 

DeletedUser11852

Guest
a żeby robić jakąś ograniczona liczbę grania dziennego trzeba zmienić ogólne ustawienia gry wiec w tym przypadku gra nie warta świeczki ;]

nowi przychodzą dopóki nie ma nowej alternatywy na grę wiec to też jest do czasu ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

A kto się zastanawiał skąd złotnicy mają surowce na armię?
Otóż kiedyś multi było niewiele znaczące w grze bo nawet po przesłaniu surowców, nie dało się w minutę stworzyć armii. Teraz to raj dla oszustów hmmm... Nic nie insynuuje, ale zaczynam rozumieć dlaczego niektórzy tak bronią skracania rekrutacji...
 

DeletedUser12365

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Insynuujesz coś? Jeżeli tak to sprawdź mnie w supporcie, czy gram na kilku kontach, bo jestem za pozostawieniem wszystkich opcji, które są dostępne, choć praktycznie sama osobiście z nich nie korzystam. Jednak nie mam nic przeciw temu, by inni korzystali jeśli mają na to ochotę i środki...Osobiście znam niektórych graczy, którzy tu tak krzyczą przeciw skracaniu czasu produkcji jednostek, a sami z nich korzystają na tyle na ile im portfel pozwoli o grze na kilku kontach nie wspomnę...Jedni dysponują czasem inni portfelem, jeszcze inni sprytem - każdy ma wybór i niech tak pozostanie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Mam prośbę. Nie oskarżajcie się o multi bo to bez sensu. Jeżeli ktoś ma o to żale to niech poda do supprotu i niech sprawdzą.

Co do skracania i surowców to z tego co wiem większość sojuszu podsyła im surkę. A jeżeli nie większość to przynajmniej parę osób.
Zresztą zeszpiegowaliśmy miasta jednego kolegi i okazało się ze na 40 miast w 30 jest pusto. więc z tych 30 śle do jednego które ma na froncie, jedzie na miasto i rozwala a koledzy przejmują.

Jest to do zrobienia, ale tak jak napisałem gra wtedy traci sens. To już nie strategia, ale kaso-gra.

Rozumiem, że Inno musi zarabiać, bo inaczej nie da się utrzymać sprzętu i ludzi, ale skoro jest potwierdzenie że grepo jest dobrą grą i ludzie tu grają to dlatego że przynajmniej do tej pory (takie jest moje zdanie) gra była w miarę równa dla wszystkich.
Skracanie czasu budowy jednostek zachwiało to całkowicie.
Wiem że problem dotyczy paru graczy, którzy wolą wydawać kasę właśnie w ten sposób i teoretycznie nic nam do tego, że wydają swoją kasę, ale z drugiej strony: jeżeli jest nas więcej tych którzy sądzą że to nie jest OK, i nie korzystają z tego lub korzystają sporadycznie to należy to ograniczyć, tak aby wyrównać szanse w grze.

To żadna radocha siedzieć i widzieć co 4 godziny atak pełną wiochą.
Obronić się możesz przy zaangażowaniu tylko i wyłącznie paru osób i liczyć na to że "Pan złotko" jednak odpuści po 2 tygodniach bezsensownego atakowania. Ale to tylko teoria. :)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

tez mówię każde większe zmiany mogą doprowadzić do tego ze kiedyś tam gra stanie się podobna do innych = nudna. I czekam aż będzie server bez żadnych dopalaczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Nikogo palcem nie pokazałem, ale jeżeli myślisz że w tego typu grach nie ma multi to chyba z choinki spadłeś. Poza tym support jest bezradny w wykryciu większości multi i takie gadki jak "niech mnie sprawdzą" to do ściany można kierować.
Pokazałem tylko kolejny minus skracania rekrutacji - raj dla oszustów, wcześniej multi nie pomagało tak jak to może robić teraz. Są ludzie dla których ta gra to cały świat i zrobią wszystko być najlepsi
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

V6 ma racje ^^ swoja droga multi już nie musi być tak ze samemu śmigasz łapiesz kolegów na wyspę z polecenia monetki i surka jest ? jest ^^ trochę wyobraźni i wszystko jest łatwiejsze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Ja to co niektórych nie rozumiem, chcecie grać bez skracania, to jest tyle serwerów, gdzie nie ma tej funkcji, zawsze możecie tam się przenieść. :p

Ps. Jedynemu sojuszowi (tj. pewnym graczom) przeszkadza jeden gracz, który lubi sobie od czasu do czasu skrócić jednostki. :rolleyes:

Ps2. Dla mnie to obojętne czy będzie tu skracanie czy też nie... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Hase :)
Szczerze :) Gdyby nie ten gracz :) to byłoby cieniutko. A ten jeden gracz psuje krew i wcale nie o niego tu chodzi. :)
Chce niech wydaje kasę :) trudno jego wybór.

Ale ja wolę mieć uczciwie zdobyte miasta, a nie w taki sposób jak on to robi :):)
I tyle w temacie.
Jak to się mówi uderz w stół a nożyce się odezwą.

Powodzenia i masę kasy na gwiazdkę. Przyda się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Podsumowując, na razie sukces ankiety jest taki, że szanowna NataIcia jeszcze nie nazwała go głupim, bezsensu i nieprzydatnym. Jest dobrze!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

JAk widać z wyników ankiety bardzo zbędna.
Ja się zastanawiam gdzie tacy się chowają ???

Jeden ze znajomych powiedział że ich wcale na świecie nie jest dużo, ale są strategicznie rozstawieni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry