Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Czy jesteś za wprowadzeniem ograniczenia do skracania czasu produkcji jednostek

• Tak, jestem za wprowadzeniem takiej zmiany

Głosy: 115 85,2%
  • Nie, Jestem przeciwny

Głosy: 15 11,1%
  • Jest mi to obojętne

Głosy: 5 3,7%

• W sumie głosujących
    135
Status
Zamknięty.

Ammon Jero

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Małe sprostowanie - przez głupotę bogatych. Inno jest tylko jedną z wielu firm, które zauważyły możliwość OGROMNEGO zarobku jaki daje premium w grach przeglądarkowych.
Śmiało, sprawdź inne znane gry przeglądarkowe (szczególnie RTSy). Znajdź taką, w której premka jest ledwo dodatkiem...
Twoje tłumaczenie jest w stylu że po legalizacji koki i hery, winni są kupujący bo nie znają umiaru - dla mnie winny jest wtedy rząd. Premium musi być, ale ta opcja jest szczególnym żerowaniem na emocjach graczy i chęci pokonania wroga za wszelką cenę. Nagina prawa fizyki tej gry w nieskończoność za pieniądze! Dla mnie to jest to samo co skrócenie czasu ataku do np. 1min. Zwykłe oszustwo wobec innych graczy. Jeden buduje armię miesiąc, drugi kupuje ją w kilka godzin. Przykłady raportów wyżej...

-Zero-

Guest

Twoje tłumaczenie jest w stylu że po legalizacji koki i hery, winni są kupujący bo nie znają umiaru - dla mnie winny jest wtedy rząd.
Eeee... ten przykład jest trochę... nieadekwatny (i ogólnie trochę... źle opisany, ale to odpuśćmy :D). Po pierwsze dlatego, że mówimy o legalnej rzeczy (od początku do końca legalnej premce). Po drugie dlatego, że kupujący szkodzi sam sobie.
No, chyba, że w twoim przykładzie nastąpiłaby drastyczna podwyżka cen tychże... wtedy byłaby to wina kupujących bo nie znają umiaru :D

Ammon Jero

Guest

Ten przykład jest szczególnie trafny
Skracanie czasu produkcji w wersji 1.0 byłoby jakimś bugiem, czymś nielegalnym za co grozi kara. W wersji 2.0 INNO legalizuje produkt który staje się zgodny z prawem. Idąc dalej, jeżeli w przyszłości za złoto będzie można skrócić czas idącego ataku - też nie napiszę że gra traci sens "przez głupotę bogatych" tylko przez pazerność twórców. To co powinno być zabronione (koka, hera) czyli jawna ingerencja w mechanikę gry, jest całkowicie legalna - ale za szmal. Jeżeli INNO decyduje się na taki krok to powinno być ograniczenie do jednorazowego skrócenia czasu produkcji. To co jest teraz można nazwać przepychanką kto bogatszy, a nie kto sprytniejszy. Zdrowa rywalizacja umarła w tej grze...
Jeżeli w F-1 max pojemność silnika wynosi 2400 to takie zasady są dla wszystkich i nie może ktoś sobie wstawić 4800 bo ma hajs i zapłaci
Znikam z tej gry...
pozdro

=Alexander The Great=

Guest

Łał ammonik, nie mogę uwierzyć, że zauważyłeś, że ta gra już jest bezsensu. Mój podziw do twej osoby nieustannie rośnie.

Pozdrawiam drogie inno games,jeżeli chcecie tracić graczy to jesteście na dobrej drodze.

opcja powinna być max jednorazowa,to i tak daje przewagę.

-Zero-

Guest

Ten przykład jest szczególnie trafny
Skracanie czasu produkcji w wersji 1.0 byłoby jakimś bugiem, czymś nielegalnym za co grozi kara. W wersji 2.0 INNO legalizuje produkt który staje się zgodny z prawem. Idąc dalej, jeżeli w przyszłości za złoto będzie można skrócić czas idącego ataku - też nie napiszę że gra traci sens "przez głupotę bogatych" tylko przez pazerność twórców. To co powinno być zabronione (koka, hera) czyli jawna ingerencja w mechanikę gry, jest całkowicie legalna - ale za szmal. Jeżeli INNO decyduje się na taki krok to powinno być ograniczenie do jednorazowego skrócenia czasu produkcji. To co jest teraz można nazwać przepychanką kto bogatszy, a nie kto sprytniejszy. Zdrowa rywalizacja umarła w tej grze...
Jeżeli w F-1 max pojemność silnika wynosi 2400 to takie zasady są dla wszystkich i nie może ktoś sobie wstawić 4800 bo ma hajs i zapłaci
Znikam z tej gry...
pozdro
Czemu dopiero teraz zauważyłem, że odpowiedziałeś? :D

Odstawmy przykład, bo nie o to biega (odmienność zdań jest czasem poryta). Liczy się to:
Znikam z tej gry...
pozdro
Brawo! :)

=Alexander The Great=

Guest

Ammon Jero napisał:
Znikam z tej gry...
pozdro
taaa, nie ma tak dobrze

Ammon Jero napisał:
edit: może zagramy razem na jednej wyspie na Tau, jest pary chętnych - Turek, Maniek, jakieś tam jeszcze, ja, Ty, jakieś multi i wyspa nasza ;-)
:p

Ammon Jero

Guest

Alex oddaję konto tam gdzie gram bo syfu nie znoszę
Ale jestem gotów trochę się pobebrać w tym bagnie (2-3tyg) specjalnie dla Ciebie jeżeli zagrasz ;-) Jak ktoś kupiłby wojo (dzisiaj masz tyle, jutro tyle) to go na forum publicznie wytknę. Tutaj chodzi o szybką rozgrywkę między pewnymi osobami i nic innego miszczu

Temat umiera śmiercią naturalną mimo tego że ma najwięcej odwiedzin i oddanych głosów,team nawet nie ma ochoty udzielić wyjaśnień czy taka sytuacja powinna mieć w ogóle miejsce , liczy się tylko hajs ? Może moderatorzy tego forum mają zakaz udzielania się w tym temacie bo w innych spamują ile mogą...Jest to co najmniej żenujące :mad: Nie będę wklejał nowych screenów dlatego ponawiam te co już zakopały się w nadmiarze postów

I tu kolejne przykłady wykorzystywania złota do skracania czasu produkcji jednostek...Według mnie , a grałem w niejedną grę strategiczną , tak duża przewaga gracza używającego premium jest nienormalna i stawia zwykłych graczy , nawet tych co ładują trochę kasy w podstawowe dodatki typu kapitan itp z góry na przegranej pozycji....
Ataki sa z jednego dnia , dodam że kolegi chyba przez chwilę nie było bo jeden atak jest mniej niż normalnie

Temat umiera śmiercią naturalną mimo tego że ma najwięcej odwiedzin i oddanych głosów,team nawet nie ma ochoty udzielić wyjaśnień czy taka sytuacja powinna mieć w ogóle miejsce , liczy się tylko hajs ? Może moderatorzy tego forum mają zakaz udzielania się w tym temacie bo w innych spamują ile mogą...Jest to co najmniej żenujące :mad: Nie będę wklejał nowych screenów dlatego ponawiam te co już zakopały się w nadmiarze postów
o kurcze to tak można??? ja myślałem że to jakiś fotomontaż

można też tak czyli prawdziwe umiejętności heros dom

mam nadzieję że Neron01 nie będzie mi miała za złe wklejenie tych screenów ale nie mogłem się powstrzymać i musiałem pokazać ataki topki shadow

znowu temat zaginął , a może ktoś z Teamu odniósł by się do tej sondy ? czy ma to po prostu zniknąć bo jest nierealne do wprowadzenia w życie

dzień dobry, zastałem Jolkę? a przynajmniej kogoś władnego który zrobił by nam tą łaskę i odpowiedział na tę propozycję, choć nowe światy z możliwością zarabiania świadczą że zdanie graczy macie tam gdzie...
szkoda, że wybraliście taką formę odpowiedzi

Podbijam temat bo interesuje się tym czy ta propozycja zostanie przekazana do IG oraz warto też ponowić dyskuje i utrzymać ten temat do podjęcia konkretnych działań "jury".

:)

Osobiście też uważam, że nielimitowane skracanie czasu produkcji jednostek niezbyt korzystnie wpływałoby na grę.
Skaranie czasu budowy jednostek: na chwilę obecną funkcjonuje to w ten sposób iż można dowolną ilość razy skrócić czas produkcji jednostek.
opinia jest jedna 2-3 krotne skrucenie w zupelnosci wystarczy
Może wprowadźcie ograniczenie do 10-20 razy na dobę opcję skracania czasu budowy jednostek.
Jednak chciałabym zauważyć, że już jest wprowadzone ograniczenie - nie można skracać produkcji jednostek więcej niż 5 razy. Tak więc, jeśli mamy nadal dyskutować nad ograniczeniem, to należałoby się zastanowić, czy 5-krotne skrócenie jednostek jest optymalne.
A kto się zastanawiał skąd złotnicy mają surowce na armię?
Otóż kiedyś multi było niewiele znaczące w grze bo nawet po przesłaniu surowców, nie dało się w minutę stworzyć armii. Teraz to raj dla oszustów hmmm... Nic nie insynuuje, ale zaczynam rozumieć dlaczego niektórzy tak bronią skracania rekrutacji...
W minutę nie da się stworzyć całej armii z co najmniej 2 powodów: maksymalne 5-krotne skrócenie rekrutacji i dostępność surowców. Tak jak zauważyłeś, potrzebne są surowce. Jeżeli chodzi o multikonta, to staramy się, aby było ich jak najmniej, aby właśnie rozgrywaka była jak najbardziej sprawiedliwa i dawała każdemu równe szanse. Rozumiem, że surowce można przesyłać z innych swoich miast lub też dostać od sojuszników, ale taki proceder jest jednak ograniczony a dodatkowo w przypadku surowców od sojuszników wymaga trochę więcej wysiłku.

=Alexander The Great=

Guest

Nawet 5-krotne skrócenie czasu rekrutacji to PRZEPAŚĆ, szczególnie na wolnych światach (a takich tu większość)

Gracz bez premium rekrutuje jakąś tam liczbę wojska w 100godzin, gracz z premką w lekko ponad 3. Zbalansowane, co nie?

Propozycja częściowo wprowadzona w życie, obecnie można skracać max 5 razy.

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.