1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika xgerry, 10. Gru 2011.

?

Czy jesteś za wprowadzeniem ograniczenia do skracania czasu produkcji jednostek

1. Tak, jestem za wprowadzeniem takiej zmiany

115 głos(ów)
    85,2%
  2. Nie, Jestem przeciwny

15 głos(ów)
    11,1%
  3. Jest mi to obojętne

5 głos(ów)
    3,7%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ammon Jero

Ammon Jero Guest

Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Twoje tłumaczenie jest w stylu że po legalizacji koki i hery, winni są kupujący bo nie znają umiaru - dla mnie winny jest wtedy rząd. Premium musi być, ale ta opcja jest szczególnym żerowaniem na emocjach graczy i chęci pokonania wroga za wszelką cenę. Nagina prawa fizyki tej gry w nieskończoność za pieniądze! Dla mnie to jest to samo co skrócenie czasu ataku do np. 1min. Zwykłe oszustwo wobec innych graczy. Jeden buduje armię miesiąc, drugi kupuje ją w kilka godzin. Przykłady raportów wyżej...

2. -Zero-

-Zero- Guest

Eeee... ten przykład jest trochę... nieadekwatny (i ogólnie trochę... źle opisany, ale to odpuśćmy :D). Po pierwsze dlatego, że mówimy o legalnej rzeczy (od początku do końca legalnej premce). Po drugie dlatego, że kupujący szkodzi sam sobie.
    No, chyba, że w twoim przykładzie nastąpiłaby drastyczna podwyżka cen tychże... wtedy byłaby to wina kupujących bo nie znają umiaru :D

3. Ammon Jero

Ammon Jero Guest

Ten przykład jest szczególnie trafny
    Skracanie czasu produkcji w wersji 1.0 byłoby jakimś bugiem, czymś nielegalnym za co grozi kara. W wersji 2.0 INNO legalizuje produkt który staje się zgodny z prawem. Idąc dalej, jeżeli w przyszłości za złoto będzie można skrócić czas idącego ataku - też nie napiszę że gra traci sens "przez głupotę bogatych" tylko przez pazerność twórców. To co powinno być zabronione (koka, hera) czyli jawna ingerencja w mechanikę gry, jest całkowicie legalna - ale za szmal. Jeżeli INNO decyduje się na taki krok to powinno być ograniczenie do jednorazowego skrócenia czasu produkcji. To co jest teraz można nazwać przepychanką kto bogatszy, a nie kto sprytniejszy. Zdrowa rywalizacja umarła w tej grze...
    Jeżeli w F-1 max pojemność silnika wynosi 2400 to takie zasady są dla wszystkich i nie może ktoś sobie wstawić 4800 bo ma hajs i zapłaci
    Znikam z tej gry...
    pozdro

4. Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Łał ammonik, nie mogę uwierzyć, że zauważyłeś, że ta gra już jest bezsensu. Mój podziw do twej osoby nieustannie rośnie.

5. Dropsy

Dropsy

Pozdrawiam drogie inno games,jeżeli chcecie tracić graczy to jesteście na dobrej drodze.

opcja powinna być max jednorazowa,to i tak daje przewagę.

6. -Zero-

-Zero- Guest

Czemu dopiero teraz zauważyłem, że odpowiedziałeś? :D

Odstawmy przykład, bo nie o to biega (odmienność zdań jest czasem poryta). Liczy się to:
    Brawo! :)

7. Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

taaa, nie ma tak dobrze

:p

8. suchy1981

suchy1981

właśnie też się nad tym zastanawiam bo faktycznie szkoda czasu na walkę z wiatrakami

9. Ammon Jero

Ammon Jero Guest

Alex oddaję konto tam gdzie gram bo syfu nie znoszę
    Ale jestem gotów trochę się pobebrać w tym bagnie (2-3tyg) specjalnie dla Ciebie jeżeli zagrasz ;-) Jak ktoś kupiłby wojo (dzisiaj masz tyle, jutro tyle) to go na forum publicznie wytknę. Tutaj chodzi o szybką rozgrywkę między pewnymi osobami i nic innego miszczu

10. suchy1981

suchy1981

Temat umiera śmiercią naturalną mimo tego że ma najwięcej odwiedzin i oddanych głosów,team nawet nie ma ochoty udzielić wyjaśnień czy taka sytuacja powinna mieć w ogóle miejsce , liczy się tylko hajs ? Może moderatorzy tego forum mają zakaz udzielania się w tym temacie bo w innych spamują ile mogą...Jest to co najmniej żenujące :mad: Nie będę wklejał nowych screenów dlatego ponawiam te co już zakopały się w nadmiarze postów

11. -Zero-

-Zero- Guest

Bo podatki idą w górę...

12. manfred

manfred

o kurcze to tak można??? ja myślałem że to jakiś fotomontaż

13. suchy1981

suchy1981

można też tak czyli prawdziwe umiejętności heros dom
    mam nadzieję że Neron01 nie będzie mi miała za złe wklejenie tych screenów ale nie mogłem się powstrzymać i musiałem pokazać ataki topki shadow

14. suchy1981

suchy1981

znowu temat zaginął , a może ktoś z Teamu odniósł by się do tej sondy ? czy ma to po prostu zniknąć bo jest nierealne do wprowadzenia w życie

15. and14

and14

dzień dobry, zastałem Jolkę? a przynajmniej kogoś władnego który zrobił by nam tą łaskę i odpowiedział na tę propozycję, choć nowe światy z możliwością zarabiania świadczą że zdanie graczy macie tam gdzie...
    szkoda, że wybraliście taką formę odpowiedzi

16. Mastersex

Mastersex

Podbijam temat bo interesuje się tym czy ta propozycja zostanie przekazana do IG oraz warto też ponowić dyskuje i utrzymać ten temat do podjęcia konkretnych działań "jury".

:)

17. Slietie

Slietie

Osobiście też uważam, że nielimitowane skracanie czasu produkcji jednostek niezbyt korzystnie wpływałoby na grę.
    Jednak chciałabym zauważyć, że już jest wprowadzone ograniczenie - nie można skracać produkcji jednostek więcej niż 5 razy. Tak więc, jeśli mamy nadal dyskutować nad ograniczeniem, to należałoby się zastanowić, czy 5-krotne skrócenie jednostek jest optymalne.
    W minutę nie da się stworzyć całej armii z co najmniej 2 powodów: maksymalne 5-krotne skrócenie rekrutacji i dostępność surowców. Tak jak zauważyłeś, potrzebne są surowce. Jeżeli chodzi o multikonta, to staramy się, aby było ich jak najmniej, aby właśnie rozgrywaka była jak najbardziej sprawiedliwa i dawała każdemu równe szanse. Rozumiem, że surowce można przesyłać z innych swoich miast lub też dostać od sojuszników, ale taki proceder jest jednak ograniczony a dodatkowo w przypadku surowców od sojuszników wymaga trochę więcej wysiłku.

18. Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Nawet 5-krotne skrócenie czasu rekrutacji to PRZEPAŚĆ, szczególnie na wolnych światach (a takich tu większość)

Gracz bez premium rekrutuje jakąś tam liczbę wojska w 100godzin, gracz z premką w lekko ponad 3. Zbalansowane, co nie?

19. Red Slayer

Red Slayer

Propozycja częściowo wprowadzona w życie, obecnie można skracać max 5 razy.

Ostatnio edytowane: 27. Paź 2012

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.