Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

  • Rozpoczynający wątek xgerry
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem ograniczenia do skracania czasu produkcji jednostek

  • Tak, jestem za wprowadzeniem takiej zmiany

    Głosy: 115 85,2%
  • Nie, Jestem przeciwny

    Głosy: 15 11,1%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 5 3,7%

  • W sumie głosujących
    135
Status
Zamknięty.

DeletedUser8642

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

jedicus, znacząca większość chce ograniczenia tej opcji premium więc zmiana powiedziałbym jest- KONIECZNA.
Na szczęscie wasza propaganda-"nie da się" zaczyna upadać i ośmieszacie się krytykując dobre pomysły. Pamietnym przełomem jest podział kultury ze wsparcia,pamietam jak kłamaliscie aby postawić na swoje.

Premium ma być dodatkiem, a nie koniecznością- puki gra reklamuje się jako darmowa, to rozkaz a nie prośba :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Mastersex, twój post byłby fajny tylko że nie dostrzegłeś ironii w poście jedicusa.

Obvious irony is obvious i jak rozumiem on jak najbardziej popiera ten pomysł, podobnie jak ja, ty i większość.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Fakt nie czytałem Twoich wszystkich wpisów ale te co przeczytałem wskazywały na Twoją sceptyczność i zalatywały zniechęcjącym smrodkiem zatem jeśli jednak źle odczytałem Twoje intencje to luuz, Nic do Ciebie nie mam.
Teraz się troche uspokoje ale nie pozwole abyś się na mnie mścił za Twój "enigmatyczny" sposób wypowiedzi.

>Howk!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Mnie tylko osobiście ciekawi kiedy tym zajmie się grepoteam.
od czas u wyprodukowania ankiety do czasu wsadzenia tego do wprowadzone lub odrzucone.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Pomysł bezsensu. Głos na NIe.
Wątpię czy ktoś jest na tyle głupi aby marnować tak kasę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

hater nie życzę Ci abyś miał taką osobę na tej samej wyspie :p
wtedy byś miał okazję przekonać się o czym tak w ogóle ten temat jest
Ciekawe czy przeczytałeś wszystkie posty za i przeciw
a uwierz mi na słowo pisane że tacy są i na tym jadą ile się tylko da :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

na szczęście nie spotkałem się jeszcze z takimi graczami.Pomysł jak najbardziej na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Ani widu ani słychu co dalej z tym tematem.

Wypadałoby chociaż napisać : odrzucone, zaakceptowane.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Liczą na to, że temat wygaśnie smiercią naturalną..hehe
Też jestem Ciekaw jak podejdzie administracja do wynikow ankiety, choć jasno widać jakie jest wiekszościowe zdanie Polskich graczy.
:cool:
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

chyba widać jaka panuje atmosfera i jakie są wyniki ;)
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

No ale przecież InnoGames samobója sobie nie strzeli, Panie i Panowie. Ale jestem ZA tym pomysłem i tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Administracjo i Teamie :) Grepolis.
Albo wrzućcie do odrzuconych, albo do zaakceptowanych :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Ja to co niektórych nie rozumiem, chcecie grać bez skracania, to jest tyle serwerów, gdzie nie ma tej funkcji, zawsze możecie tam się przenieść. :p

Ps. Jedynemu sojuszowi (tj. pewnym graczom) przeszkadza jeden gracz, który lubi sobie od czasu do czasu skrócić jednostki. :rolleyes:

Ps2. Dla mnie to obojętne czy będzie tu skracanie czy też nie... :)

Czy możesz podesłać na jakich serwerach skracanie nie jest możliwe?

ps. może pytanie jest infantylne ale jestem nowy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

a swoją drogą to jestem za takim ograniczeniem...
a tak właściwie to jestem ZA
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Myślę że temat jest jak najbardziej poważny i dlatego postanowiłem się tu wypowiedzieć mianowicie jest sobie taki gracz który żeruje na całym sojuszu shadow na świecie Pi poprzez żebranie o surowce w proporcjach które mu są potrzebne do produkcji rydwanów (są to najbardziej opłacalne jednostki do skracania produkcji),z tego sojuszu wywodzi się właśnie HasseIkar a chodzi o gracza heros dom... Gracz ten jest tak nawiedzony że co 3godziny w kilku miastach w różnych rejonach mórz puszcza do ataku pełne zagrody rydwanów , to jest jego jedyna strategia której używa w tej grze.Rzecz w tym że nawet najlepsze sojusze z tego świata nie są w stanie nic zrobić poza bronieniem się,w miastach z których atakuje stoi 20000 lądu i 7000 birem to ostatni skan z dzisiaj.Taki gracz mając tylko jedno miasto na wyspie wybija w ciągu dnia deffa połowy sojuszu w jednym mieście dlatego uważam że Grepolis w takim wydaniu jest grą typowo dla gości z grubą kasą , zwykły gracz może jedynie pobudować sobie miasta i czekać aż taki oszołom zamieszka z nim na wyspie... Nie ma po prostu szans więc goście typu HasseIkar i ich wypowiedzi są zakłamane bo mają na celu zakończenie tej ankiety na ich korzyść ... Oczekuję oczywiście od teamu konkretnych odpowiedzi bo skoro tak ma wyglądać gra to nie ma sensu w ogóle zaczynać w nią grać bo jest się od razu na straconej pozycji mimo że używam też premium.Może wprowadźcie ograniczenie do 10-20 razy na dobę opcję skracania czasu budowy jednostek.Dodam że w taki sposób ranking sojuszy jak i konkretnych graczy jest zakłamany bo wystarczy jeden taki gość co wywala kilka tysięcy złotych miesięcznie na premium i wcale nie trzeba używać mózgu bo po co skoro jest się nie do podbicia . Grepolis to już nie jest strategia tylko wyłudzacz czasu i pieniędzy....
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

normalne za
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Dodam że gracz ten 1 miastem w półtorej dnia wybił 12000 deffa + wsparcia których nie jestem w stanie policzyć
 

DeletedUser11249

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

popieram w całej rozciagłości
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Tez jestem za ograniczeniem.
bo inaczej co to za gra...
 
Status
Zamknięty.
Do góry