[Ulepszenie] Skracanie/wydłużanie czasu budowy/rekrutacji

Czy jesteś za wprowadzeniem tej zmiany?

  • Tak

    Głosy: 12 70,6%
  • Nie

    Głosy: 4 23,5%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%
  • Tak, po poprawce (jakiej?)

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser

Guest
Bry!

Ostatnio jakoś tak dopiero zwróciłem uwagę na jedną rzecz, mając port na jakimś tam poziomie 35biremek robi mi się przy skrócie 7h 44m 55s. Następnie podniosłem port o kilka poziomów- zmiany: żadne (tyczy się jednostek czekających w kolejce).
Nie sprawdzałem tego w przypadku koszar ale pewnie jest tak samo.

Chodzi o to że podczas rekrutacji która trwa X czasu gdy podniesiemy lub obniżymy poziom budynku gdzie trwa rekrutacja czas leci dalej, tak samo z kolejnymi jednostkami w kolejce, nie ulega on zmianie (ani nie skraca, ani nie wydłuża).

Propozycja wnosiłaby to że przy każdym podniesieniu lub obniżeniu poziomu budynku czas by się aktualizował o bonus na danym poziomie budynku gdzie występuje. Tyczyłoby się to wszystkich jednostek w kolejce, tych kolejnych i aktualnie trenowanych.
W przypadku tych drugich bonus odliczany by był od czasu który pozostał a nie od tego pierwotnego gdy robiliśmy zlecenie.

To samo można by zastosować w przypadku senatu. Gdy zlecona zostanie rozbudowa lub rozbiórka z poziomu N do X i gdy senat wskoczy na poziom X to budynki czas trwania budowy/rozbiórki zostanie zaktualizowany o bonus na poziomie X, nie jak do tej pory że wynosił tyle ile był przy zlecaniu z senatu na poziomie N.

Pisząc nasunęło mi się pytanie odnoście żurawia, powyższy schemat go chyba nie dotyczy? Że po zbadaniu czasy się same skracają? Jeśli nie to też noszę o tę zmianę :p

Pozdrawiam, S007 :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie/wydłużanie czasu budowy/rekrutacji

Thanks a lot! :)
 
Do góry