[Omawiane] Skrypt do grepolis - jaki?

  • Rozpoczynający wątek Juliean
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć!

1.Czy skrypt do Grepolis Norka Krecika jest legalny?
2.Czy znacie jakiś skrypt o większych możlwiościach, albo który skrypt uważacie za dobry?

Dzięki za odpowiedzi
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Skrypt do grepolis - jaki?

W tym dziale na forum masz wymienione wszystkie legalne skrypty.

A co do samych skryptów, to wszystko jest zależne od tego, do czego go potrzebujesz. Większość skryptów oferuje bardzo różne możliwości. Ja osobiście korzystać z GRCRT, DIO-Tools i QT, z których jestem zadowolony.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrypt do grepolis - jaki?

Ale rozumiem że na każdej wersji językowej grepo skrypt Norka Krecika jest legalny? Po prostu wydaje mi się że nie ma innego konwertera o takich możliwościach, ale mogę się mylić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrypt do grepolis - jaki?

Ale rozumiem że na każdej wersji językowej grepo skrypt Norka Krecika jest legalny? Po prostu wydaje mi się że nie ma innego konwertera o takich możliwościach, ale mogę się mylić

właśnie GRCRT ma podobne funkcje ae nie bede pisał dlaczego
norka jest legalna i możesz z niej spokojnie korzystać jeśli chcesz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrypt do grepolis - jaki?

Nie no napisz proszę może się do tego skryptu przekonam :) A widzisz, francuski support twierdzi że norka nie jest legalna
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrypt do grepolis - jaki?

Nie no napisz proszę może się do tego skryptu przekonam :) A widzisz, francuski support twierdzi że norka nie jest legalna

bo kilka funkcji norki jest ściągnietych właśnie z GRC była nawet o to burza ale mniejsza z tym
nie wiem jakie Cie funkcje interesują
a tak naprawdę zależy gdzie grasz
mnie nie interesuje co gdzie jest legalne bo gram tylko na polskich światach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrypt do grepolis - jaki?

Interesuje mnie np. Zaznaczam jakieś miasto i czas dotarcia jednostek z kilku miast lub podgląd iloma jednostkami dysponuje razem ze wszystkich miast. Próbowałem GRCT ale jest mniej funkcyjny niż norka, nie ma wielu opcji więc nie wiem kto od kogo ściągał

Używam takich samych skryptów jak DonBeeker, działa wyśmienicie. Dzięki kolego :)

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry