Skrypt - punkty gracza

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Skrypt pokazuje aktualną punktacje gracza na każdej podstronie.
5abaf9bd-dc76-419c-83d0-8a9a8fd40c9f.png

Skrypt działa pod operą i firefoxem, powinien działać także w google chrome.
Testowałem go na polskim świecie, jednak powinien tez działać na zagranicznych serwerach.
Skrypt do pobrania ze strony: www.grepolis.odkopa.pl.

Proszę adminów o zaakceptowanie skryptu.
 

DeletedUser

Guest
wielkie dzięki za skrypty ułatwiają zobaczyć kto jest aktywny kto nie
 

DeletedUser

Guest
Instalacja skryptu - pytanie

Zrobiłem tak jak jest napisane i nie mogę zainstalować skryptu. Wyskakuje komunikat

Wiersz: 18
Znak: 3
Błąd: Brak definicji 'window'

Problem jest w przeglądarce? Czy w systemie? Czy może jednak robię coś nie tak jak należy?
 

DeletedUser

Guest
Szczerze mówiąc nie wiem gdzie jest problem ;)
Dobrze, ze podałeś gdzie jest błąd, dzięki temu zmieniłem jedną rzecz ale nie wiem czy zadziała, w każdym bądź razie spróbuj i daj znać czy działa.
 

DeletedUser2352

Guest
chrome

A co z przeglądarka chrome? skrypt się instaluje jednak różnicy nie widać :( czy po instalacji trzeba coś jeszcze zrobić?
 

DeletedUser

Guest
Skrypt pokazuje aktualną punktacje gracza na każdej podstronie..

Korzystać z tej strony, aby sprawdzić gracza historii. Na stronie również pokazuje, jakie sojusze należał do gracza. Dobre informacje, aby dowiedzieć się czy ktoś jest szpiegiem lub jeśli ktoś jest nieaktywne. Mam nadzieję, że można zrozumieć moje tłumaczenia?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
skrypty

no dobra specialnie sciągałem mozille no a gdzie i jak to zainstalować ja jak biore ściągnij skrypte to mi sie włącza jakaś strona i tam jest cos napisane takie dziwne :mad:
 

DeletedUser

Guest
Obecnie możliwość dodawania skryptów została zablokowana (poprawcie mnie jeśli się mylę) . Twierdzę tak , gdyż nie widzę w ustawieniach możliwości dodawania skryptów. A co do instrukcji dodawania owych skryptów - Znajduje się ona na stronie , którą podał ronin na samej górze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry