Skrypty do Gry

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
SKRYPTY GREPOLIS

W tym temacie, przedstawię Wam skrypty do gry Grepolis, możliwe do używania jedynie przez przeglądarkę. Aby nie tworzyć kolejnych tematów, postanowiłem zrobić spis treści. Oczywiście możecie się tutaj wypowiadać na temat skryptów, jeśli zauważyliście błąd, możecie napisać o nim tutaj.

A więc poniżej przedstawione są skrypty, dostępne przez przeglądarkę, zatwierdzone i nie zatwierdzone:

Zatwierdzone:


Czekające na zatwierdzenie:

Powyższa lista, będzie aktualizowana po dodaniu nowego skryptu. Zapraszamy do oceniania oraz dodawania komentarzy, tak jak wspomniałem powyżej.

Jeśli macie pomysł na nowy skrypt, poinformuj nas o tym TUTAJ (wkrótce).
Spis propozycji:

  • Aktualnie brak.

Pamiętajcie - niektóre ze skryptów nie są jeszcze w pełni legalne!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Proszę pamiętać skrypty niezaakceptowane przez Team Grepolis uznawane są za nielegalne, także proszę w imieniu Team aby pierwszym krokiem zanim skrypt pojawi się na liście, został przesłany ticketem do wglądu Administracji gry. Po jego zatwierdzeniu skrypt może zostać dodany do listy.
 

DeletedUser

Guest
Staram się o zatwierdzenie, lecz napisałem do krzyzaka - oczywiście nie dostałem odpowiedzi do dzisiaj.
 

DeletedUser4

Guest
Staram się o zatwierdzenie, lecz napisałem do krzyzaka - oczywiście nie dostałem odpowiedzi do dzisiaj.

Sprawa dotyczy gry. A co za tym idzie, tak jak Hellraiser napisał powinno być to zgłoszone TICKETEM a nie PMką - jeżeli każdy nam zacznie pisać na PM, to się zrobi bałagan i nie będzie tego jak kontrolować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry