Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

  • Rozpoczynający wątek Turek.
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

to żeśmy sobie poczytali rewelacji

boje się że to może byc coś w stylu dziadek Turka byl w wehrmachcie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

exus jak nie masz zamiaru pokazac dowodow to apeluje bys przestal sie tu osmieszac i kompromitowac

ehhh gdyby tylko NN wiedzialo co Ty za ich plecami odwalales musze pogadac z cogito by mi dal te rozmowy bo ma je na kompie. Juz nie gra wiec go nie obowiazuje dotrzymanie tajemnicy

Wiesz co Ci powiem :) nie ja się tu kompromituję :) wszystko widać jak na dłoni :) strasznie dociekacie co w tym liście jest więc macie coś na sumieniu i to nie jest z mojej strony kwestia krycia. List nie jest dzisiejszy ani wczorajszy jeszcze za czasów gdy był świat ver.1xx i ja graniczyłem z Glowsonem i cogito :)

co do drugiej kwestii możesz być pewien że to o czym pisałem z cogito bo tak pisałem z nim :D no proszę :D (widzisz ja to się przyznam przynajmniej i nie uciekam do wyzwisk na innych graczy) więc możesz być pewien że to co pisałem z cogito niczego się nie wyprę i nie potwierdzę :) jeśli już masz treść rozmów to tylko z tego okresu gdzie podbijał moje miasto na froncie z Wami. Nic nie mam do ukrycia tylko żal mi sojuszników że muszą Wam pomagać bo gdyby nie oni byście już dawno padli na cycki i to jest prawda. To co w tym liście jest wyszczególnione to to że strasznie Was może odkryć. Ta osoba która mi to przysłała wciąż gra :)
życzę miłego dnia robaczki.

A tak z ciekawostek jestem za Ruchem Palikota i za legalizacją psychopatka.


jak chcesz Turku widzieć o czym pisałem z cogito to Ci napiszę bo jeszcze pamiętam co nie co
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

boze brak mi slow...

gdybym cos ukrywal to bym nie nalegal bys to pokazal publicznie wez zacznij myslec co?

gdybym cos ukrywal to bym napisal do Ciebie na pw i staral sie zagadac bys o tym publicznie nie pisal, nie sadzisz?

kazdy kto ma mozg to zrozumie.

Ja jeszcze raz apeluje bys ujawnil list wszystkim:) to chyba swiadczy o tym, ze nie mam nic do ukrycia?

Co do odslaniania slabych stron MDG to chyba kazdy doskonale wie co jest nasza slaba strona a co mocna i tu tez ameryki nie odkryles.

Koncze z toba ta ddurna dyskusje bo ty wiesz ale nie powiesz i i tak nic z tego nie wyjdzie.

Ja tak samo mam rozmowy o, ktorych jakby sie dowiedzialo NN to bys byl w ich oczach skonczony.

Niestety dostalem je w tajemnicy i bez zgody tej osoby nie moge ich ujawnic.

Powiem tylko, ze ladnie za plecami robiles jak byles w NN :)

Dbaj o swoj wyimaginowany list pozdro:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

boze brak mi slow...

gdybym cos ukrywal to bym nie nalegal bys to pokazal publicznie wez zacznij myslec co?

gdybym cos ukrywal to bym napisal do Ciebie na pw i staral sie zagadac bys o tym publicznie nie pisal, nie sadzisz?

kazdy kto ma mozg to zrozumie.

Ja jeszcze raz apeluje bys ujawnil list wszystkim:) to chyba swiadczy o tym, ze nie mam nic do ukrycia?

Co do odslaniania slabych stron MDG to chyba kazdy doskonale wie co jest nasza slaba strona a co mocna i tu tez ameryki nie odkryles.

Koncze z toba ta ddurna dyskusje bo ty wiesz ale nie powiesz i i tak nic z tego nie wyjdzie.

Ja tak samo mam rozmowy o, ktorych jakby sie dowiedzialo NN to bys byl w ich oczach skonczony.

Niestety dostalem je w tajemnicy i bez zgody tej osoby nie moge ich ujawnic.

Powiem tylko, ze ladnie za plecami robiles jak byles w NN :)

Dbaj o swoj wyimaginowany list pozdro:)

Co Ty mi tu chcesz w mówić że niby co że rżnąłem NN za kogo Ty się masz myślisz że pozjadałeś wszystkie rozumy jesteś takim typem że żal.
Jestem ostatnią osobą która by zdradził akasche więc skończ już ... ja mam nie zbite dowody Ty tylko jakieś zaczepne zdania... Niby co zrobiłem? Jesteś jakiś niedorozwój czy co? Koleś popatrz na siebie w ogóle wszystkich od noobów wyzywasz od nieudaczników a jak Ci ktoś na pisze że ma haka to Ty się burzysz i wymyślasz swoje pierdoły, aż mi się Ciebie w tej chwili żal zrobiło bez kitu. Jeszcze jedna rzecz mistrzu wszystkich gier na przeglądarkę (w grze wstępnej pewnie tez jesteś nie zastąpiony), nie pisz do mnie o mnie w ten sposób. JA to nie Ty kumasz.

List mam i pewnie napiszesz znowu co zechcesz, tak samo że coś tam za plecami NN robiłem. bieda...

uffff ależ mi ciśnienie podniosłeś... Tołdi... haha księciunio ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

exus ale ja tez mam niezbite dowody na to, że robiłeś za plecami NN. Pokazalbym rozmowy ale osoba, ktora mi je pokazywala prosila bym nie ujawnial tego na razie bo to jemu sie oberwie.

Ale za jakis czas spewnoscia ujawnie te dowody i nn cie znienawidzi:)

Nie ma nic gorszego niz wbic kose w plecy tym z ktorymi sie gra...

Widze, ze sie zdenerwowales choc nie wiem czym? ty piszesz o swoich dowodach ja o swoich wiec robimy to samo.

I masz racje ja to nie ty :) roznimy sie znaczaco.

Pogadamy jak opublikuje dowody na ciebie. Na razie niestety nie moge.

P.s. czy ja cie wyzwalem od nooba w tej dyskusji? kiedy kogos tak nazywam to nazywam ale robie to gdy mam powod. Z toba rozmawiamy o czym innym a nie o twoich umiejetnosciachw grze. Choc osiagniecie 20 miast to szczytem nie jest.

Widac, ze brak ci argumentow na ta polemike i chwytasz sie byle czego np, ze kogos w innym temacie nazywalem noobem:)

Rozmawiamy o twoich wałkachw NN i dowodch na to wiec skupmy sie na tym.

P.s.2 Nie mowie, ze akashy cos robiles za plecami tylko innym osobom z NN :)

Zapytam pewnej osoby czy moge tu ujawnic dowody.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Więc to tak gagadku... musze nanieść poprawkę do swej wypowiedzi na temat cogito... nie pamiętam rozmów z tym graczem. pamietam rozmowy z Glowsonem, tak pisałem z nim i muszę stwierdzić że dzięki niemu ten list jeszcze nie ujrzał światła dziennego.

Czy się zdenerwowałem... nie widziałeś mnie zdenerwowanego... i nie chciałbyś :) wiem co piszę... Mogę zaś stwierdzić, że nigdy nie zdradziłem NN :) nie jestem Tobą... a jak wytłumaczysz mi to że po przejęciu terenów NN (z aktualnymi sojusznikami) zyskując na poszerzeniu granic mieliście się zająć "inaczej" przyjaciółmi... Temu też zaprzeczysz?

Nie jestem idiotą Turek... Doskonałą mam świadomość co piszę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Oj smarku ty moj maly widze, ze nerwy biora gore i nie umiesz sie zwracac po nicku wiec bedziemy sobie pisac uszczypliwe slowka xd

Platasz sie w zeznaniach :) ale to nie ma znaczenia jak juz rozmowy ujrzą swiatlo dzienne to twoi "koledzy" z nn zobacza zkim grali tyle czasu:)

smarku z bąblem w nosie juz ustalilismy, ze masz wyimaginowany list, ktory zmieni losy swiata my xd

Nie powtarzaj sie:D

haha oj bardzo hce zobaczyc cie zdenerwowanego:D jestes wtedy taki czerwony i tupiesz nóżką :D? oj pokaz prosze:D

a czy ja kiedykolwiek zdradzilem MDG, ze mnie porownujesz do siebie?

No tak mialbym zdradzac samego siebie i swoj sojusz:D

ty to akurat byles tam pionkiem wiec miales powody;p

A jak wytlumaczysz, ze po pokonaniu MDG, NN mialo sie zajac RFG ?

nie jestem idiota exus wiem co pisze xD

Tlumacz sie;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Oj smarku ty moj maly widze, ze nerwy biora gore i nie umiesz sie zwracac po nicku wiec bedziemy sobie pisac uszczypliwe slowka xd

Twoja inteligencja mnie przeraża, jesteś bezczelnym arogantem który nie widzi nic prócz własnego nie żytu z nosa.

Platasz sie w zeznaniach :) ale to nie ma znaczenia jak juz rozmowy ujrzą swiatlo dzienne to twoi "koledzy" z nn zobacza zkim grali tyle czasu:)
nie jestem na komisariacie frędzlu w dywan zamotany bym przed Tobą jakiekolwiek spisywał zeznania. nie mam nic sobie do zarzucenia.

smarku z bąblem w nosie juz ustalilismy, ze masz wyimaginowany list, ktory zmieni losy swiata my xd

Nie powtarzaj sie:D
List nie zmieni losów świata My nie dodawaj sobie, tylko sprawi, że zniknie Ci ten coraz bardziej bledszy uśmiech na twarzy. Psi wymazie nie powtarzaj się. - jak Ci się podoba moja uszczypliwość? chciałeś masz jadę dalej.

haha oj bardzo hce zobaczyc cie zdenerwowanego:D jestes wtedy taki czerwony i tupiesz nóżką :D? oj pokaz prosze:D
ktoś kiedyś pisał abyś zasiadł do słownika może byś wziął sobie do serca nie które uwagi to tylko dla Twojego dobra. prosisz bym Ci pokazał klęknij przede mną i przyznaj się to Ci pokażę. Spodoba Ci się.

a czy ja kiedykolwiek zdradzilem MDG, ze mnie porownujesz do siebie?

No tak mialbym zdradzac samego siebie i swoj sojusz:D

ty to akurat byles tam pionkiem wiec miales powody;p

A jak wytlumaczysz, ze po pokonaniu MDG, NN mialo sie zajac RFG ?

nie jestem idiota exus wiem co pisze xD

Tlumacz sie;p

Czy zdradziłeś MDG? nie ma tego w liście nigdy byś nie zdradził MDG nawet gdybyś był sam w swojuszu. Pionkiem to Ty jesteś w rzeczywistości królu, myślisz że znasz mnie? Wiesz tyle co zjesz. Jak chcesz kozaczyć to u siebie na dywanie z pieskiem. Czytając Ciebie odnoszę wrażenie że się mylisz tym czy nie jesteś idiotą... Niestety Turku nikt Ci nie uwierzy o napaści NN na RFG myślisz że oni są tacy jak Twoja chora wyobraźnia.
Teraz już doskonale rozumiem kim jesteś, dzięki że otworzyłeś mi oczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

ktoś kiedyś pisał abyś zasiadł do słownika może byś wziął sobie do serca nie które uwagi to tylko dla Twojego dobra. prosisz bym Ci pokazał klęknij przede mną i przyznaj się to Ci pokarzę. Spodoba Ci się.

od taki paradoks wyzywać kogoś od analfabetów i samemu walnąć byka:)


oj faceci jak łatwo Was wyprowadzić z równowagi umysłowej

swoja droga wiedziałam że są chłopcy co lubią pokazywać chłopcom to się chyba nazywa....

taki poziom tego forum więcej wyzwisk i obelg niż faktów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Faktycznie dzięki za spostrzeżenie już poprawiam byka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Nie radzisz sobie polenizując ze mna i siegasz wyzwisk i obrazania to oznaka slabosci.

Twoje wypowiedzi zdecydowanie swiadcza o twojej impotencji umyslowej a tacy jak ty gdy nie radza sobie to zaczynaja sie denerwowac i wyzywac

alez ty nie masz nic sobie do zarzucenia ale twoi "koledzy" z NN zapewne zarzuca ci wiele

Zreszta nie dziwie sie, ze skonczyles na dnie na tym swiecie. Poza sojuszem niechciany przez Spolke zostales sam i pozostalo ci skasowanie konta.

Szczerze to wiele nie straciles bo 20 miast tow miesiac mozna zrobic;p

moj coraz bladszy usmiech? oj moze i mialem dzis zly humor ale pojawil sie jakis smark exus z wyimaginowanym listem, ktory ma zmienic losy tego zlego swiata xD to jak w bajce

A jest tam smok, ktory zieje ogniem:D? a moze exus na bialym rumaku, ktory zbawia swiat od zlego turka?

no tak nie wcisnela mi sie literka "c" w wyrazie "chce" i juz mozna sie chwycic powaznego argumentu w walce slownej ze mna. Nie myl literowek z bledami smarko moj maly xD

smarku exus ale to ty miales 20 miast i byles wyimaginowanym dyplomata NN, ktory nie mial pojecia, ze NN zrobilo fuzje z WP i przybylo 50% graczy xD

Zreszta hubi opowiadal czym sie zajmowales w nn xd czyli niczym:D

Nie oszukujmy sie ale skonczyles poza NN na bruku i skasowales konto bo nikt cie nie chcial:) czekala cie tylko rozbiorka xd

smarku nie znam cie ale po tym jak przyleciales tu z tajemniczym listem, ktory jest ale go nie ma i tymi bajeczkami to co ja mam niby o tobie myslec xd? sam robisz tu z siebie posmiewisko i kazdemu probujesz wcisnac, ze wiesz ale nie powiesz xd

Przykro mi, ze twoj plan wojny z RFG nie doszedl do skutku bo cie wygnaliz nn i musiales skonczyc gre;p

ty tu sobie pisz o magicznych listach smokach i elfach a ja zajme sie czyms pożytecznym bo odnosze wrazenie, ze czytajac ciebie głupieje :D

P.s. jak tam rozbudowywanie swojego pierwszego miasta? masz juz kolona:D?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

exus smareczku moj maly a jak piszemy "nie które" :D? hahahha rozbawiles mnie teraz nastepny mesut, ktory chwyta się czyiś bledow a sam je robi:D

aha juz wiem pewnie masz tajemniczy słownik hahahha
 

DeletedUser9356

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Turku, z każdym musisz wojować???

weź przykład z nas i się wyluzuj czekając na rozwój sytuacji

może list jest, może go nie ma, obecnej sytuacji na My nic nie zmieni i żadnych silnych wstrząsów się nie spodziewam, karty są już rozdane i każdy gra tym czym ma, w asa w rękawie nie wierze

jedynie co ciekawi mnie czy Oko I Frytki połącza się w czasie cudów czy zrobią cuda samodzielnie,
i jak wcześniej pisałem pod jaka ew. nazwą

apropo exusa-on nie chciał do nas
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Nie radzisz sobie polenizując ze mna i siegasz wyzwisk i obrazania to oznaka slabosci.

Twoje wypowiedzi zdecydowanie swiadcza o twojej impotencji umyslowej a tacy jak ty gdy nie radza sobie to zaczynaja sie denerwowac i wyzywac

Co proszę z czym sobie nie radzę? Nie ja pierwszy użyłem wyzwisk... Masz kłopot z pamięcią?

Brawo użyłeś słowo impotencja widać że te słowo jest Ci dobrze znane. Heh.

alez ty nie masz nic sobie do zarzucenia ale twoi "koledzy" z NN zapewne zarzuca ci wiele

Zreszta nie dziwie sie, ze skonczyles na dnie na tym swiecie. Poza sojuszem niechciany przez Spolke zostales sam i pozostalo ci skasowanie konta.

Szczerze to wiele nie straciles bo 20 miast tow miesiac mozna zrobic;p
hmmm pozwolisz, że tego nie skomentuję. Albo nie napiszę tak Twoja wiedza nie wykracza z poza granic Twojego terytorium. Nostradamus normalnie jesteś. brawo brawo.

moj coraz bladszy usmiech? oj moze i mialem dzis zly humor ale pojawil sie jakis smark exus z wyimaginowanym listem, ktory ma zmienic losy tego zlego swiata xD to jak w bajce

A jest tam smok, ktory zieje ogniem:D? a moze exus na bialym rumaku, ktory zbawia swiat od zlego turka?

??? chłopcze mam więcej lat od Ciebie i z tego co widzę bardziej mam po układane niż Ty.

no tak nie wcisnela mi sie literka "c" w wyrazie "chce" i juz mozna sie chwycic powaznego argumentu w walce slownej ze mna. Nie myl literowek z bledami smarko moj maly xD

katar masz ? zamiast literki to może witaminki "c" ? nie poczuwaj się.
kolana Ci idą myślałem że jesteś bardziej wytrzymały.

smarku exus ale to ty miales 20 miast i byles wyimaginowanym dyplomata NN, ktory nie mial pojecia, ze NN zrobilo fuzje z WP i przybylo 50% graczy xD

Zreszta hubi opowiadal czym sie zajmowales w nn xd czyli niczym:D

Nie oszukujmy sie ale skonczyles poza NN na bruku i skasowales konto bo nikt cie nie chcial:) czekala cie tylko rozbiorka xd

smarku nie znam cie ale po tym jak przyleciales tu z tajemniczym listem, ktory jest ale go nie ma i tymi bajeczkami to co ja mam niby o tobie myslec xd? sam robisz tu z siebie posmiewisko i kazdemu probujesz wcisnac, ze wiesz ale nie powiesz xd

Przykro mi, ze twoj plan wojny z RFG nie doszedl do skutku bo cie wygnaliz nn i musiales skonczyc gre;p

ty tu sobie pisz o magicznych listach smokach i elfach a ja zajme sie czyms pożytecznym bo odnosze wrazenie, ze czytajac ciebie głupieje :D

P.s. jak tam rozbudowywanie swojego pierwszego miasta? masz juz kolona:D?

miast miałem coś około 18, co do przejścia byłych graczy WP do NN to już pisałem arogancie na innym forum gdybyś nie był tak wpatrzony w siebie to byś skumał co napisałem, nie mam ochoty się powtarzać bo głupiec nawet gdyby słuchał 100 razy to nie skuma.

hubi to zdrajca zdrajcy nikt nie uwierzy, po za tym gracz hubi samemu też nic nie zrobił a pamiętam jak przeklinał Was co Wy robicie wspólnej zakładce o tematyce hazardu. Pamiętasz był taki forum.

Co do mojego odejścia z NN nie wiesz nic a to co piszesz to jakieś brednie potłuczonego. Co do zakończenia gry to także nic nie wiesz... masakra co Ty piszesz. Większych głupot to na tym forum nie widziałem.

Co do mojego kolona :) hahahaha nie jestem sam :) mam tu przyjaciół w kilku sojuszach i przy nich Twoje słowa są nic nie warte. Pisz co chcesz ale nikt mi nie napisze na PW że wywijam tu głupoty, sam masz nawalone w główce smarku tak bo wiekiem jesteś smarkiem. Wiesz?

To był mój ostatni post :) dalszy temat rozwinę z tymi ludźmi którzy na to zasługują... i na pewno nie jestes to Ty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

exus smareczku moj maly a jak piszemy "nie które" :D? hahahha rozbawiles mnie teraz nastepny mesut, ktory chwyta się czyiś bledow a sam je robi:D

aha juz wiem pewnie masz tajemniczy słownik hahahha

poprawiłem swój błąd, cieszysz sie z byle czego to nie jest zbyt normalne. przyznałem się do błędu nie widzę w tym problemu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

hubi to zdrajca zdrajcy nikt nie uwierzy, po za tym gracz hubi samemu też nic nie zrobił a pamiętam jak przeklinał Was co Wy robicie wspólnej zakładce o tematyce hazardu. Pamiętasz był taki forum.


a) poza tym
b) po za tym
c) pozatym

Wybierz poprawną odpowiedz;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Turek mimo całej sympatii nie życze sobie, abyś obrażał exus'a . co jak co - ale szacunek nalezy sie wszystkim.

i jak Was czytam to płacze ze smiechu. obaj za duzo dzis macie promili :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

A życzysz sobie by exus obrażał mnie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Hahahahahaha brzuch mnie za śmiechu rozbolał :D :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Panowie Turas i exodus .. możecie sobie te bzdury odbiegające od tematu pisać na pw ... i nie zaśmiecać tego wątku ?? Czy może ktoś usunąć te tematy tego tajemniczego listu ????

Turek napisał :

daniellomasa nie przebił się kolonem vs peres3005

Co te miasta peresa są zaczarowane że nie można ich przejąć ??
A tak na poważnie to teraz Turek się chwalisz ze peresa nie można przejąć... bo tam z Zulska się przemieściłeś i pewnie ostro mu pomagasz... ale zostawiłeś biednego czesiulka na pastwę losu :)... tutaj na północy jak ostatnio go podbijałem to nawet jednego ognia na pomoc mu nikt nie wysłał :)...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry