Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

  • Rozpoczynający wątek Turek.
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Tworze ten temat by sprawdzić skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG.

Ja będę uzupełniał wszystko to o czym wiem. jeżeli koalicja chce może również wpisywać nasze nieudane próby podbojów bądź swoje.
--------------------------------------------------------------------------

12.12.11.

=Essence of My= [EOM]:

- Wojti83 utopił kolon vs Turek.

-Freedom- [Fred]:

- Jakub.S83 stracony kolon vs Turek.

Run For Glory [RFG]:

- erecall 1 utopił kolona vs Jaeger

--------------------------------------------------------------------------

13.12.11.

=Essence of My= [EOM]:

- Wojti83 1 utopił kolona vs Zulska
+ arien podbiła miasto vs MAVERICK0011

Oko Legionu [OL]:

- C HI 4 OS utopił kolona vs Don Nebraska

Run For Glory [RFG]:

- erecall 1 utopił kolona vs Jaeger

-Freedom- [Fred]:

+ Jakub.S83 podbił miasto vs Jaeger
+ Jakub.S83 podbił miasto vs Jaeger

--------------------------------------------------------------------------

14.12.11.

Oko Legionu [OL]:

- Kalbar nieutrzymał okupacji vs Don Nebraska
- Kalbar rozbity kolon na okupacji vs Don Nebraska
+ Kalbar podbił miasto vs Don Bebraska

--------------------------------------------------------------------------

16.12.2011.

=Essence of My= [EOM]

- Wojti83 nieutrzymał okupacji vs Turek.
- ariem utopiła kolona vs CHLOREK

----------------------------------------------------------------------------

17.12.2011.

Oko Legionu [OL]:

- Kosmo1986 nie przebił się kolonem vs czesiulek1
- Kosmo1986 utopił kolona vs czesiulek1
- Kaskader11 utopił kolona vs czesiulek1
+ C HI 4 OS podbił miasto vs CHLOREK

Run For Glory [RFG]:

+ erecall podbił miasto vs Jaeger

-Freedom- [Fred]:

- mesut rozbity kolon vs peres3005

18.12.11.

Run For Glory [RFG]:

+ Migard podbił miasto vs Maciek h
+ erecall podbił miasto vs Jaeger

Oko Legionu [OL]:

+ roki87 podbił miasto vs czesiulek1
- Turek nie przebił się kolonem vs ppawel271983
- Zulska nie przebiła się kolonem vs ppawel271983
+ Turek przejął miasto vs ppawel271983
- Kaźmirz utopił kolona vs Sebodiver


-Freedom- [Fred]:

- mesut utopił kolona vs peres3005 (już 8 nieudana próba na 8 xD )
- mesut rozbity kolon vs peres3005 (już 9 nieudana próba na 9 xD )

--------------------------------------------------------------------------------------

19.12.11.

-Freedom- [Fred]:

+ Jakub.S83 okupuje miasto vs Arsenic
- kamil2525 utopił kolona vs Laxia
- mesut utopil kolona vs peres3005 (już 10 nieudana próba na 10 xD )
- mesut utopil kolona vs peres3005 (już 11 nieudana próba na 11 xD )

Oko Legionu [OL]:

+ Laxia podbil miasto vs gulipj
- arien rozbity kolon vs Czesiulek1

----------------------------------------------------------------------------

20.12.11.


-Freedom- [Fred]:

daniellomasa nie przebił się kolonem vs peres3005

-----------------------------------------------------------------------------------

21.12.11

Oko Legionu [OL]:

- C HI 4 OS nie przebił się kolonem vs Maciek h
+ roki87 podbił miasto vs Olka3112
- C HI 4 OS podbił miasto vs CHLOREK
- edwipol nie przebił się kolonem vs czesiulek1
- edwipol utracił kolona zaraz po wpłynieciu vs czesiulek1
+ Suger King podnił miasto vs Jaeger
+ tomlast podbił miasto vs olka3112

-Freedom- [Fred]:

- mesut nie przebił sie kolonem vs peres305
- daniellomasa nie przebil sie kolonem vs peres3005

-------------------------------------------------------------------------------------

22.12.11

Oko Legionu [OL]:

+ C HI 4 OS podbił miasto vs CHLOREK

-Freedom- [Fred]:

- mesut nie przebił się kolonem vs peres305
+ kamil2525 podbił miasto vs Arsenic

--------------------------------------------------------------------------------------

23.12.11

Oko Legionu [OL]:

- Turek nie przebił się kolonem vs ppawelek271983
+ Turek podbił miasto vs ppawelek271983
- kosmo1986 podbił miasto vs czesiulek1
- edwipol podbił miasto vs czesiulek1

-Freedom- [Fred]:

- kamil2525 nie przebił się kolonem vs Laxia
- kamil2525 nie przebił się kolonem vs Laxia
+ mesut podbił miasto vs peres3005
+ edward69 podbił miasto vs peres3005
+ kamil2525 podbił miasto Arsenic

---------------------------------------------------------------------------------------------

24.12.11

-Freedom- [Fred]:

+ Luk-asz podbił miasto vs Arsenic
+ mesut podbił miasto vs peres305

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

27.12.11

-Freedom- [Fred]:

+ Sugar King podbił miasto vs Jaeger

Oko Legionu [OL]:

- kaskader11 utracił kolona vs czesiulek1


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

28.12.11

Oko Legionu [OL]:

- ppawel271983 utopił kolona vs Don Nebraska
+ komodo 01 podbił miasto vs CHLOREK
+ komodo 01 podbił miasto vs CHLOREK

No Name:

+ MARZEN1977 podbil miasto vs Sharks
+ aliennw podbił miasto vs blee001

-Freedom- [Fred]:

+ daniellomasa podbił miasto vs peres3005

=Essence of My= [EOM]

+ Laxia podbił miasto vs białas313

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

29.12.11

-Freedom- [Fred]:

- daniellomasa nie przebił się kolonem vs peres3005
- mesut utopił kolona vs peres3005

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

30.12.11

Run For Glory:

+ Turek. okupuje miasto vs erecall

Informację zostaną uzupełnione gdyż nie mam na razie wiedzy o wszystkich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Utopione kolony Koalicji

O dobry temat gratuluje pomysłowości, mam nadzieje że tu nie będzie poplątania i że będzie na tyle czytelne by móc na sucho określić straty pomiędzy sojuszami. :) Ja pamiętam czasy jeszcze w =Widmo= że jednego kolona w topiłem na Glowsonie. (do tej pory zachodzę w głowę jak on to zrobił że co do sekundy wrąbał sobie wsparcia a potem go nie było - sprawdzane szpiegiem, szpieg przed kolonem i sek. po kolonie... według symulatora miał wejść).

Koalicja podajcie swoje prawdziwe podboje zawstydźcie MDG :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Utopione kolony Koalicji

Każdy z Koalicji oraz MDG może w postach uzupełniać dane a ja będę w głównym poście uzupełniał i robił co jakiś czas główne podliczenie tak aby było wszystko ładnie widoczne.

Dzięki temu każdy będzie mógł w miarę obiektywnie spojrzeć na wojnę.

Tylko od razu mówię, że podbijanie graczy zbanowanych czy też rozbieranych przez sojusz gdzie to oczywiste, że gracz skończył grę nie będą uwzględniane. Dlaczego? Gdyż ten temat ma pokazać SKUTECZNOŚĆ walki i podbojów a nie zakładania miasteczek i wysyłania kolonów na szaraki itp...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Dzis Kalbar probuje podbic Don Nebraske. Pierwsza okupacje przerwalismy atakami i Kalbar wycofal kolona a nastepnie wstawil go ponownie i znowu odbijamy okupacje.

Natomiast mi koalicja probuje rozbic moja okupacje.

Mam pytanie do "wielkiego" freedom... Dlaczego prosicie o pomoc OL oraz RFG w rozbiciu mojej okupacji? Nie dosc, ze jestescie wielka masowka i jest was prawie 4x wiecej niz nas to jeszcze skomlecie za kazdym razem o pomoc do OL RFG itp by wam ratowali **** i rozbijali prawie za was okupacje MDG.

To samo robi OL czy EMO. Za kazdym razem prosza o pomoc inne sojusze a na forum kozacza, ze sa wielcy i potezni a tak naprawde sami nie sa w stanie rozbic zadnej okupacji MDG.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Mam pytanie do "wielkiego" freedom... Dlaczego prosicie o pomoc OL oraz RFG w rozbiciu mojej okupacji? Nie dosc, ze jestescie wielka masowka i jest was prawie 4x wiecej niz nas to jeszcze skomlecie za kazdym razem o pomoc do OL RFG itp by wam ratowali **** i rozbijali prawie za was okupacje MDG.

To samo robi OL czy EMO. Za kazdym razem prosza o pomoc inne sojusze a na forum kozacza, ze sa wielcy i potezni a tak naprawde sami nie sa w stanie rozbic zadnej okupacji MDG.

Nie jestem koalicjantem i członkiem wyżej wymienionych sojuszy ale stwierdziłem że muszę się wypowiedzieć w tej kwestii. Pytasz się "dlaczego" ... to ja Ci odpowiem. Po to są zawarte umowy, pakty by sobie pomagać na wzajem. Koalicja jak sama nazwa wskazuje jest jednym wielkim paktem łączącym wielu sojuszy. Które są zawierane choćby w naszych czasach np. Unia Europejska. Na pytanie Twoje "dlaczego" odpowiem " dla tego bo to koalicja jest" .

Co zrobią koalicjanci czas nam wyjawi. Lecz odniosłem wrażenie jakbyś się lekko przestraszył... czyżby to już?... tak szybko?
 

DeletedUser9356

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

nie wiem ale naszło mnie skojarzenie na Gwiezdne Wojny i tytuł
Imperium Kontraatakuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Exus moje pytanie było retoryczne...

Wiem, że koalicja powstała po to by złączyć 6 słabszych sojuszy tak aby mogli sprostać wyzwaniu jakim jest pokonanie MDG.

Każdy doskonale wie, że żaden z tych sojuszy w starciu 1v1 nie mialby szans nas pokonac i zapewne podzielili by los praetorians dosc szybko.

Ja po prostu chce pokazac, ze OL Freedom kozaczą na tym forum jakby byli najlepszymi sojuszami a w rzeczywistosci nie potrafia sobie poradzic z kilkunastoma graczami MDG w pojedynke czy nawet czesto w 2/3 sojusze razem.

Co chwile przylatuje tu jakis bob z ol czy freedom i chwali sie podbojami szarych miast na naszym terenie ale gdy okupujemy im miasto to leca z placzem na forum koalicji i prosza o ataki ogniami lub pomoc.

Dlaczego? bo są jak mrówki czyli pojedynczo nic nie znacza ale w ogromnej masie potrafia byc dokuczliwe i kąsliwe.

mogi kozaczy na profilu i wypisuje jakies bzdury to kto ile ma miast na morzu oraz swoimi wynikami walkiz MDG.

A tak na prawde to co chwile gdy konczy gre nasz gracz to MDG ubywa kilkadziesiat miast a ol przejmuje szaraki po nich i tym sposobem OL przybedzie kilkanascie miast na naszym morzu a nam ubedzie.

Jak potrafia liczyc to jakis czas temu w MDG gralo 50 osob a teraz 25. 25 graczy srednio z 20 miastami daje minus 500 miast dla MDG na morzu.

A potem taki mogi, ktoremu odbieram miasta jak dziecku wypisuje takie bzdury.

nastepna sprawa pisze, ze ma 13-1 z MDG a ma wszystkie miasta wypisane komu przejmowal.

I wiecie co? ten zalosny koles jak przejmuje gracza, ktory np nie gra i wczesniej nalezal do MDG to on wpisuje sobie, ze podbil gracza MDG i am 13-1 xd

Szczyt wszystkiego. W rzeczywistosci podbil z polowe tego i to piotrek28 co chyba kazdy wie, ze on sie uczy grac i jest malo aktywny ale jest u nas bo mu pomagamy.

Gdy ostatnio Zulska wbila kolona Mogiemu i to bez wiekszych problemow mimo, ze od poczatku akcji byl na komopie to swoja nieudolna obrone naprawil wiecie jak?

polecial na forum koalicji poprosil o pomoc i VVV RFG EMO Freedom oraz OL wyslalo ogromna ilosc atakow ogniami mantykorami. Ognie wytrzymalismy ale przy murze 12 padl deff na mantach pod koniec okupacji.

Prawda jest taka, ze wielkie Ol gdyby samo chialo to wybronic to by zniesli jajko i tyle...

Gdyby nie zangazowanie wszystkich tych sojuszy to by bylo po miescie.

To sa te wielkie umiejetnosci masy mróweczek ktore tu przylatuja kozacza, ze kazdyz tych sojuszy jest super najlepszy a w rzeczywistosci w pojedynke nie sa w stanie nic zrobic.

ratuje ich tylko mass koalicja.

gdybym sie bal tej smiesznej koalicji to bym nie wkładał patyka do mrowiska na frorum ogolnym :)

P.s. kamil2525 cwaniaczek:) podbijam miasto na jego wyspie, ktore on chcial podbic ale mu zabralem z przed nosa. Dla niego i freedom jest to wazne miasto ale co tam... koalicja sle ognie na rozkaz jak baranki a kamil swoje ognie trzyma i ich nie chce tracic. Wlasnie wyslal na mnie 235 ogni by wybic kolona w miescie obok zamiast wyslac je na okupacje, na ktorej zarowno RFG jak i OL marnuja ognie:)

No coz trzeba sie tkz. jeleniami wyreczac w wojnie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

1 tydzień statystyk Koalicja vs MDG 12.12.11 - 18.12.11

Koalicja próbowała 17 razy przejąć miasta MDG. Udało im się przejąć 9 miast.

MDG próbowało 3 razy przejąć miasta koalicji. Udało się przejąć 1 miasto.

Na jeden sojusz koalicji przypada 1,5 podbitego miasta na tydzień.

Oczywiście VVV nie jest w stanie przejąć fizycznie miasta i ich działania ograniczają się tylko do wysyłania ataków i wsparć oraz rzucania opiekunek w razie okupacji czy obronie.

Mała aktywność MDG spowodowana jest dużą ilością naszych agresorów na urlopach. Cały front z NN na urlopie a tam najwięcej miast się przejmowało jakiś czas temu jak była cała ekipa.

Laxia dopiero co wrócił a już okupuje miasto gulipaj1 z OL i zatopił kolona kamil2525 z Fred.

Obecny tydzień być może będzie bardziej agresywny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Exus moje pytanie było retoryczne...

Wiem, że koalicja powstała po to by złączyć 6 słabszych sojuszy tak aby mogli sprostać wyzwaniu jakim jest pokonanie MDG.


Ja widzę że usilnie starasz się bym wyszedł z siebie. Pamiętaj, że mam pewien list co może zaszkodzić Tobie i całemu MDG... To nie żart facet. Na razie go trzymam bezpiecznie u siebie ale jak mnie uruchomisz padniecie od razu nawet sojusze z którymi macie pakt odwrócą się od Was.

pozdrawiam całkiem na poważnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

BUHAHAH nie wiem o czym gadasz i dlatego nawet pozwalam Ci tu wkleić treść listu. Nawet nie mam pojecia od kogo do kogo dlatego chetnie to zobacze.

Ale nie lubie gdy ktos pierdzieli glupoty tak jakbysmy pisali cos, ze moga sie od nas odwrocic nasi sojusznicy.

Pokaz co to jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: exus

List? Hm...
Jakaś rozmowa, w której padły słowa wypowiedziane pod wpływem emocji???
...czy może jakieś poważne tajemnice? Niewykorzystane plany naszej Rady?
...albo ...albo ...pewno i tak nie odpowiesz mi (na pewno na razie nie publicznie, skoro to hak na nas...na ostatnią chwilę), chociaż zaciekawiłeś mnie swymi słowami -.-
ciekawe jest też to, czy czasem nie przeceniasz wartości tego "listu"...czy on faktycznie jest taki szokujący...a może to tylko zręczna podróbka? :-x
dziwne, że już wcześniej go nie wykorzystałeś -.-
dałeś słowo, które w ostateczności złamiesz..?
Hm...
Pozdrawiam!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

w sumie też chętnie przeczytam jakieś kwity :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Każdy chętnie poczyta:D czekamy na opublikowanie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Myślicie, że to jakieś kwity i inne pierdu pierdu... Jakby tak było w istocie to nawet bym nie wyskakiwał z tematem. Strasznie Ci dziękuję za pozwolenie na publikację tego listu - obejdzie się. W swoim czasie zobaczycie, nie teraz poczekam na odpowiedni moment.

pozdro i zycze cierpliwości.
 

DeletedUser9356

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

odgrzewane kotlety nie są smaczne przyjacielu

a nas ciekawość zjada :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Ja pierniczę...
Exus...teraz to tak wygląda, jakbyś tylko zastraszał.., a co, jeśli nic nie masz?
Oj, błaźnisz się :-/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

hmmm chcesz mnie sprowokować? w ogóle nadużywacie słowa "błaźnisz się", "ośmieszasz się"... skoro piszę, że mam to znaczy, że mam. od straszenia są duchy. Tylko przestrzegłem, że ten list może zmienić Waszą przyszłość... tyle w temacie.

nie dam się sprowokować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

exus wiesz co? buahahhahahah mam ale nie pokaze hahahah

Ok exus chciałbym Cie poinformować, że mam w posiadaniu list, który jak wyjdzie na jaw sprawi, że całe NN Cie znienawidzi i nie bedzie mialo do Ciebie szacunku za to co robiłeś bedąc w NN.

Proszę Cie nie każ mi tego listu ujawniać bo to byłby twoj koniec xD

oczywiście listu teraz nie pokaze ale przyjdzie na to jeszcze czas xD

exus co jak co ale cenie sobie lojalność do swoich sojuszników a zwłaszcza jednego i zawse byłem lojanym sojusznikiem. Nie pozwole by jakis koles wypisywal bezpodstawne oskarzenia sugerujace brak naszej lojalnosci.

Albo pokaż dowody na swoje oskarzenia albo skończ sie kompromitowac bo to zaczyna byc zalosne.

Nie mam zamiaru by ktos zle o nas sadzil bo jakis exus pisze, ze ma tajemniczy list o czyms tajemniczym...

Prawda jest taka, ze juz dawno bys wykorzystal informacje, ktore maja zgladzić MDG gdyz miales nawetw profilu, że walczysz tylko z MDG i to jedyny wrog.

Przypominasz mi kaczynskiego, ktory co chwile mowi, ze cos wie ale nie powie xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Nie bądź śmieszny synku, zanim zaczniesz mnie oczerniać i porównywac do swojego idola pomyśl, czy wszystko u Ciebie gra. Napisz mi czy w tamtym poście oczerniłem MDG ja nie widzę nic obraźliwego. Masz za wybujałą wyobraźnie. Turek nie dam się sprowokować jesteś dla mnie za mały. kumasz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

nie pisz do mnie synku bo jestem troche za stary na to.

Zasugerowałeś, że jezeli Twój wyimaginowany list z butelki ujawnisz to odwroca sie od nas nasi sojusznicy i to bedzie koniec dla MDG.

Tylko jakies spiski za plecami sojusznikow badz cos negatywnego mogloby ich od nas odwrócić.

Dlatego z góry sugerujesz, ze MDG ma cos wzgledem sojusznikow za pazurami.

To sa bezpodstawne pomówienia bez zadnych dowodow.

Ja mam czyste sumienie dlatego nawet nie wiedzac o czym Ty w ogole piszesz zgodzilem sie bys ujawnil ten list publicznie. Niczego sie nie obawiam i chce by wszystko bylo jasne.

A Ty piszesz, ze wiesz ale nie powiesz wiesz jak to brzmi:)?

Pr5zeciez to juz z gory widac, ze sciemniasz bo widac, ze mnie nielubisz ani MDG a mimo to nas kryjesz:)? bardzo wiarygodne xD

ja przy tobie jestem maly? w jakim sensie xD? w GP? w realu? a moze w czyms jeszcze?

exus jak nie masz zamiaru pokazac dowodow to apeluje bys przestal sie tu osmieszac i kompromitowac:)

ehhh gdyby tylko NN wiedzialo co Ty za ich plecami odwalales:) musze pogadac z cogito by mi dal te rozmowy bo ma je na kompie. Juz nie gra wiec go nie obowiazuje dotrzymanie tajemnicy :)
 
Do góry