Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

  • Rozpoczynający wątek Turek.
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Poza tym pewne miasto MDG jest obstawione mimo, że prawie nie ma w nim transportów, a na wyspie spółka...

uwierz mi ani Oko ani freed nie chcieliby żeby Spółka aktywnie zaczeła wspierać Mdg bo niestety słabo sobie radzicie teraz a co by było jak by do tej walki doszła Spółka która jak żadej inny sojusz potrafi dosyć szybko wejśc na morze wroga :) i to przejmując miasta najaktywniejszych graczy (nie czekając jak hieny na padline)
przykłady moge mnożyć :) ostatnio jak każdy wie zniszczyli WP , teraz mają na tapecie RFG a to nie byle jaki sojusz :) i póki co na pewno dużym wysiłkiem ale wdarli się na m55 mało mają tam miast ale coż kwestia czasu :)

wiec dobra rada nie prowokujcie Spółki:) jakimiś chorymi domysłami w stylu że oni kogoś wspieraja potajemnie ;p
 

DeletedUser9356

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

psychopatkaa-tko

musimy chyba o jakims ryczalcie za te laurki porozmawiac :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

ostatnio jak każdy wie zniszczyli WP , teraz mają na tapecie RFG a to nie byle jaki sojusz :) i póki co na pewno dużym wysiłkiem ale wdarli się na m55 mało mają tam miast ale coż kwestia czasu :)

wiec dobra rada nie prowokujcie Spółki:) jakimiś chorymi domysłami w stylu że oni kogoś wspieraja potajemnie ;p

Hola Hola... nie tylko Spółka walczyła z WP, były to także inne sojusze np. CO. nie można wszystkiego sobie przypisywać, bo to świadczy o zakłamaniu historii.
Dlaczego inni mają nie prowokować Spółki :) jest piwo jest zabawa. :) lecz zgodzę się, że gdyby Spółka zacieśniła z Wami (MDG) stosunki militarne okoliczne sojusze mogłyby mieć nie chudo lecz to także może mieć znaczenie w obie strony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9356

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Exusie a czy my kiedykolwiek na forum chwalilismy sie ze pokonalismy WP sami?

My poporstu walczymy z tymi, ktorzy staja nam na drodze i szukaja konfliktu

nigdy pierwsi nie wypowiadamy wojny

chyba zrobie to co reszta sojuszu, uciekne z glownego i zajme sie ustawianiem atakow
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

nie przypominam sobie abyście kiedykolwiek to uczynili :) czyny nie słowa mówią za siebie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

exusie dobrze napisales walczyli przez kilka miesięcy i jakoś trwali a nawet w nie ktorych wojnach wygrywali na frontach ale wpadła Spółka i przepraszam ale w 90% to ich zasluga ze WP praktycznie przestało istnieć
każdy sojusz ma wiecej niż jednego wroga (taka gra) ale zawsze jest jeden silny wróg który zadaje bolesne rany i własnie Spólka w przypadku WP była takim silnym wrogiem ;p i z tego co wiem ... nikogo nie prosili o pomoc i z żadnym sojuszem niewspółpracowali

jestesmy w temacie skuteczności koalicji wieć odnoszać się do tych silnych wrogów
:) nie widze w koalicji takiego sojuszu ktory by niszczyl MDG ,ba nawet smieszy mnie to że MDG potrafi jeszcze zabierac miasta :)a to że tracą to przecież normalne przy takiej ilości wrogów :)

Nemesies82 :) ja poprostu wnikliwie obserwuje sytuacje i umiem doceniać to co dobre :) wieć żaden ryczałt nie jest potrzebny :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Od Turek:

Gdy MDG zaczynalo wojne z praetorians gdzie oni gdzies daleko lali wszystkich slabych do okola i nikt nie chcial z nimi walczyc bo sie bali to potem gdy praetorians zaczynalo dostawac zaczely sie przylaczac takie sojusze jak ol czy freedom na "gotowe". Po jakims czasie praetorians zostalo pokonane i gdy MDG napisalo, ze wygralo wojne z praetorians to inni sie burzyli, ze nie sami.

Owszem inni tez z nimi walczyli ale mysle, ze zdecydowanie najwiekszy wklad mialo MDG i to oni na tyle zmiekczyli praetorians by slabsze sojusze mogly zaczac z nimi walke na trzeciego.

W wojnie z WP moze Spolka nie walczyla jako pierwsza ale zdecydowanie to oni przybili gwóźdź do trumny WP.

Zapewne nawet WP powie kto ich najbardziej pobił.

Można pisac, ze Spółka pokonala szybko WP bo tak bylo. Inne sojusze co rownierz walczyly tez moga sobie dodac do osiagniec wygrana z WP.

Ale niech to bedzie konkretna walka a nie przylaczenie sie na sam koniec jak juz wrog pada jak to bylo z nami i praetorians.

Mysle, ze koalicja smialo moze walczyc jeszcze ze Spółką... musza tylko znalezc 6 nowych sojuszy i walczyc w 12 na 2... bo w obecnym skaldzie koalicji to by mogli nam razem ze Spolka buty czyscic:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

NN kiedyś też walczyło z WP i gdy byłem w NN to też walczyłem przeciw WP... dosyć dobrze mi szło rozbijałem porty na kolony gdzie inni mogli sobie wpływać. Spółka miała dość duży wpływ na taki stan jaki jest teraz z WP. Lecz nie można zapominać o innych sojuszach które brały i biorą udział w dekapitacji WP. Teraz WP że tak się wyrażę nie jest tym sojuszem z dawności gdzie miało coś do zaoferowania wielu graczy się rozlazło się po innych sojuszach a Ci co zostali w WP zdobywają sobie szacunek pisząc " ja zostaję do końca choćbym miał zostać sam".

Spółka nigdy nie pisała jacy oni są potężni bo nie muszą o tym nagłaśniać aż dziw bierze mnie czasem dlaczego nie informują o tym. Bo po co? skoro kto jest w pobliżu nich to widzi gołym okiem jakim są sojuszem.

Szacunek dla tych kto w obliczu zagłady stoją z uniesioną głową broniąc swoich granic.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

heh co ja tu wypisywałem, patrzę tak po upływie czasu że pierdoły nie z tej ziemi... zdania jak z naszego sejmu... kurcze wiecie... fajnie było z Wami pograć ... pełen dumy i uparcie wierzący w swoją rację i sojuszu a przy tym i obrońca ideologii koalicji... masakra... a dziś... cóż... brode mam i siwe włosy ... heh pamiętam plany idące daleko w przód... odejście z No Name które mnie znienawidziło a odchodząc zrobiłem to że nie którzy przeżyli... tylko yazzo ostał pod tą banderą... z dawna sojusznik dzety.. BlackMan w Wilkach siedzi... Pamiętam i Glowsona i Sharka... czytam to jak powieść o dawnych dziejach... a tą powieść czyta się z zapartym tchem... spiski intrygi... pakty i wojenki małe i te duze... łymyn...

bylo zacnie... pozdro dla all.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

heh co ja tu wypisywałem, patrzę tak po upływie czasu że pierdoły nie z tej ziemi... zdania jak z naszego sejmu... kurcze wiecie... fajnie było z Wami pograć ... pełen dumy i uparcie wierzący w swoją rację i sojuszu a przy tym i obrońca ideologii koalicji... masakra... a dziś... cóż... brode mam i siwe włosy ... heh pamiętam plany idące daleko w przód... odejście z No Name które mnie znienawidziło a odchodząc zrobiłem to że nie którzy przeżyli... tylko yazzo ostał pod tą banderą... z dawna sojusznik dzety.. BlackMan w Wilkach siedzi... Pamiętam i Glowsona i Sharka... czytam to jak powieść o dawnych dziejach... a tą powieść czyta się z zapartym tchem... spiski intrygi... pakty i wojenki małe i te duze... łymyn...

bylo zacnie... pozdro dla all.


mimo wszystko cie lubilem patalachu:)))
 

DeletedUser12391

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Hehe masz rację, jakby to wszystko spisał to można byłoby książke o tym napisać :p ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Moze ktos sie odwazy kiedys obiektywnie spisac nasze dzieje :D
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Witam własnie niewiem co tam u was słychac mozecie blizej mi powiedziec co tam sie dzieje z tego co wiem to gracz mogi zmienia sojusz jak na pretka przystało najpierw preto puzniej oko teraz spółka haha ale typ Jezu co za fałszywiec ale nie mi to oceniac
pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

i tylko po to przylazłes coś napisac? znowu malutie ego trzeba podbudowac w internecie ? na trzepak idź bo koledzy czekają :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

hehe lol ;) fenicjanka Anadri wojowniczo nastawiona :) ... hmm o co Ci chodzi z tym trzepaniem ;) ooo dywan? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Po statystykach przejętych miast widać wyraźnie, że spolka to chłopcy do bicia, którzy tracą miasta w wojnie z wrogiem a podbijają szaraki lub po tych co skończyli grę. Są sporadyczne przejęcia tych najsłabszych sojuszy, z którymi walczą jak CO czy reaktywacja fenicji ale nie wiele mają do powiedzenia z freedom i LO.

To wyraznie pokazuje, ze nie wystarczy zbudowac cuda po fuzjach i bo surowce umie slac kazdy ale walczyc juz nie wielu.

Swoja droga nie wiem czy wiecie ale spolka probowala juz swoich sil na kilku nastepnych swiatach i wszedzie nie wytrzymywali poczatkowej fazy gry i byli farmieni.

Wstyd, ze taki slaby sojusz zbudowal cuda an My ale skoro caly rok chowali sie za plecami MDG i na koniec na syzbkoz robili fuzje oraz pobudowali cuda to jest to mozliwe.

Jak myslicie dlaczego spolka nigdzie nie umie powalczyc nawet o top-10 na innych swiatach? sa posmiewiskiem jako sojusz bo slyszalem juz o nich opinie tam gdzie byli farmieni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Po statystykach przejętych miast widać wyraźnie, że spolka to chłopcy do bicia, którzy tracą miasta w wojnie z wrogiem a podbijają szaraki lub po tych co skończyli grę. Są sporadyczne przejęcia tych najsłabszych sojuszy, z którymi walczą jak CO czy reaktywacja fenicji ale nie wiele mają do powiedzenia z freedom i LO.

To wyraznie pokazuje, ze nie wystarczy zbudowac cuda po fuzjach i bo surowce umie slac kazdy ale walczyc juz nie wielu.

Swoja droga nie wiem czy wiecie ale spolka probowala juz swoich sil na kilku nastepnych swiatach i wszedzie nie wytrzymywali poczatkowej fazy gry i byli farmieni.

Wstyd, ze taki slaby sojusz zbudowal cuda an My ale skoro caly rok chowali sie za plecami MDG i na koniec na syzbkoz robili fuzje oraz pobudowali cuda to jest to mozliwe.

Jak myslicie dlaczego spolka nigdzie nie umie powalczyc nawet o top-10 na innych swiatach? sa posmiewiskiem jako sojusz bo slyszalem juz o nich opinie tam gdzie byli farmieni.


Hahahahaha juz cie odblokowali? Ile tym razem musiales wylizac? Hahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Ja bym wszystkich do jednego wora nie wkladal jest takich i takich kilku graczy :) mysle ze gracze z tego sojuszu juz nie grają tak jak na początku ale spotykają się we wspolnym gronie by poklikac :) na pohybel faktom :) ach :)) jest fajnie :)
 
Do góry