Skyrim

Status
Zamknięty.
Gram od niedawna gdy na grepo nie atakują i muszę powiedzieć , że gra bardzo dobra i co najważniejsze mamy dowolność ruchów.Poniżej krótkie przedstawienie:

Akcja toczy się 200 lat po wydarzeniach opowiedzianych w Oblivion. Gracze wcielają się w jednego z ostatnich bohaterów wciąż pałających się profesją dovahkiina czyli łowcy smoków.

Cechy gry:

Esencja fantasy powraca. Skyrim na nowo definiuje pojęcie otwartego świata, ustanawiając nowe standardy w rozgrywce i technologii.
Żyj innym życiem, w zupełnie innym świecie. Zanurz się w świat gry, grając kim tylko zapragniesz i robiąc, co tylko zechcesz. Legendarna już wolność wyboru w prowadzeniu fabuły i przeżywaniu przygód w grach The Elder Scrolls wraca do życia z pełną mocą.
Zupełnie nowa grafika i silnik gry. Nowy silnik gry Skyrim jest w stanie oddać pełen życia świat, pokazując płynące chmury, górskie szczyty, zatłoczone miasta, żyzne pola oraz starożytne lochy.
Jesteś tym, kim grasz. Możesz wybierać spośród setek broni, czarów i umiejętności. Nowy system tworzenia postaci pozwala na bezprecedensową dowolność gry, a także na definiowanie swojej postaci przez jej wybory.
Powrót smoków. Walka ze smokami to prawdziwie nowe doznanie. Jako zrodzony ze smoków nauczysz się ich sekretów i przejmiesz ich moc
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Skyrim

Jak każda część od Morrowinda, tak samo Skyrim gra genialna, oferująca dużą swobodę i możliwości. System graficzny bardzo dobry i wprowadzenie systemu umiejętności co level też wyszedł na dobre. Polecam zagrać tak w Morrowinda, Obliviona jak i w Skyrim. Co prawda najnowsza część daje troszeczkę mniejszą swobodę niż TES III: Morrowind, ale i tak jest genialna i chyba najbardziej dopracowana pod każdym szczegółem. Jedyną smutną rzeczą jest, że TES Online będzie na abonament, a szkoda, chętnie bym kupił i pograł, ale niestety na abonament mnie nie stać:)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Skyrim

Eh skyrim w to ostatnio tak mi sie gralo.... juz mi misji zabraklo....

Teraz znowu zaczalem grac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Skyrim

W skyrim brakowało mi trochę brutalności w walce jaka była w dark messiah. Sami zobaczcie ;p

[video=youtube;TWKRkhpFqhE]http://www.youtube.com/watch?v=TWKRkhpFqhE[/video]

Ale jednak do tego wystarczyło się przyzwyczaić ;> 9/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry