[Wyjaśnione] sloty po straceniu miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26342
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26342

Guest
mam pytanie czy jak np bede miał 1/5 ( czyli 1 na 5 miast )
a strace to 1 miasto
to czy liczba slotów sie zmieni czy nadal bedzie 1/5
 
Odp: sloty po straceniu miasta

hmm jak stracisz jedyne miasto to zaczniesz od nowa ... chyba wprowadzili ostatnio w jakiejś aktualizacji ,że sloty po restarcie zostają
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: sloty po straceniu miasta

czyli jak np mam 1/5
i strace to 1 miasto to nadal bede mieć
1/5 ?
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: sloty po straceniu miasta

na wiki pppiiszeeee :

1:
Utracone zostają wszystkie miasta i jednostki, ponowne rozpoczęcie gry spowoduje stworzenie nowego miasta, posiadającego 175 punktów. Punkty walki oraz odznaczenia pozostają bez zmian.
2:
Jeśli rozpoczynasz grę od nowa, a wcześniej miałeś co najmniej 3 poziom kultury, to wówczas rozpoczniesz grę z 3 slotami (1 już wykorzystanym na miasto startowe). Przykładowo, jeśli posiadałeś 10 poziom kultury, będziesz miał tylko 3 sloty. W przeciwnym razie będziesz miał 2 sloty (w tym 1 już wykorzystany). Po restarcie punkty walki się nie kasują, jednak wielokrotności 300 (tyle, ile kosztuje jeden pochód) zostają zablokowane. Przykładowo, jeśli posiadasz 670 punktów walki i nie zrobiłeś żadnego pochodu przed restartem, po rozpoczęciu gry na nowo będziesz mógł wykorzystać tylko 70 punktów.

mam pytanie
1 teks jest tutaj o rozpoczeciu po strracie miast
czy 2 tekst
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16352

Guest
Odp: sloty po straceniu miasta

na wiki pppiiszeeee :

1:
Utracone zostają wszystkie miasta i jednostki, ponowne rozpoczęcie gry spowoduje stworzenie nowego miasta, posiadającego 175 punktów. Punkty walki oraz odznaczenia pozostają bez zmian.
2:
Jeśli rozpoczynasz grę od nowa, a wcześniej miałeś co najmniej 3 poziom kultury, to wówczas rozpoczniesz grę z 3 slotami (1 już wykorzystanym na miasto startowe). Przykładowo, jeśli posiadałeś 10 poziom kultury, będziesz miał tylko 3 sloty. W przeciwnym razie będziesz miał 2 sloty (w tym 1 już wykorzystany). Po restarcie punkty walki się nie kasują, jednak wielokrotności 300 (tyle, ile kosztuje jeden pochód) zostają zablokowane. Przykładowo, jeśli posiadasz 670 punktów walki i nie zrobiłeś żadnego pochodu przed restartem, po rozpoczęciu gry na nowo będziesz mógł wykorzystać tylko 70 punktów.

mam pytanie
1 teks jest tutaj o rozpoczeciu po strracie miast
czy 2 tekst

Obydwa są o rozpoczęciu po stracie miast
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: sloty po straceniu miasta

ja na edesa miałem taką sytuacje że zdobyłem slota z eventu
straciłem po tym miasto
miałem nadal slota czyli 1/4
zrobiłem pochudy i kolejny slot
podbili mnie
sloty bez zmiian
a tu 7.12 znowu podbili ale tym razem 1/3 sloty
( pkt walki nie zresetowały sie tak jak pisało w pkt 2
były wieec jakieś zmiany czy co ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16352

Guest
Odp: sloty po straceniu miasta

Trudno powiedzieć,wiem że jak zaczynasz od nowa na tym samym świecie to wszystko pasuje :

2:
Jeśli rozpoczynasz grę od nowa, a wcześniej miałeś co najmniej 3 poziom kultury, to wówczas rozpoczniesz grę z 3 slotami (1 już wykorzystanym na miasto startowe). Przykładowo, jeśli posiadałeś 10 poziom kultury, będziesz miał tylko 3 sloty. W przeciwnym razie będziesz miał 2 sloty (w tym 1 już wykorzystany). Po restarcie punkty walki się nie kasują, jednak wielokrotności 300 (tyle, ile kosztuje jeden pochód) zostają zablokowane. Przykładowo, jeśli posiadasz 670 punktów walki i nie zrobiłeś żadnego pochodu przed restartem, po rozpoczęciu gry na nowo będziesz mógł wykorzystać tylko 70 punktów.
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: sloty po straceniu miasta

ale mi za 1 i 2 razem slotow nie zabrało ;(
a teraz sloty zabrałoo ( co dziwne 3600 pkt walki zostało )
no wiiec jak to działa ?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: sloty po straceniu miasta

Owszem, zabrało. Natomiast szczególy możemy przekazać tylko w tickecie.
 
Do góry