Snajper007

DeletedUser

Guest
Witojcie człowieki :cool: Z chęcią sobie pospamuję trochy bo w sumie już wolne także... czekam na jakie pytanka hehe ;)

Pozdro :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Snajper007

Witaj w naszych skromnych progach na dole forum(dionizje sa najlepsiejsze jak cos xD)
Co sklonilo Cie do zalozenia tematu?
Ile grasz w grepo?
Gdzie jest Nemo?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Wyobraź sobie, że na świecie panuje apokalipsa Zombie.
Masz do dyspozycji tylko swoją snajperke M1D Garand.
Nagle widzisz horde zombiaków którzy zmierzają w twoją strone.

Co robisz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Co sklonilo Cie do zalozenia tematu?
Jak wszyscy to i ja hehe :p
Tak serio to mam nadzieję że uda mi się zwrócić uwagę graczy z którymi miałem kiedyś kontakt a sam niechlubnie o nich zapomniałem, żeby go może odświeżyć czy poprawić też z tymi z ktorymi mam obecnie (forum) :p
Poza tym na forum i na samym gp jestem dłuuugo także musialo do tego dojść :p

Ile grasz w grepo?
A ile bym latek od Ciebie dostał? :3

Gdzie jest Nemo?
Najprawopodobniej u chinczyka ale żeby Cie nie załamywać to... jest w dalekiej podrózy do okoła świata, pewnie Atlantydy szuka hehe :p

Wyobraź sobie, że... Co robisz?
Co robię? Hmm.. Najprościej byloby się schować bo dobry w tym jestem. Wezwałbym Pikachu i paczał jak nimi zamiata heheh :D
Osobiście wolę chyba m82 ;3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21386

Guest
Odp: Snajper007

Ile czasu i na jakich światach grasz/grałeś?
Dlaczego dopiero teraz założyłeś swój temat?
Ile masz lat?
Jak masz na imię?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Ile czasu i na jakich światach grasz/grałeś?
Byłem na bardzo wielu także, wymienię te najważniejsze dla mnie xD
Karierę zacząłem od Zety ponieważ tam grał kumpel z klasy, bawiłem tam około pół roku? Nwm szczerze. Oczywiście pierwsze poznane osoby :p
Następnie Delta <3 Na niej grałem coś ponad 2 latka. Najlepszy świat ever, najlepsza ekipa i w ogóle wszystko najlepsze xD
Byłem też na epsilonie, tam poznałem też super osóbki :3
Knossos - 1 świat na który wbiliśmy ekipą z delty lecz jakoś nie wypaliło po prostu heh :p
Teraz po około 2-3letniej przerwie wojuję sobie na Retimno z ziomkiem ze wsi, czasowo około półtora miesiąca. Udało się odnaleźć część starej ekipy :D
Spotkać mnie można jeszcze na sparcie, tam bawimy z kumplami w soju ale powolutku bo jesteśmy raptem pare tygodni :>

Dlaczego dopiero teraz założyłeś swój temat?
Ferie się zaczynają i mogę sobie trochę pozwolić hehe :p

A ile bym od Ciebie mógł dostać :D?

Jak masz na imię?
Pierwszym słowem mamy było Gucio, aż się położna zdziwiła ale potem poprawiła no i jestem, Patryk. Starsza siostra jeszcze chyba się z tym nie pogodziła i zawsze mi Gucio mówi xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Co przedstawia twój avatar?
Dlaczego taki nick?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Twój ulubiony kolor?

Twoja ulubiona książka?

Mozilla czy Firefox?

W jakie gry grasz poza Grepolis?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Twój ulubiony kolor?
Ciężko powiedzieć, to zależy jaki to przedmiot czy cuś. Gdybym już miał jakoś faworyzować to bym powiedział że.. biały, czarny, czerwony i niebieski (kolejność nie jest ważna) :3

Twoja ulubiona książka?
Ogólnie to raczej mało czytam ale jak jusz to bym powiedział rze... "Kamienie na szaniec" i "Dywizjon 303", tylko się nie śmiać xD Serio, jak czytałem je w podstawówce to od tamtej pory bardzo je lubie xD

Mozilla czy Firefox?
Hm.. Kartofel, taka sytuacja :p

W jakie gry grasz poza Grepolis?
Mało gram w gry. Jakoś nie przepadam bo przeważnie dużo czasu zabierają. Gdybym już wybierał to jakieś przeglądarkowe typu grepo bo zwykłe kampanie itp mnie nudzą, poza tym zależy mi na ciągłości gry, 40 misji rpg czy tym podobne są nudne bo się kiedyś skończą i tyle. Ewentualnie jakieś na chwilę, żeby pograć z kumplami na lekcji czy przerwie. Na pewno mam sentyment do starych gierek z przed kilku lat. NFSU2, CoD1,2, saper na czas czy pasjans :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Lubisz gry snajperskie?
O! Dzięki że przypomniałeś xD! Jeszcze do gierek mogę zaliczyć Wolfenstein: Enemy Territory.
W sumie tyle co gram w te wszystkie wymienione to przeważnie bronie snajperskie, tak xD
Poza tym zastanawiam się czy by sobie nie kupić może jakiejś wiatrówki lub ewentualnie łuku :D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Snajper007

Co uwazasz za swoje największe osiągniecie w grepo?
Dlaczego ten kot tak biega po podpisie? xD :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Co uwazasz za swoje największe osiągniecie w grepo?
Moim największym osiągnięciem to było poznanie tych wszystkich wspaniałych człowieków, z częścią utrzymuję nawet stały kontakt, sms czy na fb :p
Z tych innych osiągnięć to topka w obrońcach w przeciągu 2 tygodni, "wygrana" Delta i jakiś tam ranking ogólny ;d

Dlaczego ten kot tak biega po podpisie? xD :D
Pewnie nie lubi jak coś mu bzyka za uszkami xD
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Hahaha spoko xD
Z nudów kiedyś wziąłem sobie pompeczkę taką jaka jest w mydłach płynnych i przerobiłem ją na taką prowizoryczna kuszę, do naciągu wziąłem sobie zwykłą gumkę z teczki i za pociski zużyte wkłady po długopisach. Muszę przyznać że ładnie ciśnie :D Spokojnie przebije kilka kartek czy poleci na odległość 30 metrów hehe :p muszę poprawić jeszcze celność bo jest beznadziejna hehe :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Hehe :p Nudno było to coś musiałem sobie wymyśli do postrzelania xD
Co byście mi doradzili na zakup, łuk czy jaką wiatrówkę czy cuś xD?
W wakacje pójdzie się do roboty, zarobi i będzie bomba :D
 
Do góry