Sojusz - Aktywni członkowie

Czy chcesz , żeby ta propozycja weszła w życie?


  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam taki plan zrobić sondę z takim czymś , żeby ułatwić aktywność założycielom i liderom w sojuszu.
Na przykład: Gracz A jest w tym samym momencie jest Gracz C.
Chciałem , żeby w Raportach wyświetlało.
Gracz A jest on-line.
Gracz B jest off-line.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sojusz - Aktywni członkowie

Dobry pomysł, ale pomyśl ile by było raportów .... :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz - Aktywni członkowie

Trochę dużo , albo ... Będzie na początku gry! :D ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz - Aktywni członkowie

Zupełnie niepotrzebne. Wystarczy w sojuszu kliknąć w Członkowie i ... już to masz!
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Sojusz - Aktywni członkowie

Zupełnie niepotrzebne. Wystarczy w sojuszu kliknąć w Członkowie i ... już to masz!
Właśnie nie.. Klikasz w członkowie i co ? Nie pisze Ci kto jest aktualnie offline czy online. ... Pokazuje "kolorki", ale one nie świadczą o tym kto jest aktualnie online/offline..

Nie przeciążało by to zbytnio serwerów? Jak dla mnie moze być, ale nie musi. Jest mi to po prostu obojętne czy to będzie, czy też nie..
 

DeletedUser18214

Guest
Odp: Sojusz - Aktywni członkowie

Mam taki plan zrobić sondę z takim czymś , żeby ułatwić aktywność założycielom i liderom w sojuszu.
Na przykład: Gracz A jest w tym samym momencie jest Gracz C.
Chciałem , żeby w Raportach wyświetlało.
Gracz A jest on-line.
Gracz B jest off-line.


no ciekawe to by było ale za duzo raportów lepiej jak by to wygladało tak jak w czacie lista którzy sa na grze online :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sojusz - Aktywni członkowie

Najprościej po prostu nakazać swojemu sojuszowi wchodzić na czat po zalogowaniu się do gry. I po problemie bez zbędnych aktualizacji ;)
 

DeletedUser2329

Guest
Odp: Sojusz - Aktywni członkowie

można by dodać dodatkowy rząd kwadracików obok tych które wskazują czy gracz wchodzi co dzień czy nie
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Sojusz - Aktywni członkowie

Takie propozycje przewijały się już przez to forum. osobiście nie uważam tego za dobry pomysł z dwóch powodów, szpieg mógłby posiadać takie same informacje, poza tym jest to gra i czas jaki na niej spędzam jest tylko i wyłącznie moją prywatną sprawą. Oczywiście można nie dać tego jako obligatoryjne, ale osoby którym ufam i tak wiedzą kiedy jestem online, pozostałe nie muszą, a sojusze będą taką rzecz wymuszać. To jest gra i ma być przyjemnością, a nie obowiązkiem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz - Aktywni członkowie

Dodatkowo zepsuło by to rywalizację między graczami ponieważ:
Każdy by wiedział kiedy jesteś a kiedy nie.Podejrzewam że nie atakował by cię nikt jak byś był przy kompie tylko jak by cię nie było więc jest to dla mnie bezsensowny pomysł.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Sojusz - Aktywni członkowie

Propozycja już była, odrzucam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry