Sojusz Angels of Mercy (AoM) zaprasza!

Status
Zamknięty.

DeletedUser7837

Guest
image.php


Sojusz oparty na spartańskiej dyscyplinie, waleczności i lojalności.


„Sparta zasłynęła w historii zarówno ze swoich niepokonanych w boju żołnierzy, jak też z surowości wychowania i warunków życia.
Jest to ciężka szkoła życia przeznaczona jedynie dla wybranych…”
Sojusz Angels of Mercy powstał na serwerze Eta, gdzie przez długi okres wiódł prym wraz ze swymi sojusznikami.​
Zawsze stanowił elitę, do której mogli wstąpić tylko nieliczni, wybrani i potężni wojownicy świata. Obecnie dokonuje się reinkarnacja sojuszu na serwerze Bizancjum.


„W wieku 19 lat Spartanin uważany był za zdolnego do fizycznej służby wojskowej, chociaż nie było to jeszcze równoznaczne z byciem pełnoprawnym żołnierzem.”
Poszukujemy aktywnych, doświadczonych graczy w wieku +18 potrafiących współpracować z innymi.​
Oczekujemy:
  • Aktywności
  • Doświadczenia
  • Współpracy
  • Wieku +18
„Ustrój Sparty był ciekawy, gdyż zasadniczo różnił się od pozostałych systemów Starożytnej Grecji. Na czele państwa stało dwóch królów, spełniających głównie funkcje kultowe i wojskowe. Byli najwyższymi kapłanami, posiadali władzę sędziowską, oraz stali na czele wojska. Podczas wypraw wojennych, zawsze jeden król prowadził armię do boju, drugi zaś zostawał w mieście by pilnować porządku”

Sojusz Angels of Mercy oferuje możliwość wstąpienia w struktury wzorowane na spartańskich wraz z możliwością awansu w
hierarchii.
Sojusz aktualnie włada na morzu: 76
Jeżeli interesuje Cię kierowaniem losami sojuszu, jesteś osobą kreatywną, ambitną, doświadczoną zaoferujemy Ci pozycję
Strategosa (zastępcę króla, przywódcę wojskowego) na danym morzu.
Jest to odpowiedzialna funkcja dająca władze oraz dużo możliwości ale i nakłada obowiązki oraz odpowiedzialność za podejmowane decyzje…


Oczekujemy:
  • Kreatywności
  • Ambitności
  • Doświadczenia
Oferujemy:
  • Partycypację w rządzeniu sojuszem
  • Miłą atmosferę w doborowym towarzystwie
  • Wzajemną wymianę doświadczeń
  • Pomoc w ataku i obronie
  • Rozbudowane forum wewnętrzne sojuszu
  • Tytuł nadający odpowiednie uprawnienia
W Sparcie istniały następujące stopnie wojskowe:
  1. Król (archagetai)
  2. Startegos (zastępował króla, gdy ten nie mógł walczyć)
  3. Polemarcha (dowódca Morai – oddział liczący 600 hoplitów)
  4. Locharga (dowódca Lochos – oddział liczący 300 hoplitów)
  5. Pentekonter
  6. Enemotarcha
  7. Enemoci (wszyscy żołnierze)
Wrogowie:
Clayry

Odwieczni wrogowie
gdziekolwiek się spotkamy
nigdy się nie zbratamy...
...Dwie oddzielne kultury
Spartańska potęga AoM
i Clayry - ateńskie szczury.


Rekrutujemy:
  • Średnia punktów od sojuszu
  • Morze 76 (kierunek: południowy-wschód) i morza przyległe
  • Minimalna granica wieku 18
Zainteresowanych prosi się o kontakt na PW lub w grze do sunshine88
„Bycie Spartaninem było zaszczytem i wprowadzało żołnierza do ścisłej, nielicznej, elitarnej grupy”
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Angels of Mercy (AoM) zaprasza!

Za moich czasów na mocno rozwiniętej Ecie, przegrywaliście z Clayry zresztą nie tylko z nimi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Angels of Mercy (AoM) zaprasza!

Oj tam Saszka, jakie to ma znaczenie ważne, że Ci właśnie ciekawi ludzie wybrali Bizancjum i będziemy mogli znów się wspólnie pobawić.
Prezentacja spoczko, aczkolwiek na mojej starej prezentacji, z podpisu, piszę co myślę na temat greckiego klimatu :)
Pozdro Sunshine :)
 

DeletedUser7837

Guest
Odp: Sojusz Angels of Mercy (AoM) zaprasza!

Za moich czasów na mocno rozwiniętej Ecie, przegrywaliście z Clayry zresztą nie tylko z nimi.
Różnie to wyglądało. Raz my laliśmy ich raz oni nas. Nie każdą bitwę można wygrać.

aczkolwiek na mojej starej prezentacji, z podpisu, piszę co myślę na temat greckiego klimatu :)
Pozdro Sunshine :)
Tak tak Yochu pamiętam doskonale. Różnie ludzie się w to bawią wybraliśmy taką opcję i tak na razie będzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Angels of Mercy (AoM) zaprasza!

Fakt nie ma to już znaczenia na Bizancjum, ale taka myśl mi się nasunęła więc ją wypisałem. Zabawa byłaby niewątpliwie przednia, ale gdybym był bliżej, a tak może za rok spotkamy się po drodze w środku mapy :)
Każdej bitwy nie wygrasz, ale jak to mówią analogicznie o alkoholu i kobietach - próbować trzeba.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2328

Guest
Odp: Sojusz Angels of Mercy (AoM) zaprasza!

Dobre, szczegolnie przypadł mi do gustu klasyczny avek na dole ;) 7,5/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Angels of Mercy (AoM) zaprasza!

Oj tam Saszka, jakie to ma znaczenie ważne, że Ci właśnie ciekawi ludzie wybrali Bizancjum i będziemy mogli znów się wspólnie pobawić.
Prezentacja spoczko, aczkolwiek na mojej starej prezentacji, z podpisu, piszę co myślę na temat greckiego klimatu :)
Pozdro Sunshine :)


też tu jestem drogi YOCHu :) profu z ety z AoM (, lecz tu w innych barwach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Angels of Mercy (AoM) zaprasza!

Witam starą gwardię z Eta ;D
Ciekaw jestem czy ktoś mnie pamięta ;]

A opis jak to opis...bywają lepsze i gorsze
Co do Clayry...to za moich czasów [hehehe] raczej AoM nie dostawał w "duszę" ;P

EDIT
Jak macie wolne miejsce gdzieś na wyspie, chętnie przyjmę zaproszenie do tego sojuszu i osiedlenia się na Bizancjum ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17205

Guest
Odp: Sojusz Angels of Mercy (AoM) zaprasza!

9/9 że muwiliście też i spartan
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sojusz Angels of Mercy (AoM) zaprasza!

Sojusz nie istnieje. Prezentacja zostaje zamknięta.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry