Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

  • Rozpoczynający wątek adampasek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Słuchajcie wszyscy nie wchodzcie w sojusz armia czerwona bo oni najpierw cię przyjmują a potem wyrzucają z sojuszu i atakują !!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

A to hultaje,jak przystało na armię czerwoną-same łachudry :)
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

pasek ty tam już powinieneś wiedzieć dlaczego a w ogóle to mogłeś to napisać w temacie o królestwie macedońskim zdrajco bo mając cię pod opieką przez parę miesięcy jako dowódca morza w Armii Czerwonej dopiero wczoraj pierwszy raz obroniłeś miasto przed kolonem i to oddziałem obywatelskim.Dla mnie ten temat to prowokacja z twojej strony dlatego proponuje abyś przestał grać w grepolis bynajmniej na świecie Alfa gdzie większość to doświadczeni gracze.Przez twoje podejście do gry zatopiliśmy tysiące jak nie kilkanaście tysięcy birem broniąc twoich miast nie wspomnę o reszcie wojsk a ty w zamian przez te miesiące puściłeś może kilka setek ogni.Tyle z mojej strony.

PS-Pozdrawiam ziomka z Zagłębia ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

Dlatego też Królestwo Macedońskie chociaż monarchią to ten czerwony totalitaryzm powstrzymuje a w przyszłości zlikwiduje :)
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

Dlatego też Królestwo Macedońskie chociaż monarchią to ten czerwony totalitaryzm powstrzymuje a w przyszłości zlikwiduje :)

tylko jak długo jeszcze będzie powstrzymywać no i z tą likwidacją bym się spierał ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11971

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

tylko jak długo jeszcze będzie powstrzymywać no i z tą likwidacją bym się spierał ;)

Ale powiem tylko jedno slowo jak ktos zna chociaz troche historii to faktycznie istnialo kiedy Krölestwo Macedonskie i dzialalo tak jak te tu na alfie,byli kiedys poteznym mocarstwem lecz upadli wszyscy na ziemie i tak oto stanie sie i z terazniejszym Krölestwem Macedonskim.POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÖRZY TO CZYTAJO.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

Jeśli sądzisz że Armia Czerwona atakuje Cię bezpotrzeby to albo
a)jestes kompletnym idiotą
b)nieumiesz grac w Grepolis
Jestes atakowany tylko z tego względu że jestes zdrajcą a z zdrajcami tak się postępuje

Jestem w Armii Czerwonej i jestem z tego dumny :D

Lepiej zginąć stojąc niż życ na kolanach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

Do Armii Czerwonej nie można nic zarzucić. To najsprawiedliwszy sojusz na ty świecie! Zgadzam się z kolegą wyżej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

Nie sądzicie że Armia Czerwona trzyma się tylko przez swoją ilość?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

Fakt spadło, mieliście ponad 400 a teraz "tylko" 311 ;)
Gotowy na kolejne przyjęcie mojego kolona? Możesz wybrać miasto :p
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

Fakt spadło, mieliście ponad 400 a teraz "tylko" 311 ;)
Gotowy na kolejne przyjęcie mojego kolona? Możesz wybrać miasto :p
Armia Czerwona przynajmniej nie zmienia podejścia do gry i nie łączy się z innymi sojuszami żeby budować cuda ;)
xDD zapraszam , czy wolisz coś łatwiejszego ? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

Do Armii Czerwonej nie można nic zarzucić. To najsprawiedliwszy sojusz na ty świecie! Zgadzam się z kolegą wyżej.

no zawsze możesz sie zgodzić .... ale ARMIA CZERWONA :D:D:D:D:D
raczej ze sprawiedliwoscią sie nie kojarzy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

Ostatnie miasto które ci zabrałem ciągle wymaga poprawek, przebudowy, zmiany szkoleń...zrób porządnie to xxD zanim je przejmę:)
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

Ostatnie miasto które ci zabrałem ciągle wymaga poprawek, przebudowy, zmiany szkoleń...zrób porządnie to xxD zanim je przejmę:)
hehe jakbyś nie wiedział przejąłem to miasto 2 dni wcześniej może 3 i to chyba po waszym byłym graczu ;p Waldek napisał żebym wbił kolona to wbiłem co mi niezbyt pasowało bo nie miałem czasu na grę a tym bardziej na pilnowanie miasta wśród was ;p ostatnio jednak mam więcej czasu i chajny odczuł moją aktywność zresztą ty też , na pewno w niedługim czasie moje kolony popłyną w waszą stronę więc śpiesz się z xDD póki masz blisko ;)

Ps-Zacznijcie w końcu surkę wpłacać do wioch bo nie będę was utrzymywał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]

nie mogliście sobie z nami poradzic to ściagacie gracza delta1 z morza 63 zeby przyszedł wam zpomoca i przejął konto aderek24 bo byliscie bezradni bez pomocy na morzu 83 to sa własnie chwyty stosowane przez KM , niestety źle trafiliscie bo dla naszego sojuszu liczy sie przedewszystkim zabawa na tej grze po ciężkiej pracy to jest dla nas relax a nie wojna na smierć i zycie jak wy to staracie sie robic stosując różne delikatnie pisząc naciągajace regulamin chwyty , ale ciesze sie ze mamy takiego przeciwnika na tym morzu bo bez was ta gra była by pewno nudna
 
Status
Zamknięty.
Do góry