[SOJUSZ FORUM] Administrowanie forum

Co o tym myślisz?

  • Jestem jak najbardziej na Tak

    Głosy: 15 62,5%
  • Jestem na Nie

    Głosy: 5 20,8%
  • Nie potrzebne do mi do życia

    Głosy: 4 16,7%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przeszukałem dział propozycje i nie znalazłem takiego tematu, a jeżeli jest to bardzo przepraszam. Ok przejde do rzeczy.

Ostatnio w sojuszu w którym sie znajduje jest pewna osoba która bezkarnie usuwa sobie tematy z forum niestety nie wiem kto to jest co jest bardzo irytujące... :( I moja propozycja jest taka żeby wprowadzić informacje dotyczące usuwanych tematów. Tak jak mamy w sojuszu wydarzenia to w tym okienku było by info odnosnie usunietych tematów.

Naprzykład:

lobocj usunął temat "Logo" z forum sojuszu. dzisiaj o godz. 17:57

Moim zdaniem ułatwiło by to w jakiś sposób panowanie nad moderatorami for sojuszy. To by było na tyle z mojej strony :p

Zapraszam do głosowania jak i wypowiadania się na ten temat

Pozdrawiam LoBo ;)
 

DeletedUser

Guest
Gdyby tak każdy usunięty temat "dawałby" o sobie znać po pewnym czasie zaczęłoby to być wkurzające. Zrobi się wielki chaos w tym "okienku", a przecież nie oto chodzi. Ponad to chyba nie wszyscy maja możliwość moderowania forum? ;) Dlatego łatwo jest znaleźć "winowajcę". To tyle z mojego punktu widzenia. Oczywiście jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak, założyciel miałby dostęp do podglądu co dany moderator usunął.
Przydatne moim zdaniem.
 

DeletedUser

Guest
Esmila ma po części rację, ale... w swoim sojuszu mam 'kosz' (jest to ukryte forum, więc zwykłym śmiertelnikom nie wadzi) i moda mają narazie jedynie mający dostęp do tajnego. dobrą metodą jest przenoszenie wszystkiego do kosza. wtedy w razie usunięcia jakiegoś tematu nie byłoby bałaganu z tym co proponuje autor a kosz łatwo można poddać recyklingowi - usunąć forum 'kosz'.

przydatna byłaby też opcja sprawdzania kto usunął dane forum. zmieniłbym jedynie miejsce pojawiania się informacji o kasowaniu tematów/for. ale na jakie to nie wiem:)
 

DeletedUser

Guest
jestem liderem i raz ktoś usunoł temat wiemy kto to ale wolimy ja i założyciel być zabezpieczenie bo ja jestem głównym liderem
 

DeletedUser77

Guest
Pomysł z jednej strony dobry bo pozwala kontrolować pracę moderatorów, ale z drugiej strony, dając komuś moderatora powierzamy mu zaufanie, że będzie robił to co do niego należy a jeśli robi coś źle i na złość innym to uważam, że taka osoba po prostu nie zasługuje na moderatora forum sojuszu.
Ale mimo wszystko jestem za wprowadzeniem tego, tylko zrobienie np. dodatkowej zakładki z logami pracy moderatorów, aby nie zaśmiecać niepotrzebnie głównego okienka.
 

DeletedUser

Guest
ja miałem kiedyś to samo co założyciel tematu i zrobiłem tak.
W tabelce "Ogłoszenia" wpisałem że są prace techniczne i nikt oprócz mnie nie będzie mieć modka forum na 2 dni.To była próba ten kto się najbardziej o to ubiegał(czyli wysyłał mi na pw dlaczego nie może tematów usuwać itp.) i jak to się skończyło to tylko mu dałem moda i okazało się że to on
a co do tematu to na TAK
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Dając komuś Moderatora ufamy mu więc nie powinno być problemu. Po prostu nie należy dawać Moderatora byle komu.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry