1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sojusz - Golden Horde

Dyskusja w 'Prezentacje sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika sammer113, 14. Sty 2011.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. sammer113

sammer113 Guest

Golden Horde

Sojusz Golden Horde został założony przez [player]sammer113[/player]

Rycerskość połączona z Walecznością to największe cnoty byłego Rycerstwa oraz Wojska.
    Jeśli można to przełożyć na grę w Grepolis to wytłumaczyć to można w ten sposób że atakujemy
    przeciwników godnych siebie tzn.Równych punktowo lub silniejszych a przewagę staramy się wywalczyć mądrą taktyką prowadzonych ataków.Jesteśmy młodym Sojuszem i tak jak sama nazwa wskazuje
    dopiero uczymy się gry więc jesteśmy uczniami i ci co nas atakują nie mają nic wspólnego z Rycerskością ani Walecznością.To są po prostu Żołdacy bez Honoru,żaden gracz który posiada swój Honor nie będzie atakował ucznia bo to jest niegodne i nieetyczne z punktu widzenia dobrego gracza.

Mądrość w najwęższym znaczeniu to umiejętność podejmowania uzasadnionych decyzji, które w dłuższej perspektywie przynoszą pozytywne rezultaty. W innym ujęciu można powiedzieć, że mądrość to umiejętność praktycznego wykorzystywania posiadanej wiedzy i doświadczenia.Taki przykład mądrości mamy uwidoczniony w naszym Sojuszu przez naszego Króla gdzie dojrzałe decyzje uzupełniają się z trafnym działaniem.

2. =vic=

=vic=

spać mi się zachciało ...

1/10

3. Cygan0123

Cygan0123 Guest

Nie chce mi się czytać- rzuciłem tylko okiem i oceniłem na 1/10

4. PoveR

PoveR Guest

Zgadzam się z resztą...
    Bezużyteczny długi tekst...
    Brak najważniejszych informacji