Sojusz Kostucha zaprasza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8673
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8673

Guest
Witam , chciałbym zaprezentować swój sojusz dla ludzi z morza 45 ( i nie tylko ale to w dalszej części )
posiadających własne zdanie oraz jakieś doświadczenie z innych serwerów.


Zanim przejdę do prezentacji , chciałbym wpierw wyjaśnić ,że ocena nie jest
dla mnie ważna - wygląda to jak wygląda nic nie chce dodawać ani
upiększać , tak ma być . W sprawach gustów się nie dyskutuje a sojusz i tak
jest dla jednostek nie dla mas więc ... :)

===============================================​

44444c.jpg



„Kostucha już na mnie ostrzy swoją kosę. Jeżeli przyjdzie po mnie chociażby
tej nocy, bez oporu poddam się jej woli. Przecież życie, to nieustanne
czekanie, a jedyne, na czym można polegać, to śmierć.”


Bram Stoker.....................................................


Witamy na stronie sojuszu Kostucha

Trzonem sojusz są członkowie MDG ze świata My , jeśli masz coś wspólnego z tym sojuszem zapraszamy .
Wszyscy inni wpierw muszą się wykazać* lub posiadać rekomendację jednego z członków .

Rekrutacja M45* i wiek 18+**.

Liczba członków 3/25

Pakty nadesłane bez uprzedniej konsultacji lądują od razu w koszu.


Jeśli masz pytania kieruj je do Człowiek Lasu

Jedyna sprawiedliwość Świata - Kostucha

* przyjmujemy również z innego morza ale musisz być na tyle doświadczonym graczem by radzić sobie w pojedynkę bądź przy niewielkiej pomocy sojuszu do czasu nim nasze miasta zawitają w okolicy.
** - dopuszczamy mniejszy wiek ale Twoja kultura i postawa musi wskazywać na dorosłego człowieka



=======================================​

Na koniec , jako krótkie podsumowanie dodam - że sojusz jest dla każdego chcącego troszkę pobawić się wojskiem. Prezentacja jest podobna do tej z PI z małymi przeróbkami - ale również ja prezentowałem ten sojusz tam więc nie widzę powodów dla których nie mógłbym prezentować tutaj .Sojusz ma wielu wrogów i przeciwników tak jak i moja osoba ale to działa na korzyść ( co i jak nie będę zdradzał ). Osoby , które wytkną mi posługiwaniem się marką jaką stworzyło MDG dodam , że i ja tam uczyłem się grać Nigdy nie było mi dane grać długo w tym sojuszu ale wraz z 6 lub 7 innymi osóbkami taki sojusz na MY zakładaliśmy.
Osobiście nie mam za wiele czasu grać ( temu też świat prędkość x1 i bunt ) więc oczekuję od graczy troszkę samodzielności w grze jak i na forum - mam namyśli pisanie masówek z prośbami czy prawidłowe oznaczanie tematów .


Dziękuje za poświęcony mi czas

Pozdrawiam
Tadek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Kostucha zaprasza

Prezentacja ładna, ale logo fatalne dlatego daje 8/10 :)
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sojusz Kostucha zaprasza

Dla Ciebie fatalne dla mnie idealne i innego nie chcę ;) a miałem kilka innych propozycji - nie mniej takie samo było na Pi a wiec i tutaj te samo widnieje ;)
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: Sojusz Kostucha zaprasza

fajny sojusz

[video=youtube;kRnRPrPnZxQ]http://www.youtube.com/watch?v=kRnRPrPnZxQ&list=UUmibXzAUibbIUqi52fXmTHA&index=5[/video]
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sojusz Kostucha zaprasza

Sojusz nie istnieje. Prezentacja zostaje zamknięta.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry