Sojusz Królewstwo Mrówek

  • Rozpoczynający wątek Yabber
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Sojusz: Królestwo Mrówek
Opis: Naszym celem jest wchłonięcie do sojuszu kilku miiliardów graczy.
Herb:
km_logo.jpg


Cel sojuszu: Wszyscy gramy tylko na potęgę naszej Królowej Mrówek: Sistersi, dlatego nie jest u nas łatwo. :(
Jedynym graczem któremu muszą wszyscy pomagać jest tylko królowa, reszta będąca szarą masą robotnic się nie liczy.

Jeśli się zawahasz i nie pomożesz królowej zostaniesz zjedzony przez całe mrowisko. :)

sisi.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Ciekawa prezentacja, tylko mam jedno pytania do moderatora...
Czy można robić prezentacje nieistniejącego sojuszu?

Jednak ocena 10/10 - normalnie super jest :)
 

DeletedUser

Guest
Yabber zakłada nowy sojusz i szuka chętnych, którzy by chcieli do niego dołączyć.
Moim zdaniem to dobry pomysł, żeby najpierw się zareklamować i znaleźć chętnych, a dopiero później założyć sojusz.

Administratorzy jednak zawsze wiedzą lepiej, więc niech sami się wypowiedzą :)
 

DeletedUser17

Guest
Ciekawa prezentacja, tylko mam jedno pytania do moderatora...
Czy można robić prezentacje nieistniejącego sojuszu?

Jednak ocena 10/10 - normalnie super jest :)


Moderator nie gra na swiecie na ktorym moderuje więc nie mam pojęcia czy taki sojusz istnieje.

Natomiast uprasza się, aby reklamować istniejący sojusz, choć nawet gdy zostałby zmieniony regulamin poddziału to "prawo nie działa wstecz", więc oceniajcie prezentację a nie sojusz :)
 

DeletedUser4218

Guest
Ok - rozumiem :)

W takim razie Panie Yabber ja poproszę o zaproszenie do tego sojuszu - chętnie poznam tą krwiożerczą królową ;)


Przypominam:
4. Prośby o zaproszenie do sojuszu w postaci postów w danym dziale będą karane ostrzeżeniem oraz usuwane.

To tak dla przykładu, ale następną prośbę skasuję :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Moderator nie gra na swiecie na ktorym moderuje więc nie mam pojęcia czy taki sojusz istnieje.

Proszę:)

Wiadomość jest za krótka więc wydłużam ją do min. 10 znaków.


//fablee: Dzięki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3705

Guest
Prezentacja na wysokim poziomie z humorem.. właśnie o takie poczucie humoru w tej grze mi chodzi.. ja ogólnie to podchodzę do tego z dystansem, i jeśli jakiś sojusz chce kogoś w ten sposób obrażać, czy coś w tym stylu.. to chętnie zapraszam do siebie na priv.. mnie możecie jechać słownie.. bez skutecznie w nieskończoność.. ;-)

Ocena: 10

Ps. Oby tak dalej.. bawmy się grą i dajmy bawić się innym..

Ps2. Nie traktujcie tej gry słownej na serio.. bo to tylko słowa..

Na koniec mej krótkiej wypowiedzi chciałbym dodać, że się srogo uśmiałem.. :D

Pozdrawiam
Wariateq​
:eek:
 

Robin65

Zespół Grepolis
Prezentacja świadczy o dużym poczuciu humoru i mi się podoba, ale zgodnie z nowym punktem regulaminu wszyscy pomagający królowej gracze mogą spodziewać się bana za to, że
grają zgodnie z zasadami, ale wbrew zasadzie "fair-play", dając wyraźną przewagę nad innymi graczami
 

DeletedUser

Guest
Czy można robić prezentacje nieistniejącego sojuszu?

Oczywiście że w dniu pisania tej prezentacji sojusz ten istniał.
Codzień powstają i rozpadają się jakieś sojusze.

W regulaminie forum nic ta ten temat nie ma, że gdy sojusz zostanie zlikwidowany należy skasować jego prezentację.

Dodatkowo też nic niema jak długo musi istnieć sojusz, żeby zrobić jego prezentację: 5 minut, 5 godzin, 5 lat czy 5 wieków. :)
 

DeletedUser4218

Guest
Prezentacja świadczy o dużym poczuciu humoru i mi się podoba, ale zgodnie z nowym punktem regulaminu wszyscy pomagający królowej gracze mogą spodziewać się bana za to, że
że reszta może sobie przeczytać :)

Serio chciałabym poznać to wredną babę zarządzającą sojuszem Królestwo Mrówek - może kiedyś będzie mi dane :)
 

DeletedUser17

Guest
Czy ja dobrze słyszę, że sojusz był w czasie powstania prezentacji, lecz teraz nie istnieje?
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście że w dniu pisania tej prezentacji sojusz ten istniał.
Codzień powstają i rozpadają się jakieś sojusze.

W regulaminie forum nic ta ten temat nie ma, że gdy sojusz zostanie zlikwidowany należy skasować jego prezentację.

Dodatkowo też nic niema jak długo musi istnieć sojusz, żeby zrobić jego prezentację: 5 minut, 5 godzin, 5 lat czy 5 wieków. :)

Z drugiej strony wypadałoby utrzymać porządek i rzeczy nieaktualne wyrzucić :)
Innogames nie ma zwyczaju takiego jak jest (albo był nie chce mi się sprawdzać) z grą Red Dragon ,że jest takie coś jak Panteon. Gdyby powstał to ta złośliwa mrówa pewnie miała by miejsce w głównej sali ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Czy ja dobrze słyszę, że sojusz był w czasie powstania prezentacji, lecz teraz nie istnieje?

Nigdy nie istniał i nie istnieje - przynajmniej na świecie alfa :)

Panie moderatorze - przeczytałam regulamin w końcu ;)

Edit:
8. Z chwilą rozwiązania sojuszu temat z prezentacją zostaje zamknięty.

Tak więc, czekam :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17

Guest
Nigdy nie istniał i nie istnieje - przynajmniej na świecie alfa :)

Panie moderatorze - przeczytałam regulamin w końcu ;)

Edit:
8. Z chwilą rozwiązania sojuszu temat z prezentacją zostaje zamknięty.

Tak więc, czekam :)


Aktualizacja regulaminów tych działów na poszczególnych światach odbyła się wczoraj, więc czekałem jedynie na potwierdzenie.

Sojuszu nie ma-zamykam temat na pamiątkę
 
Status
Zamknięty.
Do góry