Sojusz- "SoGood"

  • Rozpoczynający wątek Lov3ek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
Chciałbym zaprezentować sojusz SoGood który został założony 06.06.2013r.
LIDER:
Lov3ek
Morze:
24/25
Jak coś pisać w grze próg 1000 pkt, sorrki ale słaba prezentacja nie mam czasu xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz- "SoGood"

Witam,
Chciałbym zaprezentować sojusz SoGood który został założony 06.06.2013r.
LIDER:
Lov3ek
Morze:
24/25
Jak coś pisać w grze próg 1000 pkt, sorrki ale słaba prezentacja nie mam czasu xD

plebs i nic więcej 0/10
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sojusz- "SoGood"

na tą gre trzeba mieć niestety troche więcej czasu ;/ skoro nie masz czasu na prezentacje to zapewne długo nie będziesz właścicielem swojego polis.

Prezentacji nie oceniam bo żadnej tu nie widzę.

Pozdrawiam
-P-
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz- "SoGood"

Jeśli nie masz pomysłu na prezentację, zapraszam do skorzystania z tego tematu, może wybierzesz coś dla siebie. To nic nie kosztuje, jedynie kilka wolnych chwil :)
Jak na razie wygląda to słabiutko :(
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sojusz- "SoGood"

Jeśli miałbym dodać taką prezentację, to niestety wolałbym jej w ogóle nie dodawać... Mało informacji, słabo czytelna, brakuje informacji o założycielach, brakuje tego czy graliście na innych światach, jak i tego, że przyjmujecie tylko ze względu na punkty... Wg. mnie jest to najgorsza opcja - przyjmować patrząc na punkty... Jeśli patrzeć na punkty a nie na aktywność to nic nie zdziałacie mając 24 osoby w sojuszu.

Skorzystaj z tematu który podała Elastynka oraz określ się bardziej, a uwierz mi - będziesz miał więcej chętnych (i dodatkowo aktywnych) graczy, którzy będą chcieli dołączyć do Twojego sojuszu :) Sam prowadzę sojusz i wiem jak jest :) Ale jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, które nie ma na celu urażanie Ciebie czy też członków sojuszu :)


Pozdrawiam,
wyrzym
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz- "SoGood"

A dla mnie wystarczy - jest jak wół do kogo pisać jakbym był zainteresowany :p

Im bardziej malowana prezentacja tym szybciej sojusze padają.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sojusz- "SoGood"

Tak? to napisz do tego gracza że chcesz przystąpić do sojuszu, dostaniesz zapro a okaże się że macie do siebie 30 godzin szybką łodzią transportową :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz- "SoGood"

Im bardziej malowana prezentacja tym bardziej sojuszom zależy, bo nie boją się poświęcić godziny, czy więcej na stworzenie czegoś co zaprezentuje ich w jak najlepszym świetle :)
1/10
 
Odp: Sojusz- "SoGood"

Im bardziej malowana prezentacja tym bardziej sojuszom zależy, bo nie boją się poświęcić godziny, czy więcej na stworzenie czegoś co zaprezentuje ich w jak najlepszym świetle :)
1/10

Sam mam pewną koncepcję dobrej prezentacji sojuszu ale wykorzystam ją chyba dopiero gdy wystartuje jakiś serw i będę mieć czas na prowadzenie go;)

1/10 Nic tu nie ma ciekawego. Niestety gorzej byc chyba nie mogło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz- "SoGood"

Im bardziej malowana prezentacja tym bardziej sojuszom zależy, bo nie boją się poświęcić godziny, czy więcej na stworzenie czegoś co zaprezentuje ich w jak najlepszym świetle :)
1/10

A może im więcej maja czasu na świecidełka tym mniej na grę :p
Sojusz i tak pokaże swoją wartość w boju a nie w pięęęęknych obrazkach.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sojusz- "SoGood"

Tak? To ciekawe czy ten sojusz jeszcze istnieje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz- "SoGood"

Nigdzie nie napisałem że przy prezentacji nie upiększonej w kwiatki - kolory i zapachy gwarantowany jest sukcesu właściciela tejże jak i jego koleżanki i kolegów z sojuszu.

A który sojusz z tych co robią prezentację wytrzymuje dłużej niż kilka godzin/dni/(miesięcy???)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sojusz- "SoGood"

Sojusz nie istnieje. Prezentacja zostaje zamknięta.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry