Sojusz "Termopile"

  • Rozpoczynający wątek serosl4w
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Termopile


logonove.jpg


Termopile - wąwóz w pobliżu miejscowości Lamia, pomiędzy Tesalią a Lokrydą w Grecji, nad Morzem Egejskim. W 480 p.n.e. odbyła się tam słynna bitwa pod Termopilami między koalicją Greków pod przywództwem Sparty przeciwko Persji, w której zwyciężyła Persja, jednak z ogromnymi stratami w ludziach.

Przy drodze przecinającej wąwóz stoi odlany w brązie posąg króla Sparty, Leonidasa, wzniesiony w 1955. Po drugiej stronie drogi, na wzgórzu, na którym bronili się Spartanie znajduje się tablica upamiętniająca bitwę z wyrytym epigramem Symonidesa: "Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

*Źródło: www.wikipedia.pl

-:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:-

Sojusz Termopile ogłasza nabór graczy mających minimum 550 punktów. Z dnia nadzień będę uzupełniał ten limit.​

Sojusz nastawiony jest na szybki rozwój, wzajemną pomoc, szybką komunikację, oraz przedewszystkim dobrą zabawę.

Wymagania:

-Aktywność
-Chęć grania w zespole i umiejętność gry zespołowej
-Poświęcenie
-Musisz znajdować się na M54
-minimum 550 punktów


Rekrutanci:

  • Radiuss
  • Kreciuszek
  • Alonz
  • zefirek45

-:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:-

Dyplomacja:

W sprawach dyplomacji proszę pisać do Lidera sojuszu którym jest Serosl4w w grze na PM lub poprzez GG które jest podane poniżej.​

-:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:-


Mini Informator:

* Stawiamy na jakość, nie ilość. Aktualnie po dwóch selekcjach trzymamy się, posiadamy graczy aktywnych.​

* Sojusz jest zorganizowany. Wszystkie informacje wewnątrz sojuszu są czytelnie opisane. Forum jest zadbane.​

* Z dniem 08.03.2010r. zostali wybrani Radni oraz władza w sojuszu została lepiej zorganizowana. Zobaczymy jak to będzie funkcjonować.​


* Proszę nie pisać do mnie w sprawie fuzji, chyba że Wy do nas i tylko ludzie z ilością punktów minimum 600 :)

-:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:--:-:-:-:-

Liderem jest *spartakus*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No tak, gratuluje. To pierwsza prezentacja, która mi się spodobała. :) Może nie jest "z jajem" ale:

1. Sam często używałem motywu z defincją.
2. Klimatyczna nazwa (a nie jacyś wojownicy, czy farmerzy, etc..)
3. Jest spokojnie..

..Może aż za spokojnie, super, że nie ma wielkich jaskrawych czcionek, ale jakieś pogrubienie, czy więcej kolorku jakiegoś ładnego. No i godło, mi się osobiście nie podoba. Google?

7,5/10

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Tak google, ale niestety nie mam innej możliwości znalezienia, poza tym robiłem na szybko. Co do godła spróbuję znaleźć coś ciekawszego bo to mi się też nie podoba.
 

DeletedUser

Guest
Nowe Logo zapraszam do komentowania :)

Logo wykonał Radiuss, jeden z naszych członków.

Przyokazji podbijam temat.
 

DeletedUser

Guest
Prezentacja jest niezła, centralny punkt to kolosalne logo nie wiem czy potrzebne az takie duże ale to kwestia gustu.
I własnie co do loga.. rozumiem że Grecja, że Bogowie itp.. ale jak sam napisales w definicji Termopile kojarzone są ze Spartańskimi wojownikami i Leonidasem więc nie wiem czy to logo tak do końca pasuje.. Jezeli chcesz w logu jakiegoś Boga jako patrona może warto by było wstawić Aresa- Boga wojny oraz ( z tego co wiem) patrona Sparty. Lub może cos z Leonidasem?
Całość 8/10
 

DeletedUser

Guest
Prezentacja jest zrobiona poprawna . Bardzo spodobała mi się . Jest wszystko co powinno być .
 

DeletedUser202

Guest
Ale Zeus dopakował a może to Posejdon
fajna 9/10
 

DeletedUser

Guest
Ładne logo :) Ale ramka nie pasuje do tego. Przydała by się bardziej klimatyczna.
Ogólnie prezentacja fajna +6/10
 

DeletedUser

Guest
o logu nie rozmawiajmy :) Mi się podoba i sojusznikom , pozatym Zeus jest w Grepolisie więc jest Zeus :p Logo wykonane pozatym przez jednego z członków sojuszu.

Staram się jak mogę dzieki za miłe słowa :)
 

DeletedUser

Guest
Super. Wszystko co potrzebne, jest i + dodatkowo za podany kontakt ;) Ogólnie dam +7/10.
 

DeletedUser

Guest
8/10 jak dla mnie bardzo fajna prezentacja ;D powodzenia w dalszym rozwoju sojuszu
 

DeletedUser

Guest
jakby była fajna to byście dawali 10/10 a nie owijali w bawełnę :) ale mimo wszystko dziękuję.
 

DeletedUser

Guest
Świetne!

Wspaniale Ci (Wam) wyszło, tylko ździebkę za dużo tekstu bez jakichś modyfikacji sprawia, że całość staje się monotonna :-(

Moja ocena: 8/10
 

DeletedUser

Guest
Aktualnie rekrutujemy graczy z minimum 550 punktami oraz z obszaru zaznaczonego na mapce:



Mamy określone plany co do tego obszaru, dlatego proszę o zwracanie się graczy właśnie z tego rejonu. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
bardzo fajna prezentacja , super logo i ramka jak najbardziej pasuje moim zdaniem (no chyba, że wczesniej była inna) ta jest spoko

9/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry